Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
92.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
230 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yama steam son versiyon çalışıyor sorunsuz.
    kurulum 5 10 saniye kadar sürdü.
    metro indirme hızını 85 mb olarak görenler olabilir 85 kb o arkadaşlar

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 17 Şubat 2019; 20:42:51 >

• yamayı deneme fırsatım oldu sonunda oyunu yama için bekletiyordum, 2 saat başından hiç kalkamadım, oyunda yamada çok harika olmuş elinize sağlık
  • Hem çeviririyi yapıp ücretsiz yayınlıyor hem de bağışı Haytap için istiyor, helal olsun kardeşime.
    Paragözler feyz alsınlar bundan.
  • Ben takip ediyorum bunları ücretsiz olacak diye en ufak birşey yazılmadı çizilmedi. Bunların bu forumda ki sözcüleri var bir tane diablo mudur nedir bu şahıs aynı zamanda qnoops a bu yamayı çıkardı diye hakaret etti. Bunların forumdaki re2 yama konusunu okuyun ücretsiz olacağı ile ilgili hiçbir şey yazmıyor orada. Sonuç olarak her şey ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 19 Şubat 2019; 22:50:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Beter olsunlar;

günlük dozumu almaya geldim.

Parayla satanlar kuduruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 19 Şubat 2019; 23:22:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Saçma sapan yorum yapmayın, adamların yamayı çıkarmadan çok önce söylediler ücretsiz olacağını. Hepsinin eline sağlık birini indirip oynayın yapanada teşekkür edin varsa paranız bağış yapın çocuk çocuk sidik yarıştırmayın.

Alıntıları Göster
    @aminoasit
    İşin içinde ki kişi yazmış

quote:

diablero-de @ 17 Şubat 2019 03:21:56

20tl ye gelince onun kararını ben veremiyorum bağış, kota, ücret, bedava artık meşrebine göre adına ne diyorsanız bunu belirleyen U-Crew'de Murat GÜNDOĞAN.

Bağışla ilgili şeyleri U-crew'den ona sorun, kalite ile ilgili bir sıkıntı olursa hepinizi sabaha kadar seve seve dinlerim.

İyi geceler diliyorum.

1 Bataklığa battılar debelendikçe iyice batıyorlar
    1 Deyim vardır.. Hak eden, Hak ettiğini bulunca "Beter Olsunlar" deriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 20 Şubat 2019; 3:12:7 >

• Çimentepeli Ç kullanıcısına yanıt
    Mining yapıyor olabilir onlar :) Nerden çıktı paralı çeviri furyası utanmadan 40 liraya çeviri satanlar var, Oyunun ücretinden fazla.

Tekne tayfası takımı fena dumur oldu bu yama çıkınca ne güzel paralı satacaklardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Saçma sapan yorum yapmayın, adamların yamayı çıkarmadan çok önce söylediler ücretsiz olacağını. Hepsinin eline sağlık birini indirip oynayın yapanada teşekkür edin varsa paranız bağış yapın çocuk çocuk sidik yarıştırmayın.

Alıntıları Göster
    Ücretsiz yayınlayacak olmaları külliyen yalan.
    Madem ücretsiz yayınlayacaktılar o zaman Qnoops arkadaşa niye küfür ve hakaret ettiler? İsteyen istediği yamayı indirebilir değil mi? Tebrik edip geçmek varken agresif davranmaları, gelir beklentisi içinde olduklarını doğruluyor.
    Bu oyun bu aralar popüler olduğu için, PC başına 50₺ civarında satacaklardı. PC başına diyorum çünkü bu paragöz oluşumun çıkardığı yamalar Zip dosyası olarak satılmıyor sadece 1 PC'de kurulacak program şeklinde satılıyor yani aynı oyunu 2 farklı PC'nizde oynuyorsanız veya yamayı arkadaşınıza paylaşmak istiyorsanız bunu yapamıyorsunuz, yamayı tekrar satın almak zorundasınız. Böyle sinsi hesaplar peşinde olan oluşumun masum olduklarını bizi kimse inandıramaz.
    Türkçe yama işi gönüllü iştir dediğimde bedavaya mı çevireceğiz diye gülüyorlardı şimdi yama ellerinde patladığı için ben gülüyorum. Son gülen iyi güler

• Soyle bi dusundumde.metro exodus u ismi lazim olmayan bi grup ceviricek orasi kesin muhtemelen 20 tl ile satisa sunulacak.tam ceviri bitti karsinizda metro exodus 20 tl para pesin kirmizi mesin isteywn alsin isteyen seyir baksin denildiginde.
    Qnoops arkadasimiz 2ci golu tam 90 a taksa.ne guzel olur.yav.:))
  • Umarım sırdaki çeviri Metro Exodus olur.
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Adamlığın tasvirini yap deseler direk Qnoops derim çeviri için teşekkürler kardeşim.
  • helal bee
  • Helal olsun elinize sağlık
  • Emeğinize sağlık, teşekkürler.
  • Kurdum sorunsuz ve kusursuz.helal olsun
  • Teşekkürler. Eline emeğine sağlık kardeş.

Bağışı da hayvan hakları için düşünmen çok ince bir davranış. Helal.
  • tebrikler hocam, kısa süre içinde çıkmış oldu
  • Bütün forum için büyük sürpriz oldu, konu başlığını görünce anlamadım önce bir şaşırdım Gerçekten emeğinize elinize sağlık yamada mükemmel olmuş.
  • Harikasın hocam.

Ellerine sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.