Şimdi Ara

EN İYİ DOSYA PAYLAŞIM PROGRAMI HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
32.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes çeşitli kıstaslara göre, bazı programlara güveniyor. Emule, edonkeyi, ares, kazaa, mirc dc++ ....iyi diyende var kötü diyende... Ama ortada hala net bi şey göremedim. Acaba tüm kriterlere göre en iyi paylaşım programı hangisi.,

• imesh her zamn kötüydü sanki.. kazaa lite çok iyiydi eskiden herşeyi buluyodum ve indirirken çatır çutur ses geliyodu süperdi..sonra adamlar amerikada bunu legal hale getirdiler ve 50 dolar a ömür boyu üyelik verdiler source ların çoğu yok oldu böylece. hala işe yaradıgı olsa da kazaa eskisi gibi değil.. sorunun zaten kesin bi cevabı yok bence de.. sen eğer bi dosyayı istediğin anda maksimum hızla indiriyim diyosan ares te yapışırsın hızlı birine indirirsin hemen.. ha ama bilg nı uzun süre açık bırakbiliyosan ve sürekli olarak 50 civarında dosya indiriyosan film vs gibi overnet i önericem..eski bi vesiyonunu upload kısıtlaması ve modemde port açarak kullanıyorum ve uçuyo bence.. bundan önce emule gmkhan mode kullanıyodum o da iyiydi ama son günlerde göçtü gitti gibime geliyo..

alttaki linkten bak bi de altlarda overnet deki resimleri falan koymuştum (bağlantım 256k dsl)
    kolay gelsin

http://forum.donanimhaber.com/m_1375650/tm.htm

• mirc i nasıl kullanıyorsunuz ?

ben torrent kullanıyorum ama web deb mirc den nasıl oluyor bu?

www.aresgalaxy.org

ares çok hızlı ama emule daki kadar çok fazla dosya yok

emule -ares ve torrentler en iyileri bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.