Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi
cankal => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 20:52:02)
Kendisi ekrem imamoğludur.Öne çıkartın lütfen.İnsanlara saygı duyan tüm toplumu kucaklayan,insanları hakir görmeyen,kibirden uzak duran bu tarz kişileri ülke siyasetinde görmek istiyoruz.Buna memleket olarak çok açız.

WuLKaS => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 21:08:01)
"utandığım için söyleyemedim de" diyen çocuğa "biz utanalım sen niye utanacaksın" diyor..
öldük bittik, anamızı ağlattınız diyen adamlara "ananıda al git" diyenler görsün de utansın

cankal => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 22:02:06)
quote:

Orijinalden alıntı: WuLKaS

"utandığım için söyleyemedim de" diyen çocuğa "biz utanalım sen niye utanacaksın" diyor..
öldük bittik, anamızı ağlattınız diyen adamlara "ananıda al git" diyenler görsün de utansın
Katılıyorum size hocam konuyu öne çıkartınız lütfen.

Fiat S.p.A. => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 22:06:11)
Daha 10 sene öncesinde, alnı secdeye değsin yeter diyordunuz, ne olduda kibirsiz ayrıştırmayan hakir görmeyen arıyorsunuz?

cankal => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 22:14:12)
quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Daha 10 sene öncesinde, alnı secdeye değsin yeter diyordunuz, ne olduda kibirsiz ayrıştırmayan hakir görmeyen arıyorsunuz?
Kim diyor onu benim için alnı secdeye deymiceyek ALLAH için deyecek saysak antalyadan istanbula yol olur.Laf olsun diye konuyu baltalama hoşuna gitmiyorsa konu dışına çık.

Fiat S.p.A. => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 22:28:10)
quote:

Orijinalden alıntı: cankal

Kim diyor onu benim için alnı secdeye deymiceyek ALLAH için deyecek saysak antalyadan istanbula yol olur.Laf olsun diye konuyu baltalama hoşuna gitmiyorsa konu dışına çık.

Alıntıları Göster
Sana demedim diyenlere diyorum

cankal => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 23:04:23)
quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Sana demedim diyenlere diyorum

Alıntıları Göster
Eyvallah yanlış anlaşılma var o zaman beni alıntılayınca ölyle anlaşılıyor.

Fiat S.p.A. => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 23:24:58)
quote:

Orijinalden alıntı: cankal

Eyvallah yanlış anlaşılma var o zaman beni alıntılayınca ölyle anlaşılıyor.

Alıntıları Göster
Anlayan anlamıştır

Aslında anlamadılar..

Boşver

paradiso35 => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (15.5.2019 23:28:04)
proje aday

cankal => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (16.5.2019 01:09:07)
quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

proje aday
Bu projeyse akp nin gelişide projenin ağ babasıdır.

Celonfix => Bu dönemde ülkenin bu tarz siyasetçilere çok ihtiyacı var.. (16.5.2019 20:34:19)
quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

proje aday
Proje aday israilden yahudi cesaret madalyası alanlardır, Ekrem İmamoğlu değil

Sayfa: [1]