Şimdi Ara

İnternet Download Manager Kapanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İndirme yaparken istersem sıraya dizeyim istersem tekli indirme olsun idm indirme tamamlandıktan sonra kapanıyorİnternet Download Manager Kapanma Sorunu

• programlamada zaten idm kapatılması ayarı tiksiz neden oluyor anlamış değilim.
  • torrent veya jdownloader gibi başka bir programda zaman ayarı seçili kalmış olabilir. Kontrol edin. Başıma gelmişti.
    Böyle bir durum yoksa IDM'yi kaldırın. Uninstall sonrasında kalan dosyaları da bulup silin. Belgelerim, program files, temp, appdata klasörlerine bakın ve IDM ile ilgili ne varsa kaldırın. Appdataya çalıştır yardımıyla ulaşabilirsiniz %appdata% yazmanız yeterli.
    Sonrasında restart atıp programı tekrar kurmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

torrent veya jdownloader gibi başka bir programda zaman ayarı seçili kalmış olabilir. Kontrol edin. Başıma gelmişti.
    Böyle bir durum yoksa IDM'yi kaldırın. Uninstall sonrasında kalan dosyaları da bulup silin. Belgelerim, program files, temp, appdata klasörlerine bakın ve IDM ile ilgili ne varsa kaldırın. Appdataya çalıştır yardımıyla ulaşabilirsiniz %appdata% yazmanız yeterli.
    Sonrasında restart atıp programı tekrar kurmayı deneyin.
    açılmış konunuzu görmüştüm bu konuyu açmadan önce az biraz farklı bir durum başka bir programla alakalı olduğunu zannetmiyorum.sadece idm nın daha ileriki bir sürümünü kurduktan sonra olmaya başladı silip kaldırmayı deneyeceğim öncelikle, temiz bir kaldırıp tekrar kuracağım. olmazsa tekrar yazarım hocam.
  • bu sorunu çözebildiniz mi? ben de aynı hatayı alıyorum. bu yüzden kuyruk da başlatamıyor normal indirme de yapamıyorum. kaldırıp yeniden yüklesem de nafile aynı sorunu yaşıyorum
  • cemxxx123 C kullanıcısına yanıt
    Korsan kullanmayın. Ve farklı sürümleri deneyin.

Kolay Gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 18 Eylül 2019; 7:9:43 >
  • Korsan kullanmıyorsanız, sorununuz yok diye düşünüyorum. Tercih meselesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.