XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Projeksiyonlar
Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (13.2.2019 20:25:40)
XGIMI MoGo Pro - Dünyanın ilk taşınabilir dahili Android TV'li 1080p projeksiyonu
XGIMI artık Android TV ile birlikte geliyor!
XGIMI Google'ın desteğini almayı başardı sonunda!
Dahili android TV ile birlikte çıkacak ilk model ise XGIMI MoGo Pro.
Full HD ve taşınabilir olacak.

Videolar:
Halo:

Mogo Pro:

Mogo ve Mogo Pro Karşılaştırma:

Mogo Tanıtım:

< Resime gitmek için tıklayın >

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (20.2.2019 09:57:24)
Fiyatı 400$'ın altında olacakmış.

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (16.3.2019 23:58:56)
XGIMI MOGO Pro tanıtım videosu

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (19.3.2019 23:19:02)
Cihazın teknik özellikleri resmi olarak paylaşıldı:

ottomans1453 => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (15.9.2019 19:07:08)
Ne zaman geliyor cihaz bir de nasil temin edebiliriz ki ?

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (15.9.2019 21:46:15)
Seri üretim aşamasındaymış, henüz satış sitelerinde yok.

ottomans1453 => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (18.9.2019 17:45:09)
Vergiler nasil ?

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (18.9.2019 17:48:35)
DHL kargo ile gönderilecek. Arayıp bir sorun isterseniz.

ottomans1453 => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (18.9.2019 19:23:58)
Him baya vergi cikar en iyisi yurtdisina gittiginde almak amerikadan ya da cinden . Tesekkurler

ender => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (19.9.2019 10:50:00)
250 Lümen Yeterli mi ?

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (19.9.2019 11:05:03)
Hiç denemedim ama karanlık ortamda yeterli olur diye düşünüyorum

ender => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (19.9.2019 11:58:16)
Lg ph30j hakkinda fikrinizi alayım.

leaderer => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (26.10.2019 02:42:34)
https://caronan.com/products/imtv-projector-1080p-handheld-cinema?variant=30896231841864

Burada 230 TL diyor. Çakma mı güvenilmez değil mi?

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (7.11.2019 08:20:41)
Kısa ama faydalı bir inceleme videosu, Türkçe dil seçeneği de mevcut.
Fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (8.11.2019 16:04:12)
Mogo Pro için kullanıcı tarafından yapılan genel değerlendirme:

1) Çok küçük ve hafif. Aşağı yukarı yanyana 2 kola kutu büyüklüğünde. Lens muhafazası olmaması lens ömrü açısından dezavantaj olabilir.

2) Renk ve Kontrast: Renkler doğal ve kontrast bu boyutta bir projelsiyon için gayet yeterli.

3) Fan Sesi: Tek kelime ile: MÜKEMMEL! Herhangi birşey oynatmaya başladığınızda hemen yarım metre arkasında bile hiç fan sesi duyulmuyor.
Bu konuda nebula'dan daha iyi olduğu söyleniyor.

4) Keskinlik ve Çözünürlük: Gerçekten çok iyi, kesinlikle full HD olduğunu söyleyebiliriz. Fakar pixel arası çizgiler bariz bir şekilde belli (Scrren door effect). Pixeller kare.

5) Ses Kalitesi: İyi. Bir Bose ya da Sonos değil fakat gayet yeterli bir ses sunuyor. Konuşmalar temiz ve net. Laptop'a kıyasla çok daha iyi. Bass zayıf. Maksimum seste minimal seviyede bir bozulma oluyor, odayı doldurabilecek ses seviyesine sahip.

6) Rainbow Effect: LED projeksiyon olmasına rağmen, bu etki farkedilir seviyede var.

7) Güç Kaynağı: Şarj adaptörü kaba, USB-C olsaymış keşke.

8 ) Uygulama Desteği: Kodi süper çalışıyor, Youtube süper, sesli arama vs güzel. Spotify güzel çalşıyor. Netflix resmi uygulaması çalışmıyor. Side load oalnı hakkında fikrim yok. Denemedim

9) Uzaktan Kumanda ve Arayüz: Sade ve kullanışlı. AAA piller kumandayı kabalaştırmış ama kolay temin edilebiliyor olması iyi.

10) Parlaklık: 300 ANSI Lümen 60-80 inç izleme keyfini rahatlıkla sunuyor. 100 inç sınırları biraz zorluyor.
Pil gücüyle çalışırken parlaklık seviyesi bariz düşüyor. Pildeyken maksimum parlaklığa ulaşmak mümkün değil gibi gözüküyor. Ortamda ışık varsa sıkıntı.

11) Malzeme ve Cihaz kalitesi: Kesinlikle mükemmel. Yüksek kalite plastik malzeme ve işçilik. Metal hoparlör ızgarası pürüzsüz şekilde uygulanmış, Her hangi bir keskin kenar vs. yok. Genel olarak çok şık ve kaliteli duruyor.

12) Otofokus ve Keystone ayarı: Kusursuz şekilde çalışıyor

13) HDR: Kodi ile renkler soluk gözüküyor.

14) Video format desteği: 4K h265, h264, HEVC hepsini kusursuz şekilde oynatabiliyor.

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (9.11.2019 20:29:58)
Xgimi Mogo vs Mogo Pro karşılatırması, çok fark yok gibi

notron40 => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (4.12.2019 16:18:20)
Mogo Pro kullaniyorum mogo yu kullanmadim ama kesinlikle çok iyi bir cihaz, bazı eksikleri var tabi ama parasinin hakkınıda veriyor

Karakarrga => XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları (4.12.2019 16:21:00)
Batarya suresi ile ilgili yorumunuzu patladavilir misiniz!

Sayfa: [1]