Şimdi Ara

Silinsin (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Axees yarın son hocam 28 ine kadar chip para veriyor. Hediye çekini altın hariç herşeyde alt limitsiz olarak kullanabilirsin.
  • Arkadaşlar herkes takmış ekranin tft olduğuna
    Bu ekran pls tft ekran teknolojisi var googleden bi zahmet araştırın zte nubia z17s gecen senelerin amiral gemisi bu ekran kullanılmış ve bir çok telefonda var
    Ekran kasa orani ve batarya için alınır.
    Üstelik samsung garantisi 2 yil için sorun ciksa bile arkada samsung var. Paralel ithalat bile 1500 den satisa cikmis ben 1150 tl ye almis oldum.
    Haftaya çarşamba günü kargoya verilecek gelsin inceleyip burdan paylaşacağım.
  • Süper Amoled ekran kullanana göre biraz mat ve sönük kalacaktır o kadar.....Alın işte 1200 tl ye telefonmu var...Varsa onu alın...
  • Hepsiburada kargo gecikmesinden dolayı 32 GB hafıza kartı veriyor. :) Cuma kargoya verilecekmiş.
    Silinsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrax

Süper Amoled ekran kullanana göre biraz mat ve sönük kalacaktır o kadar.....Alın işte 1200 tl ye telefonmu var...Varsa onu alın...
    1200 liraya nasıl alınabiliyor?
  • Evet banada aynı mesaj gelmiş :)
  • Hocam bana boyle bir bildirim gelmedi siz nereden ulaştınz bu bilgiye. Birde siz ne zaman sipariş vermiştiniz tarih olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 27 Şubat 2019; 21:25:10 >
  • arkadaşlar bunu 1200 e nasıl aldınız bende alacağım ama her yerde 1700
  • Hafıza kartı mesajı gelenlerin sipariş tarihi ne zamandı ve sevk tarihi kaç görünüyordu acaba ?
  • yok bu fiyata aldım yok şu fiyata aldım hep hava civa kimsede şu şekilde şu fiyata aldım yazmıyor amaç bilgi paylaşımımı hava atmak mı anlamadım
  • Banada mail gelmiş gecikmeden dolayı 32 gb hafıza kartı hediye edilecektir diye 64 lük olsa daha iyi olurdu
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    19 Şubat'ta sipariş vermiştim, sevk tarihi yanlış hatırlamıyorsam en geç 1 Mart tı galiba.
  • liberta50 L kullanıcısına yanıt
    Hocam 250 hepsiburada indirimi 250 indirim çeki 100 axees chip para ile 1200 e aldım ben kişiye özel kart kampanyası ile rakamı 50-100 daha aşağı çekenler var.
    Hocam benim Axess olsaydı 1200 e gelmiş olacaktı, olmayınca 1799-250 =1550 karttan çekilen, sonrada 250 çek verecek 1300 e gelmiş oluyor.
    Hocam hepsiburadada hesaplara bu telefonda gecen 250 tl cek yuklenmis.Onu dusunce 1549 oluyor sepette. Ek olarak 250 tl de cek gelecek belli tarihte bu telefonu alinca, etti mi 1300 lira. Bir de axessi olanlar banka kampanyasindan 100 lira puan alacak, onu kullanmislar. Totalde 1200 oluyor boylece. Daha fazlasi da axess kartta kisiye ozel kampanyasi olup daha fazla puan kazanma ile oluyor.
  • mail banada gelmiş 32gb hafıza kartı
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Ben siparişi dün verdim, bilgi maili bu akşam geldi. Sipariş bilgilerime baktığımda 4 martta kargoya verilecek gözüküyor
  • Sipariş verenlerden cam filmi ve kılıf konusunda yardımcı olabilecek varsa sevinirim, bir çok siteye baktım henüz satışı başlamamış
  • tşk ederim bilgilendirme için.
    hepsinurada sepette indirim bende cıkmadı cekte cıkmadı 1799 diyor son fiyat kısmet değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

hepsiburada cihazı alan herkese 250tl çek veriyor bu 1
    hepsiburada bazı hesaplara(kendi insiyatifi ile) bu cihaza özel sepette 250tl indirim yapıyor bu 2
    axess kartı olanlar için hepsi buradada 1000tl üzeri alışverişe 100tl chip para var bu 3
    axess karta özel bir kampanya var bazı kişilere kişiye özel 500tl üzeri harcamaya 50tl chip para veriyor bu 4

elinde 2 adet axess kartı olanlar bu cihazı hepsi buradadan parçalı ödeme ile 1549tl sepet tutarının 1000tl sini bir karttan alıp (100chip hepsiburada kampanyası + 50chip kişiye özel axess harcama kampanyasından gelir)
    2 axess ile 549tl sini ödeyip(50chip hepsiburada kampanyasından gelir 50 de kişiye özel axess kampanyasından gelir)

böylelikle telefon 1800-250-250-100-50-50-50:1050tl ye gelir.

Bu bilgilere konunun önceki sayfalarını okuyup birleştirip ulaşabilirdin...
    Hocam ne gerek var zaten 10 kere ayni soru sorulunca aciklayan da olunca okumaya kim usenecek
    Armut pisecek agizima dusecek
    Hani desenki 50 sayfa olur okumak imkansiz sorulabilir

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.