The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar
HK-47 => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (14.8.2019 11:43:35)
Skywind'in sitesini biraz gezdim. Çevirilere açık kapı bırakmışlar, çevirmek isterseniz bize ulaşın diyorlar. İsterseniz bir göz atın:https://tesrskywind.com/faq/

"Will Skywind be translated to other languages?
This isn’t something the core team have plans on doing. However, we have opened up for the possibility of the community doing translations. It is a huge task, requiring co-ordination and automation, without the support of the team, who have higher priorities. For now, we’d need modders with existing i18n experience and xEdit experience. If you’re undeterred, contact no_egrets on Reddit or Discord to discuss getting started."

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (14.8.2019 15:44:11)
Evet, biliyorum. Onlarla görüşüp çeviri grubuna katıldık zaten. Skywind'in metin dosyalarını da gönderdiler ama ilk önce orjinal oyunun çevirisini bitirmeye çalışıyoruz.

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (16.8.2019 22:41:06)
Telvanni hanesine ait görevlerin de çevirisi bitti. Son durum:

< Resime gitmek için tıklayın >

deepthroattoyouall => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (17.8.2019 12:42:35)
Skywind'le birlikte Türkçe oynayacak olmak çok güzel bir haber. Elinize, belinize kuvvet

qsdc35 => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (30.8.2019 03:20:32)
site linki ölmüş hocam :/ kolay gelsin

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (31.8.2019 01:07:04)
quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

site linki ölmüş hocam :/ kolay gelsin
Sitenin sunucu problemi var, onu halledemedik daha. O yüzden açılmıyor. Birebir aynı güncellemeleri yapıyorum zaten iki konuya da, o yüzden kaçırdığınız çok bir şey yok. Çeviriye katılma mevzusu ve kimlerin çeviriye katıldığı falan yazıyordu orada ek olarak.

Düzenleme: Site geri açıldı.

qsdc35 => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (31.8.2019 16:53:02)
quote:

Orijinalden alıntı: Lechuck

Sitenin sunucu problemi var, onu halledemedik daha. O yüzden açılmıyor. Birebir aynı güncellemeleri yapıyorum zaten iki konuya da, o yüzden kaçırdığınız çok bir şey yok. Çeviriye katılma mevzusu ve kimlerin çeviriye katıldığı falan yazıyordu orada ek olarak.

Düzenleme: Site geri açıldı.

Alıntıları Göster
Anladım hocam, cevap için teşekkürler :) Tekrar kolay gelsin, yarısı bitmiş galiba umarım en yakın zamanda çıkar.

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (21.9.2019 02:11:29)
Büyücüler loncasına ait görevlerin de çevirisi bitti. Son durum:

< Resime gitmek için tıklayın >

harunefetr => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (21.9.2019 16:01:08)
yama ne zaman çıkaR?

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (21.9.2019 18:46:39)
quote:

Orijinalden alıntı: harunefetr

yama ne zaman çıkaR?
Kesin bir tarih veremem. Daha çok var diyelim. Normalde ana oyunu yaz olmadan bitirmek istiyordum ama şimdiden bir şey diyemiyorum.

Sayfa: << < önceki 1 2 [3]