Şimdi Ara

İmamoğlu'nun ilk icraatı ÇYDD’ye destek oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
0
Favori
15.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31 Mart seçimlerinden önce “Derneklere-vakıflara hizmet işi bitti” diyerek tepki toplayan bir çıkış yapan CHP İstanbul Büyükşehir Ekrem İmamoğlu’nun ilk icraatı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne yardım çağrısı yapmak oldu. Temel hak ve özgürlükler konusunda yasakçı bir geçmişe sahip olan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne Twitter üzerinden destek mesajı yayınlayan Ekrem İmamoğlu’na ÇYDD’den teşekkür cevabı geldi.
    NİYET BELLİ
    https://www.sabah.com.tr/gundem/2019/04/18/imamoglunun-ilk-icraati-cyddye-destek-oldu

• Ben hala akli selim akpliler oldhguna inanmak istiyorum ve boyle cirkef gazete ve yandaslarin neden cimbizlayarak secilen yazilardan, Ekrem Imamoglunu karalamaya calistigini, neden MEHMETIC VAKFI ve LOSEV den de haberde bahsedilmedigini sorgulayabilen akliselim akpliler olduguna inanmak istiyorum.

Bu adamlarin seni dusundugu yok, akli selim akpli. 17 yildir senin imanini kullanarak calip cirptilar... Lutfen elini kalbine koy da dusun...
    Seçimde dost gibi görünüp saygı ile siyaset tartışalım diye ağlayan adam okumayı bilmiyor bak hele iyice adam bana çicek gönderecene git bağış yap belediyeye çiçek gelmesede olur diyor senin tuttuğun adamsa çocuk fetişcisi ensara okullarda turnuvadır yada etkinlikler yapıp yanına çeksin diye resmi olarak ödenek veriyor yav allah aşkına utan artık kendinden iki yüzlüsün iki yüzlü
  • niyet belli, çağdaşlaşmayı, akılcı anlaşıyı ön plana çıkarmak
    gerici köhne yiyiciler kaçacak delik arasın
    ama bugün, ama yarın, ama 10 yıl sonra...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptık bağışımızı Başkan. Güzel düşünmüşsünüz. Bağış yapın dediği yerler arasında TSK Mehmetçik Vakfı ve LÖSEV'in de olduğunu söylememişsiniz.
  • Ben hala akli selim akpliler oldhguna inanmak istiyorum ve boyle cirkef gazete ve yandaslarin neden cimbizlayarak secilen yazilardan, Ekrem Imamoglunu karalamaya calistigini, neden MEHMETIC VAKFI ve LOSEV den de haberde bahsedilmedigini sorgulayabilen akliselim akpliler olduguna inanmak istiyorum.

Bu adamlarin seni dusundugu yok, akli selim akpli. 17 yildir senin imanini kullanarak calip cirptilar... Lutfen elini kalbine koy da dusun...

• Fetoculerin ilk saldirdigi kurumlardan biridir cydd. Hemende kendinizi nasil belli ediyosunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Fetoculerin ilk saldirdigi kurumlardan biridir cydd. Hemende kendinizi nasil belli ediyosunuz.
    Hepsi feto zihniyetinde hala,feto kendilerine ihanet etti sadece,zihniyetleri hala aynı.
  • Adam çiçek yollamayın Mehmetçik vakfı, Lösev ya da ÇYDD'ye bağış yapın demiş.

Adamlar bundan mağduriyet çıkarıp ağlıyorlar.

Arkadaş sıvama kısmına geçtiniz artık.

• biriside derneklere vakıflara cemaatlara yardım zamanı bitti diye başlık atmıştı daha 2. gün?

zeytinyağı pahalı ha :)

derneklere vakıflara cemaatlara yardım zamanı yeni başladı diye yazdığımda yine aynı kişiler neler neler yazmıştı şimdi neler neler yazıyor.
  • Bundan sonra olumsuz haberlere böyleyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Bu mesaj silindi.
    Adamın kimseye Bi halt verdiği yok. Çiçek yollamayın 3 kurumdan birine bağış yapın demiş. Lösev ve Mehmetçik vakfı da var listede.

• Çiçek sevmiyor,doğa düşmanı diye de başlık atabilirlerdi,bu da olumlu:)

Haberin içeriğinde bir kere bile mehmetçik vakfı ve lösev geçmiyor,sadece tweet görseline bakarsanız,mehmetçik vakfı ve lösevi görebiliyorsunuz:)
  • Seçimde dost gibi görünüp saygı ile siyaset tartışalım diye ağlayan adam okumayı bilmiyor bak hele iyice adam bana çicek gönderecene git bağış yap belediyeye çiçek gelmesede olur diyor senin tuttuğun adamsa çocuk fetişcisi ensara okullarda turnuvadır yada etkinlikler yapıp yanına çeksin diye resmi olarak ödenek veriyor yav allah aşkına utan artık kendinden iki yüzlüsün iki yüzlü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabah denilen paçavranın haberini buraya taşımaya utanmıyor musun?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.