Şimdi Ara

Kararsız oyların dağılmasının ardından Özhaseki yüzde 49.2 Mansur Yavaş yüzde 47.9 oranına ulaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala vatandaşlar il il anket sonuçlarını oldukça merak ediyor. En son yapılan seçim anketine göre İstanbul'da Binali Yıldırım, Antalya'da Menderes Türel kazanıyor. Ankara'da ise kararsız oyların dağılmasının ardından Mehmet Özhaseki yüzde 49.2 Mansur Yavaş yüzde 47.9 oranına ulaşıyor. İşte 31 Mart yerel seçim İstanbul, Ankara, Antalya, Adana il il anket sonuçları son dakika hangi ilde hangi parti önde? İşte en son haberler ve en son oy oranları.

https://www.takvim.com.tr/yasam/2019/03/23/31-mart-2019-yerel-secimler-il-il-anket-sonuclari-son-dakika-hangi-ilde-hangi-parti-onde-ak-parti-mhp-chp-oy-oranlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 23 Mart 2019; 21:21:37 >

• Ankara'da referandum zamanı bile hayır çıktı, söz konusu kişi Erdoğan değil ise Ankara'da hiçbir güç Akp'nin adayına %43'ten fazla oy aldıramaz. Komik bir sonuç, tabi linke sonradan baktım. takvim gazete paçavrası.
  • Ankara Mansur Yavaş abi, alamazsa çok pis oyun dönüyor diye düşünürüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak: Takvim. Troll alert.

Yorum yazıp da boş yere üste çıkarmayın.
  • Mansur Yavaş'a oy verecek insanları yıldırma haberlerinden biri, zaten kaybedeceksiniz boşa sandığa gitmeyin fikrini empoze etme taktiği...

• quote:

Orijinalden alıntı: OggyOgg

Ankara'da referandum zamanı bile hayır çıktı, söz konusu kişi Erdoğan değil ise Ankara'da hiçbir güç Akp'nin adayına %43'ten fazla oy aldıramaz. Komik bir sonuç, tabi linke sonradan baktım. takvim gazete paçavrası.
    Al sana 2018 cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları, Mansur'un kazanmasına imkan yok:

Kararsız oyların dağılmasının ardından Özhaseki yüzde 49.2 Mansur Yavaş yüzde 47.9 oranına ulaşıyor

• Emeklilere sürekli hayali müjdeler veren Takvim anket yapmış...
    Biz de inandık.

Takvimle anca cam silinir.
  • Ankara birbirine yakın oy oranları çıkacak Kimin kazanacağı belli olmaz . Ama muhalefetteki kafaya gercekten hayranım , hayır sanki Ankara'yı garantilemiş gibi Mansur kaybederse hile diye şimdiden prova yapıyorlar. Muharrem İnce bunlara boşuna şizofren demedi. Psikolojileri artık bozulmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Ankara birbirine yakın oy oranları çıkacak Kimin kazanacağı belli olmaz . Ama muhalefetteki kafaya gercekten hayranım , hayır sanki Ankara'yı garantilemiş gibi Mansur kaybederse hile diye şimdiden prova yapıyorlar. Muharrem İnce bunlara boşuna şizofren demedi. Psikolojileri artık bozulmuş.
    Her seçimde şu çalınan oylarda bir türlü bulunamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Her seçimde şu çalınan oylarda bir türlü bulunamıyor

Alıntıları Göster
    Seçimlerde sonucu değiştirecek hile yapılması çok zor hatta imkansız. Oy ve ötesi grubu kurdular kaç seçim takip ettiler. En son Ysk nın açıkladığı sonuçları kabul ettiler. CHP kendi seçim programında ysknile aynı sonuç çıkıyor. Türkiye'deki seçim yönteminde eğer sandık başında tutanaklar alınırsa hile yapmak imkansız. Sadece kırsal bölgelerde blok oy olabiliyor. Oda genel sonuçları etkilemeyecek kadar küçük ve tek bir parti lehine değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: apran

Seçimlerde sonucu değiştirecek hile yapılması çok zor hatta imkansız. Oy ve ötesi grubu kurdular kaç seçim takip ettiler. En son Ysk nın açıkladığı sonuçları kabul ettiler. CHP kendi seçim programında ysknile aynı sonuç çıkıyor. Türkiye'deki seçim yönteminde eğer sandık başında tutanaklar alınırsa hile yapmak imkansız. Sadece kırsal bölgelerde blok oy olabiliyor. Oda genel sonuçları etkilemeyecek kadar küçük ve tek bir parti lehine değil.

Alıntıları Göster
    Anlatamıyoruz ki hocam, her seçim sonucu tutturuyorlar hile hile...

• Belediyeyi mansur yavaş alsa fon ayirmicaklar zaten ondan bişey yapamiyacaklar dencek iki ucu ballı değnek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anlamazlar seçimde hile olduğuna inanan çok insan var. Nasıl olduğunu sorduğumda cevap veremeyen seçimi ve sistemi araştırmayan, araştırsada anlamayacak insanlar bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: apran

Anlamazlar seçimde hile olduğuna inanan çok insan var. Nasıl olduğunu sorduğumda cevap veremeyen seçimi ve sistemi araştırmayan, araştırsada anlamayacak insanlar bunlar.
    dalga mı geçiyorsunuz siz mühürsüz oyların geçerli olması nasıl bir rezilliktir? her seçimde twitterda dönen özellikle doğuda yapılan onca hileyi nasıl görmezsiniz? doğu o kadar tehlikeli bir yer ki muhalif müşavirler ve görevlileri odaya bile sokturmuyorlar. siz de burada nasıl utanmadan hile yok dersiniz?

pusulalara seri basılan damgaları nasıl gözden kaçırırsınız? zaten en büyük hile mühürsüz oyların sayılmasıydı daha ne olsun. saçma sapan konuşuyorsunuz.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Bunları anlamanız için biraz araştırma yapmanız ve kapasite lazım. Ben gidip oy kullanıyorum pusula mühürsüz ama ben istediğim partiye oyumu verdim sonra sandık görevlileri pusulayı mühürlemedi diye senin oy geçersiz deyecekler nerede bunda adalet. Ayrıca sandık başında bütün partilerin müşahitleri var mühürsüz de olsa oyları sayıp tutanağa bağlıyorlar. Hile nerede bunda. Ayrıca mühürsüz oyların kime ait olduğu belli bile değil. Evet özellikle doğuda kırsalda blok oy var. Türkiye geneli seçim sonucunu etkilemeyecek kadar küçük. Oy ve ötesinin raporlarını oku.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Al sana 2018 cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları, Mansur'un kazanmasına imkan yok:

Alıntıları Göster
    Erdoğan'ın adına veriyor bazıları oy.

O zaman dolar 3,5'tu şimdi 5,80
    O zaman enflasyon %8 idi şimdi %44 (gerçek rakam)
    O zaman işsizlik %8 idi şimdi %13,5 (gerçekte %18)

• Ankara'da olabilecek en zayıf adayi gosterdi akp. Şahsen hata yaptıklarını düşünüyorum
    Muhalefet orayi alamiyorsa dükkanı kapatip gitsin, açık söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 23 Mart 2019; 22:49:47 >
  • Ankara Yavaş'ın, çamur at izi kalsın politikanız da işe yaramayacak.

Siz İstanbul'u kurtamaya bakın benden söylemesi.

Her zaman diyorum bu ülke insanı cebindeki para gitmeye başladığında sesini çıkarmaya başlar. Genelde karşılaştığım tepkiler 16 yıldır hep aynı şeyler bunlarda yapamadı gibisinden. Seçim öncesi bunları pek duymamıştım şimdiye kadar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.