Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.447
Cevap
328
Favori
1.697.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanıcıları Kulübü

Batarya performansı hakkında bir video 7 saat 30 dakika ekran süresi

Önemli Teknik Özellikler

Ultrasonik parmak izi okuma sensörü
    WiFi 6 donanımı
    Kablosüz güç paylaşımı
    Ön kamera ile 4K video çekimi
    Yeni dinamik amoled sonsuz ekran

Geri kalan tüm özellikler ve detaylar için

https://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-s10/

23.02.2019 Tarihli Satış Fiyatlandırması

S10e(128GB):5499TL
    S10(128GB):6599TL
    S10+(128GB):7499TL

Ön Siparişlerde Ear Buds (beyaz renk) hediye ediliyor

Ayrıyetten 750TL ye Kadar Hediye çeki,Değişim Kampanyası,6 ay vade farksız ödeme,Digitürk Paketi kampanyalarından birinden daha yararlanabilirsiniz

Konu Güncellenmeye devam edecektir herkese iyi forumlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Alan arkadaşlara hayırlı olsun demek istiyorum da konu S10 konusuna değil de bambaşka bir hale bürünmüş.

Değişim kampanyasını görünce ucuza sıfır Note 9 alıp daha yüksek fiyata Samsung'a okutup aradaki farkla S10+ aldıktan sonra kulaklığı ve hediye çekini satarak kar etmeye çalışan mı dersin

Kredi çekip krediyi 3-4 gün sonra erkenden kapatarak üç beş kuruş kar etmeye çalışan mı dersin

6500 TL bayılıp 6 ay önce aldığı Note 9'u 5500'e okutup sadece 2000 TL verdim diye sevinen mi dersin (O arkadaşlar teknik olarak 6 aylık süre diliminin içinde bir telefona 8500 TL para vermiş oluyorlar, sanırım bu işe kalkışmadan önce ceplerinden çıkan toplam parayı hesaplamadılar, yazık diyorum vallahi)

Daha teslim edilmemiş kulaklık ve hediye çeki için dilenen mi dersin

Ön sipariş kampanyalarında kişi sınırlaması olduğunu bilmeden hediyeleri görünce gaza gelip yüksek fiyattan satın alanlar mı dersin (Yüksek fiyat dememin nedeni herkesin bildiği gibi Samsung marka telefonların birkaç ay içinde ciddi anlamda ucuzluyor olması, nitekim kişi sınırlamasından dolayı da kampanyadan yararlanılmadığı takdirde verilen tutarın oldukça fazla olması)

diye liste uzayıp gidiyor üzücü bir şekilde...

Telefon fiyatlarının her artışında "Hadi arkadaşlar tepkimizi belirtelim", "Artık çok sık telefon değiştirmeyelim" diye forumu yıkan adamlar sırf telefona birkaç gün içinde sahip olabilmek için 40 takla atıp daha dün aldıkları son model telefon ve tabi bunun üstüne de yetmezmiş gibi dünyanın paralarını veriyorlar.

Hükümetin ve Samsung'un tek bir ortak özelliği var o da; Türk insanının ciğerini ve ceplerindeki parayı nasıl alacağını iyi bilmesi.

Ne dediğimi anlayan kitleyi "Mustahak" kelimesinin anlamıyla baş başa bırakıyorum. İyi akşamlar.
    Hocam ben senelerdir akademik makale yazıyorum ve ders anlatıyorum. Üniversitede hocalık yapıyorum. Size ufak bir eleştirim olacak inşallah bir katkım olur. Söyleyeceğimi yapmanız şart değil. Bana katılmasanız da anlarım. Ama sizin özelinizde belki forumdaki diğer arkadaşlar da faydalanır.

Biz bir öğrenciyi veya hocayı değerlendirirken ilk dikkat ettiğimiz husus az kelime ve basit cümlelerle ne kadar faydalı olduğudur. Benim görüşüm siz herşeyi anlatmaya çalışırken hiçbirşeyi anlatamıyorsunuz. Çünkü insanlar okumaktan vazgeçiyor ve bu konuda insanları suçlayamazsınız. Çünkü herkes uzun uzun yazılar okumak zorunda değil. Ben de makale yazarken herşeye değinmek istiyorum ancak hem meselenin özü kaybolabiliyor hem de okuyacak kişi kaybedilebiliyor. Bence daha kısa ve basit cümleler ile karşınızdaki insanlara daha çok şey anlatabilirsiniz(Belki bilgi içeriği daha az olur ama önemli olan anlatmak istediklerinizin karşıya geçmesidir).

Üslup insanı insandan ayıran önemli özelliklerden biridir. Bu nedenle istediğiniz gibi yazmakta özgürsünüz.
    Kendinize gore hakli olabilirsiniz hatta ulkemizin suanki ekonomik durumuna gore de hakli olabilirsiniz. Ama insanlar bi sekilde bundan zevk aliyor. Size gore telefona verilen para yazik bize gore de belki sizin zevk aldiginiz seye verdiginiz paraya yazik. Yani herkes kendi hesabini kitabini kazancini bilip ona gore alip satiyor.
    Bunu polemik olsun diye degil konunun basindan beri herkes bizim gibi almaknisteyenlerin verdigi verecegi paraya takilmis durum da. Durumu olan alir olmayan forumu okur gider..
    Yorum yapmak herkesin hakki tabiki buna da saygi duyuyorum.

"Zenginin malı, züğürdün çenesini yorar" hesabi oluyor bu yazilanlar.
    Begenen alir begenmeyen almaz arkadaslar. Bu tarz polemikler kisiler arasinda gereksiz gerginlige hakaretlere vb durumlara neden oluyor lutfen dikkat edelim arkadaslar ,abiler, kardeşler.
    Ya arkadaş amma saçma tartışmalar yapıyorsunuz.

Tamam anladık Türkiye'deki cihazların işlemcisi farklı, yurtdışındakinin farklı. O da başka şeyleri etkiliyor onu da anladık.

Yine anladık en pahalıdan biz aldık, fiyatı acayip düşecek bikaç aya. En ucuz en iyi telefonu da siz kullanıyorsunuz, en süper bilgi de sizde onu da anladık :)

Yahu biz bu telefonu kullanıyoruz. Alanlar yorumlarını yapsın istiyoruz, çok şey mi istiyoruz. Telefonu alanlar, belki ufak bilgiler verir, bi özelliğini öğreniriz diye okuyoruz. 100 mesaj varsa yarısı bu saçmasapan laf yarıştırma mesajları.
    Konuda birkaç kişi var cidden yeter artık. Bu telefonda ekran süresi batarya dan başka konuşulacak bisey yok mu ya. Varsa yoksa kaç saat ekran süresi aldım paylaşımı. Ve bıkmadan aynı insanlar sadece bu konuyu konuşuyor. Defalarca söylendi herkesin kendi kullanım alışkanlıkları farklı dolayısıyla kimsenin ekran süresi başkası ile kıyaslanamaz. Ne diye hala aynı muhabbet dönüyor anlamıyorum. Biraz fırsat verinde konuda gerçekten telefonun güzel özellikleri ile ilgili şeyler konuşulsun.
  • Note 9 konusunda çok konuşulmuştu devamını burda getirelim

Samsungun deneyim mağazalarında Bağdat caddesi ve Emaar square geçerli..

Note 9 u olan arkadaşlar (S10+) olan modele geçmek istiyorlarsa telefonda herhangi bir sıkıntı yoksa

5900 TL takas bedeli ile 1600 tl ödeyerek s10+ Plus a çok uyguna geçebilirler ayrıyetten

ear buds ta hediye

Ben note 9 u 5800 e almıştım 100 TL kar ile 4 ay kullanıp sattım diyebilirim

düşünüyorsanız fırsatı kaçırmayın
  • Samsung Dex cihazım vardı arıza yaptı.
    Garantiden gönderdim. Yenisi geldi ama o da bozuk çıktı.
    Tekrar geri yolladım.Şimdi mesaj atmışlar samsungshop.com da geçerli fatura bedeli kadar hediye çeki tanımlamışlar.
    Yalnız çek sadece aksesuar grubunda geçerliymiş.
    Halen kullandığım Galaxy S8+ telefonumu da değişim kampanyasından verip S10 almayı düşünmüştüm.
    Olmadı...
    Artık bundan sonra Samsung almayacağım.
    Yakınlarıma da aldırtmayacağım.
    Fena kızdım yani....
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bu ekranla oyun ve dizi film keyfi baska bır boyuta ulaşıcak gıbı duruyor
  • emekli56 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam size sormadan hediye çeki olarak tanımlamaları enteresan

para iadesi yada tekrardan ürünun aynısından isteme hakkınız var sonucta

bence samsung turkıyeyı arayıp derdınızı anlatın
  • Ön sipariş yapanlar burda mi ??

Pazartesinden itibaren dağıtımlar başlıcakmış

Alanlar deneyimlerini hemen paylaşşınlar

Umarım herkes memnun kalır
  • Samsung yaptı yine yapacağını.Özellikle fiyatları hediyeleri düşününce çok mantıklı bir cihaz birde 2 ay sonra bulunabilecek fiyatları dusununce insanın kafası karışmıyor değil.
  • Meraklı21 M kullanıcısına yanıt
    hocam fıyatlar bence su an cok ıyı herkez ıkı uc aya duser gıbı bakıyor ama olmayabılırde

dolar kurundakı yukarı bır hareket

cok yakın zamanda telefonlara gelıcek otv zammı

ile bırlesırse sıkıntı olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

Bu ekranla oyun ve dizi film keyfi baska bır boyuta ulaşıcak gıbı duruyor
    Ekran teknolojisi konusunda müthiş fakat o kamera sürekli göze batıyor. Açıkçası S10 daha göze hoş görünüyor tek kamera ile. Çift kamera göze batıyor.
  • Şu an s8+ plus kullanmaktayım. Değişim kampanyası eski telefonu 2800TL'ye sayıyor. Geriye kalan 4700TL ve şimdi yanında verilen hediyeler ile birlikte s10+ cok mantıklı oluyor almamak için kendimi zor tutuyorum.

• S10+ diğerlerine göre

optik sabıtleme de çok daha stabil

renkler daha canlı

yoldakı detaylar cok daha belırgın ozellıkle tam 10:00 dakıkayı ızleyın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heimdall.. -- 23 Şubat 2019; 14:24:10 >
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    dediğinizde haklısınız bir bakıma düşmesini bekleyenler bu dediğiniz durumlar gerçekleşmeden öncesi için ümitleniyor.Birde benim dikkatımı çeken verilen hediyelerin tutarında bir fiyat düşmesi samsungta hep olması.Samsung tr yi tebrik etmek lazım doların tavan yaptığı günlerde samsung 5200 e sattığı s9+ 6 bine kendi sitesine koyarken apple ın 5100 e sattığı iphone 8 plusın 6899 tl olması beni böyle dusunmeye hala itiyor.Apple kullanıclarına ise bunu anlatamıyoruz ne yazık kı adama s10+ ı gösteriyorum bune yaa cok dandık duruyor diyor onu geç fold için bile aynısını düşünüyor.İphone 7 plus a 4 bin vermeyi s9+ almaktan mantıklı buluyor bunlar.Kazık yemeyi birazda hak eden bir toplumuz ne yazık kı.Umarım dediğiniz gibi bir yükselme olmazda bu güzel telefonlara harika fiyatlara sahip oluruz.bir not daha ekleyeyim kablosuz kulaklıklıgı sonradan almayı düşünenler var ise fiyat dusunce hiç beklemesinler direk on sipariş versinler buyuk ihtimal kafa kafaya gelecek fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraklı21 -- 23 Şubat 2019; 14:35:31 >

• S10 ön sipariş vermeyi karar verdim. Ama renk konusunda kararsız kaldım. Beyaz sevmiyorum. Siyah ve yeşil arasında kaldım. Keşke mavi renk olsaydı.
    Benim için s10 daha mantıklı. Hem boyut hem kamera deliği yüzünden
  • Ermis1453 kullanıcısına yanıt
    s10 un yeşil rengi tr de yok diye biliyorum.e ve + modelinde olması lazım
  • Lansmandan beri biri şu konuyu açsın diye bekliyorum. Öncelikle alan herkese hayırlı olsun. Bende ön sipariş vermiştim. Ekseriyetle telefonların pazartesi kargoya verileceği lafı dolaşıyor. Galaxy buds kargo tarihi ile ilgili bilgisi olan var mı?

Ayrıca kılıf tavsiyeleri bekliyorum. Şuan note 8 kullanıyorum kalın yada adi görünümlü kılıflardan dolayı telefonu kılıfsız kullanmaya başlamıştım. Şuan ön arka cam çatlak bu değişim kampanyası muhabbetini gördükten sonra telefonu güzel saklayayım ilerde değiştirmek istersem para etsin istiyorum. Şuan samsung benim note 8 e 900TL veriyor
  • Sorunsuz note8 e ne kadar veriyorlar, bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertasd

Sorunsuz note8 e ne kadar veriyorlar, bilgisi olan var mı acaba?
    Emin değilim ama 3300 galiba.
  • wertasd kullanıcısına yanıt
    online shop 3300 veriyor.
  • Sonunda konu gecte olsa acildi . Hayirli olsun .

Faydali yapici paylasimlar olmasi dilegiyle . Kimse kimsenin kalbini de kirmadan artisi eksisi neyse bahsedilmesi yardimlasmanin da oldugu bir konu olur .

HWP in incelemesinde malesef S10 Plus un OIS optik imaj sabitlemesi bariz kotu. Umarim yazilimsal bir eksikliklik sorunudur ve umarim donanimsal o cihaza HASTIR .

Dikkatli izlenirse sallanmasi S10 Plus da bariz hissettiriyor.

Mate 20 Pro un imaj sabitlemede ozellikle 4K da berbat oldugu da biliniyorken ( sadece 1080p 30 FPS e kadar OIS i destekliyor ki bu da OIS li kamera lensinden kayit yapmaktadir )

Mate 20 Pro un kamerasi basta olmak uzere irdeleyecek tecrubeye de sahip biri olarak OIS de MAte 20 Pro o video da S10+ dan ustun olmasi her turlu suphe olusturmaktadir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.