Şimdi Ara

BU KADIN'A HELAL OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
37.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu Hristiyan kadının 1 haftada islama yaptığı hizmeti yüzlerce yıllık tarikatlar şeyhleri, islam dünyasının seküler sahtekar liderleri yapamadı. islamafobi ile tek başına mücadele etti..

Allah hidayet versin inşallah. islam üzere şereflenmeyi nasip etsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu katliamı gerçekleştiren cani, Erdoğan'ın mitinginde videosunu büyük ekranda verdiğini duysa Erdoğan hayranı olur... Ve bu kadını da öldürmek isterdi.

Adam canice bir eylem yaptı, bu kadın sayesinde terörü ters tepti ve müslümanlar toplumda daha fazla kabül gördü. Bundan sonra o ülkede müslümanlar hiç olmadığı kadar el üstünde tutalacak ve benimsenecek.

Peki Erdoğan ne yaptı? Mitingte görüntüleri vermekle müslümanlar ne kazandı? Erdoğan ne kazandı?
    Saçma sapan algıları bırakın artık. Reisini takan onu dikkate alan kimse yok boşuna havaya girmeyin.

Etrafındaki sözde fetocu yaverleri bile elini sürmemiş kalkıp taaa dünyanın bir ucundan hedef Erdoğan demek tamamen ahmaklık.

Haaa birde zihin gücü ile reisini öldürmek isteyenler vardı. Nerede o jöleli?
    Haha, kendi başkanı tuttu tabutla geri döndüler bir daha gelin bri daha dönersiniz dedi.

İslamofobi için başkasına gerek yok biz yeteriz.

Her lafımız her davraşınımız zaten islamofobi'ye yeterli katkıyı veriyor.

Ayrıca Merkel'i de tehdit etti o terörist. Merkel'İn ben hiçbir yerde katilin görüntülerini yayınlayıp miting yaptığını görmedim.

Ya da şöyle diyelim. Merkel görüntüleri koca bir ekranda yayınlayıp onun üzerine miting yapsaydı ne düşünürdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Bu mesaj silindi.
    Senin gibiler anlamaz bunu... Bir kişi daha cehennemden kurtulsun diye dua etmiş adam, seni rahatsız eden ne? Provokatörlük yapma burda, çek git !
  • kim olduğunu açıklasaydın iyi olurdu
  • Birileri yine 50 masum insan üzerinden pis ideolojisini empoze etme derdinde

• Eğer bu işi kişisel çıkar, timsah gözyaşı, rutin olduğu için ya da oy kaygısı ile değil de, empati ile ve ülkesi için üzüldüğü için yaptıysa eli öpülecek bir kadın, bir liderdir.
  • kirli elizabeth‘Den günümüze ilerleme var

• Bu kadına helal olsun he mi?

Güzel bence de olsun, yalnız sizin ikiyüzlülüğünüzü ne yapacağız. Hristiyanlar, yahudiler vurulduğunda burada kutlama yapıyor, Avrupa kendi besledi diyordunuz. Onu ne yapacağız.

Şu olayın görüntüleri mitingde gösterildi onu ne yapacağız.

• Türkiye'de falan bunun benzeri olmaz. Düşün yani Müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkede Hristiyanlara saldırı oluyor ve devlet başkanı haç takıp kilisede dua ediyor.
  • Haha, kendi başkanı tuttu tabutla geri döndüler bir daha gelin bri daha dönersiniz dedi.

İslamofobi için başkasına gerek yok biz yeteriz.

Her lafımız her davraşınımız zaten islamofobi'ye yeterli katkıyı veriyor.

Ayrıca Merkel'i de tehdit etti o terörist. Merkel'İn ben hiçbir yerde katilin görüntülerini yayınlayıp miting yaptığını görmedim.

Ya da şöyle diyelim. Merkel görüntüleri koca bir ekranda yayınlayıp onun üzerine miting yapsaydı ne düşünürdünüz?
  • Aradaki farklar ölçülemez bile...
    Kafa yapısı değişmeden bir halt olmaz.Önce din değil önce insan önce eğitim ! Çok kişi biliyorum hatta ülkenin yarısı sırf müslüman olmadıkları için diğer kişileri kafir olarak tanımlıyor.Belki bu kadın için bile denilmiştir ?
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    Saçma sapan algıları bırakın artık. Reisini takan onu dikkate alan kimse yok boşuna havaya girmeyin.

Etrafındaki sözde fetocu yaverleri bile elini sürmemiş kalkıp taaa dünyanın bir ucundan hedef Erdoğan demek tamamen ahmaklık.

Haaa birde zihin gücü ile reisini öldürmek isteyenler vardı. Nerede o jöleli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 22 Mart 2019; 22:41:20 >
  • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    Almanya nin boş işlerle uğraştığını görmedik hiç. Ancak bizde yıllar önce büyük lider gazi pasamizin yazdığı mektubun tam tersine kabadayılık yapılır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.