The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar
VII_outLaw => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (3.5.2019 22:32:00)
Adamsınız ölmeden Türkçe oynayabileceğim.

# Ace # => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (4.5.2019 06:46:26)
Kolay gelsin.

RC-1138 => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (4.5.2019 19:30:41)
Selamlar,

Elinizi sağlık. Skywind projesi ile uyumlu hale getirmeyi düşünüyor musunuz? Henüz o proje çıkmadı ama merak ettim.

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (4.5.2019 21:51:40)
Yani, düşünüyoruz ama önce Skywind'in çıkması lazım Çeviride ne kadar değişiklik yapmak gerekecek bakalım.

Nerevarine => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (4.5.2019 22:18:52)
Diyalog zaten oyunun %99’u. Kolay gelsin demekten başka çaremiz yok. Şöyle 100-150 kişi ile düzenli çalışılırsa hızlıca biter.

andelip => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (5.5.2019 20:37:07)
Elinize klavyenize sağlık. Bir ara bende niyetlenmiştim çevirisi için ama metin sayısı ve diyalog zorluğundan korkmuştum. Teşekkürler cesaretiniz ve emeğiniz için.

tyronspırex => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (6.5.2019 00:10:12)
Ellerinize sağlık hep oynamak istediğim bir oyundu :)

Shaddar => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (13.5.2019 18:55:52)
Adamsınız.

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (17.6.2019 15:45:07)
Bu arada oyuna Türkçe font ekleyebildik:

< Resime gitmek için tıklayın >

brkylmz19990102 => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (18.6.2019 03:37:52)
quote:

Orijinalden alıntı: Lechuck

Bu arada oyuna Türkçe font ekleyebildik:

Valla ne diyeyim efsane duruyo yazı tarzı çok yakışmış ellerinize sağlık şimdiden :D

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (22.6.2019 14:26:26)
Arayüz de böyle gözüküyor:

Şans yerine Oans yazılmış yanlışlıkla. Bir iki yer de İngilizce kalmış, düzeltilir sonra.

Ayrıca kitaplardaki haritalar da çevrildi:

Gambot => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (22.6.2019 18:54:33)
quote:

Arayüz de böyle gözüküyor:

Şans yerine Oans yazılmış yanlışlıkla. Bir iki yer de İngilizce kalmış, düzeltilir sonra.

Ayrıca kitaplardaki haritalar da çevrildi:

Güzel görünüyor. Türkçe yaması olmadığı için oynayamıyordum, yama çıkarsa oynamayı deneyeceğim. Elinize sağlık.

qsdc35 => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (25.6.2019 19:19:24)
elinize sağlık başarılar

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (6.7.2019 19:31:06)
Redoran Hanesi'ne ait görevlerin çevirisi bitti.

Saslay213 => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (7.7.2019 18:31:52)
Mükemmelsiniz arkdaşlar sizleri kutluyorum bu işe giriştiğiniz için. :)

Ravenholm => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (8.7.2019 23:40:40)
quote:

Orijinalden alıntı: Gambot

Güzel görünüyor. Türkçe yaması olmadığı için oynayamıyordum, yama çıkarsa oynamayı deneyeceğim. Elinize sağlık.

Alıntıları Göster
"Oynamayı deneyeceğim" ne demek yahu :) En azından Oblivion & Skyrim sonrası hemen alışırız oynanır bence. Yani TES III: Morrowind efsanesi Türkçe oluyor, bu oyuna ayrı Tükçe yamasına ayrı kurban olunur çıktığı gibi zevkle keyifle oynanır. Önce 600 saate yakın oynanan TES V: Skyrim, sonra Türkçe yamasına hatırına başlanıp %100 hatim edilip bitirilen TES IV: Oblivion ve şimdi de TES III: Morrowind daha ben diyeyim, siz böylesi Türkçe yamaları yapanlar ne kadar özelsiniz ne kadar büyük insanlarsınız helal olsun hepinize.

15-20 yıllık diye eski meski tarihi eser bir oyun şekli davranmadan (ki özellikle günümüz ekran çözünürlüklerinde PC sistemlerinde hatasız sorunsuz oynayabilecek miyiz çekiniyorum biraz) bence bu oyuna şans vermek gömülmek lazım. Benim tek temennim en az bir Oblivion bir Skyrim kadar bizi etkilesin alsın götürsün bizi Tamriel diyarının tarihin o taraflarına gezelim görelim gerisi önemli değil.

Sir Sherlock => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (9.7.2019 00:55:03)
quote:

Yani, düşünüyoruz ama önce Skywind'in çıkması lazım Çeviride ne kadar değişiklik yapmak gerekecek bakalım.
Konuyu şimdi gördüm ve şu haber beni çok mutlu etti. Siz adamsınız.

Gambot => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (13.7.2019 19:19:02)
quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

"Oynamayı deneyeceğim" ne demek yahu :) En azından Oblivion & Skyrim sonrası hemen alışırız oynanır bence. Yani TES III: Morrowind efsanesi Türkçe oluyor, bu oyuna ayrı Tükçe yamasına ayrı kurban olunur çıktığı gibi zevkle keyifle oynanır. Önce 600 saate yakın oynanan TES V: Skyrim, sonra Türkçe yamasına hatırına başlanıp %100 hatim edilip bitirilen TES IV: Oblivion ve şimdi de TES III: Morrowind daha ben diyeyim, siz böylesi Türkçe yamaları yapanlar ne kadar özelsiniz ne kadar büyük insanlarsınız helal olsun hepinize.

15-20 yıllık diye eski meski tarihi eser bir oyun şekli davranmadan (ki özellikle günümüz ekran çözünürlüklerinde PC sistemlerinde hatasız sorunsuz oynayabilecek miyiz çekiniyorum biraz) bence bu oyuna şans vermek gömülmek lazım. Benim tek temennim en az bir Oblivion bir Skyrim kadar bizi etkilesin alsın götürsün bizi Tamriel diyarının tarihin o taraflarına gezelim görelim gerisi önemli değil.

Alıntıları Göster
Skyrimi epey oynadım da , eski rpg oyunları bana daha bir ağır geliyor sanki. Başladığımda adapte olmakta zorlanırım gibi geliyor. Biraz ön yargı diyeyim. Ama haklısın. Böyle bir efsane Türkçeye çevriliyorsa oynamak gerekir. Ki Elder Scrolls serisine aşina olan insanlar tarafından epey övülen bir oyun.

Lechuck => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (14.8.2019 00:39:38)
Savaşçılar loncasına ait görevlerin de çevirisi bitti. Son durum aşağıdaki gibi. En soldaki beyaz kısım çevrilmemiş metin sayısı, en sağdaki sayı toplam metin sayısı, renkli olanlar da çevrilmiş metinler.

Fuat.Kamis => The Elder Scrolls III: Morrowind Goty ve Skywind Türkçe Çeviri Çalışması (14.8.2019 02:27:42)
quote:

Savaşçılar loncasına ait görevlerin de çevirisi bitti. Son durum aşağıdaki gibi. En soldaki beyaz kısım çevrilmemiş metin sayısı, en sağdaki sayı toplam metin sayısı, renkli olanlar da çevrilmiş metinler.

Şu an ESO oynuyorum zaten Oblivion, Skyrim derken iyice gitti aklım sayenizde Morrowind'de oynadım mı sonum hayrolsun :D Ellerinize sağlık.

Sayfa: << < önceki 1 [2] 3   sonraki >     >>