Şimdi Ara

Faber-Castell 50'li Keçeli Kalem 35,81 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: careemm

Arkadaşlar selamlar,

Bu kalemleri şimdi alıp, 2 sene sonra kullansak bir sıkıntı oluşturur mu? Evde 10 aylık bebek var alıp almama arasında kararsız kaldım. Son kullanma tarihi kaç sene olarak görünüyor?
    35 liralık dolar al kenara at 2 sene sonra o dolarla bundan 3 paket alırsın taze taze hemde
  • 2 yıl önce 50 tl almıştım. Güzel bir ürün. DR de 118 tl olmak üzere piyasada 50-75 aralığında.

LİNK

• Siparişi dün teslim aldım. Kalemler güzel aynı zamanda kalemler ile araba, uçak, yelkenli gibi oyuncaklar yapabiliyorsunuz. Çocuklar çok sevdi, tavsiye ederim.

Faber-Castell 50'li Keçeli Kalem  35,81 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 2 Mart 2019; 10:12:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

geleceğe yatırım yapsak 1 yılda kurur mu boya :)
    kurur, alma. ama yeğen falan varsa güzel hediye olur.
  • Teşekkürler. Fiyat çok iyi.
  • Teşekkürler
  • teşekkürler boşa masrafa girdik sayende

şaka bir yana gerçekten teşekkürler, çok güzel fiyat. ufaklık delirecek
  • arkadaşla beraber aldık. kargo ücreti de ödememiş olduk. haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Teslimat noktasına da kargo ücreti çıkıyor. Kargodan kaçış yok.
  • geleceğe yatırım yapsak 1 yılda kurur mu boya :)
  • Geçen sene çocuğa aldık, kullandığı halde kurumadı daha 1 senede boya kurur mu ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Geçen sene çocuğa aldık, kullandığı halde kurumadı daha 1 senede boya kurur mu ya?
    sevindim. ben kurur diye tahmin ediyordum.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Güzel oldu. Hesapta yokken kalem aldık. İki tanede pritt yapıştırıcı aldım yaninda kargo bedava oldu. Kargo parasına verecegim parayla bir tane yapıştırıcı fazla aldım.
    Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Beyler süper fiyat, piyasadaki stoklar bittikten sonra bu fiyatlara bulmak imkansız. İhtiyacı olan kaçırmasın bence.
  • 3 arkadaş aldık, iyi oldu. Teşekkürler.
  • radberk R kullanıcısına yanıt
    kargo dahil 37,48
    https://www.panelkirtasiye.com/faber-castell-eglenceli-keceli-kalem-50li-111550
  • Niye 50 lik paketler ucuz anlamadım.45 likler 50 liklerden daha pahalı. Ellerinde kalan stokları mı bitirmeye çalışıyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.