Şimdi Ara

Hukuk sitesinde boşanmak isteyen kadının istediği ağır nafaka şartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
4
Favori
27.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hukuk sitesinde boşanmak isteyen kadının istediği ağır nafaka şartları

Edit:
    Site bulunmuştur aşağıya kadının taleplerine karşı olumsuz cevaplar yazılmış.

https://www.avukatasor.biz/163643/nafaka-ve-mal-paylasimi-hakkinda-bir-kac-soru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_yilmaz2018 -- 19 Mart 2019; 15:54:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunların hiçbirini alamayacak olsa boşanmak istemez, kocasıyla hep iyi geçinirdi. Birilerinin kanını emerek yaşamaya alışmış bir sülük işte. Her seyde en az yarısı benim hakkım demiş, ne yaptın da hakettin onları

Bir insan kendini daha fazla düşüremez herhalde, yazık. Allah bunun eşine sabır versin asıl, boşansa ayrı dert evli kalsa ayrı dert.
  • Kadın para için evlenmiş resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadın iyi ki çocuk falan doğurmamış, resmen sülük gibi kanını emmek istiyor adamın
  • Omurgasız varlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 19 Mart 2019; 17:50:6 >
  • Çok pis küfredesim geldi

• mahkemede bu sorusu gösterilirse neler olur çok merak diyorum
  • bazı zamanlarda insanlar neden katil oluyor anlıyorum
  • ... (küfür hakaret vb. şeyler olmamasına rağmen hiçbir gerekçe göstermeden yazılanlar silindikten sonra konulara yorum yazmanın ne anlamı var.)

adamın donunu niye istememiş :)
  • Ölür müsün öldürür müsün
  • Bu abla hic calismadigini soylemis, cok cok buyuk bir yetenek kaybedilmis.

Devletin bunun gibi arkadaslari vergi mufettisi olarak ise istihdam etmesi lazim. Bu arkadaslarin vergisini odemeyen mukellefleri arastirip neyi var neyi yoksa ortaya cikarip devletin borcunu tahsil etmesi gerekiyor. Vergi borcu uzerinden guzel bir prim de ikramiye olarak vereceksin gorelim bakalim vergi nasil tahsil ediliyormus.

Bu arada bir kez daha uzuldum Turk erkekleri icin. Allah yardimciniz olsun arkadaslar.
  • Eflak-Boğdan'ı unutmuş. Hatta Musul'un petrol gelirlerini de istesin.

• Bunların hiçbirini alamayacak olsa boşanmak istemez, kocasıyla hep iyi geçinirdi. Birilerinin kanını emerek yaşamaya alışmış bir sülük işte. Her seyde en az yarısı benim hakkım demiş, ne yaptın da hakettin onları

Bir insan kendini daha fazla düşüremez herhalde, yazık. Allah bunun eşine sabır versin asıl, boşansa ayrı dert evli kalsa ayrı dert.

• Kısacası ben kocişimi ölene kadar mokoko yapmak istiyorum demek istemiş.Kadın hastası evlenme meraklı sazanlar düşünsün o filmler saçma evlilik programları anayasal düzen sayesinde bu çeşit varoş tipi gold diggerlar türedi.Bir parazitin istek dilekçesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Mart 2019; 18:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

bazı zamanlarda insanlar neden katil oluyor anlıyorum
    Kadın cinayetlerin hepsi değil ama birçoğu için başlıca sebep devlet hükümette çanak tutuyor.Feministler herşeyde eşitlik derken bu konuda kafalarını kumlar altına gömüyorlar.
  • Allah korusun boyle insanlardan bizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evlenmeden önce mutlaka evlilik sözleşmesi imzalayın gençler devir böyle
  • Sonra bana kadin ve nafaka ile konu acinca soyleniyonuz al bak hepsi ayni çuval

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahlak kalmamış bazı insanlarda. Yüzsüzlük ise hat safhada.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.