Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
92.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
230 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Resident Evil 2 Biohazard %100 Türkçe Yama

Çeviri : Qnoops

Notlar:
    -Bu yama kişisel bir projedir. Başka grup veya gruplarla hiçbir alakam bulunmamaktadır.

-Yama Steam ve ilaçlı versiyonlarda çalışıyor.

-Oyun dosyalarını çıkartmak ve gömmek için gerekli toolları (araçları) yapan programcılara, hiçbir karşılık beklemeden, yaptıkları araçları tüm internet alemiyle paylaştıkları için sonsuz teşekkürler.

-Yamayı beğenirseniz ve bana bağış yapmak isterseniz; buraya tıklayarak bağışınızı HAYTAP'a yaparsanız benim için daha makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

______________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 1 Ekim 2019; 14:20:43 >

• Bu ucrew de ki şahıslar insanların akılları ile alay ediyorlar resmen neymiş biz de ücretsiz çıkaracaktık diyorlar Oldu oldu tabi biz de yedik..Ne kadar komik duruma düşüyorlar yahu hepimiz biliyoruz ki bu yamayı en az 20 liradan satacaklardı. Şimdi ise sinirden kudurmuşlar bu yamayı yapan arkadaşa hakaret ediyorlar merak etmesinler bu forum kimin ne olduğunu çok iyi biliyor...
    u-crew de ücretsiz çevirdi evet, ya da sen öyle biliyorsun,
    Bu yama çıkana kadar ücretsiz lafını kimseden duydun mu?.
    kim isterse çevirir yamayı, kimse resmi bir iş yapmıyor, asıl sen böyle konuşursan çeviren insanlar azalır.
    Sen teşekkür edip geç, ve oynamana bak. şu an gerçekten boş konuşuyorsun.

Bu arada yamayı yapan arkadaşın eline koluna sağlık teşekkürler gerçekten, Hakkını helal et..
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:32:17 >
  • Bu işler para işi değil gönül işi!

Emeğinize sağlık en kısa sürede sevimli dostlarımız için bağışta bulunacağım.
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Beter olsunlar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 17 Şubat 2019; 20:8:21 >
  • İnşallah bağış yapan arkadaşlar çıkar. Ve bu bağışı Qnoops'a yapmayacaksınız. Adam hayvan hakları federasyonuna bağış yapmanız için sitenin linkini koymuş. Bu adamın kıymetini bilin. Hakkın ödenmez Qnoops, tekrardan eline emeğine sağlık.
  • 3 çeşit insan vardır
    1) yaparım der yapamaz
    2) yaparım der yapar
    3) demeden yapar
  • Bu ucrew de ki şahıslar insanların akılları ile alay ediyorlar resmen neymiş biz de ücretsiz çıkaracaktık diyorlar Oldu oldu tabi biz de yedik..Ne kadar komik duruma düşüyorlar yahu hepimiz biliyoruz ki bu yamayı en az 20 liradan satacaklardı. Şimdi ise sinirden kudurmuşlar bu yamayı yapan arkadaşa hakaret ediyorlar merak etmesinler bu forum kimin ne olduğunu çok iyi biliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 18 Şubat 2019; 19:45:51 >
  • Hocam birilerin tekerine çomak soktun kurdurmuş it gibi nereye saldıracaklarını bilmemeleri normal

Giriş sert oldu lakin "teşbihte hata olmaz" konunun aslına DH forumda Türkçe yamalar bölümü birileri gelsin Başlığa "TR yamaya başladım IBAN ekledi", yada bağış diye kişilerden para yatırmaya zorlamak için değil

Forumun bu kısmında TR yama paylaşımı yapılır, Kişinin isteğine bağlı olarak bağış talep etmek içindir...

TR yama ticareti yapacaksan (GG-N11) vs.. satış siteleri var. Fatura kesmesen, Maliye şikayet edildiğinde geriye dönük kazandıklarında hesaplanır, cezası ile vergiyi çatır çutur alırlar korkusundan bunuda yapamazlar

Burda anca millete efelik yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 18 Şubat 2019; 14:49:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

U-crew'de ucretsiz cevirdi
    Yaptigina Saygi Duyuyorum ama Siz Böyle Yaparak Cevirmenlere Darbe vuruyorsunuz.Korkarim Hic İyi İş yapmiyorsunuz. En azindan Yaparken Aranizda Anlaşin.2 Tane 2 farkli grubun'un yad aEkibin Ayni Oyunu cevirmesi kadar aci birşey yok.. Üzülüyorum bu duruma. Elbette Saygi duyuyorum. Bu Tarz cıkışlar Cevirmenlere Darbe vurur Haberin olsun.
    u-crew de ücretsiz çevirdi evet, ya da sen öyle biliyorsun,
    Bu yama çıkana kadar ücretsiz lafını kimseden duydun mu?.
    kim isterse çevirir yamayı, kimse resmi bir iş yapmıyor, asıl sen böyle konuşursan çeviren insanlar azalır.
    Sen teşekkür edip geç, ve oynamana bak. şu an gerçekten boş konuşuyorsun.

Bu arada yamayı yapan arkadaşın eline koluna sağlık teşekkürler gerçekten, Hakkını helal et..

• Castellanos kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:34:52 >
  • Kendi paralı konusuna sorulan sorulara cevap vermekten erinen adam nasıl da damlamış bu konuya. Kaşıntı tutmuş belli ki.
  • bravo dostum kıskananlar çatlasın bazıları sana sitem edebilir kafana takma hayatında başarılar...
  • Arkadaslar yamayi cikaran arkadasimiza ucrew ceviri konusunda firsatci hamambocegi diyen sahislarin ucretli yamalarini lutfen satin almayin. Karakterlerini belli ettiler. Kiskancliktan ne diyeceklerini sasirdilar !

qnoops İsimli arkadasa onceki yaptigi bi ceviriyle alakali bi istekte bulunmustum hemen yardimci olmustu. Bagisi da hayvan haklari federasyonuna yaptiriyor. Lutfen bu arkadasa sahip cikip destek olalim. Boyle adamlar artik tek tuk kaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 18 Şubat 2019; 12:8:48 >
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:35:4 >
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    RE 7'yi yayınladık :) RE 2 yamasını görünce inanın şok oldum Hâlâ şoktayım. Helal sana @Qnoops

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 17 Şubat 2019; 19:55:50 >
  • Bakıyorum ucrew in fake elemanları damlamış gene buraya, qnoops ne acıtmış sizleri be feryadınızı bütün memleket duyuyor

Gerçi senin gibileri muhattap alacak halim yok bloklayıp geçiyorum. ucrew i face den takip ediyorum yorumların altına yama ücretlimi olacak diye sorduğumuzda evet yanıtını almıştık. Bütün forum biliyor bunu ücretli çıkaracaklardı, bu yüzden yalancılığın kıvırmanın alemi yok geç bu işleri...

Tabi ne kadar tesadüf değil mi, qnoops un yaması yayınlana kadar facebook, donanım haber ve kendi sitelerinde en ufak bir ücretsiz olacak yazısı, başlığı vs yoktu. Yalandan kim ölmüş değil mi, vay efendim biz de ücretsiz yapacaktık he canım he oldu biz kalkalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 19 Şubat 2019; 22:51:37 >

• Bu ucrew denen elemanlar resident evil 7 yi çevirip sadece orjinalde çalıştırdılar. Face den kopyaya uyarlayacakmısın diye sorulduğundada ukalaca kopyaya destek vermiyoruz dediler. Doğal olarak çevrilen oyunu da kimse çevirmek istemedi. İşte bu şahıslar yüzünden uzun süre Türkçe oynayamadık re7 yi. Yakın zamanda forumdan değerli arkadaşlar el attılar da v1.3 sürümüne yama yaptılar şimdi herkes oynayabiliyor..

Daha önce kopyaya destek vermiyoruz gibi ukalaca cevaplar veren bu ucrew de ki şahıslar şimdi re2 remake yamasına her sürümde çalışacak diyorlar işte bunların karakteri budur açık ve net !!!

Tek dileğimiz bu şahısların yama işlerinden çekilmeleri başka bir şey değil...
  • Oyunu oynamayacak olsam da, oyunun çıkışını ve yamanın çıkış hızını göz önüne alınca etkilenmemek elde değil. Elinize sağlık. Ben de verdiğiniz linkten 10TL'lik bir bağışta bulundum.
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Paracı tayfa senin kahrından tüm yama mesajlarını sildi. Bi devrim yaptın adeta. Long live Qnoops...
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:32:9 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.