Şimdi Ara

Yıl:2009 Kamer Genç:Bu Fettullah Gülen Kimdir? Bunu Araştıralım. Türkiye'de rejim gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
6
Favori
20.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
193 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fethullahın "fetö", erdoğanın ise "kahraman" olmasının sebebi birisinin devlet ve propaganda gücüne sahip olup diğerinin olmamasıdır. Hangisi güçlüyse savaşı o kazanmıştır. İkisinin de Türkiye Cumhuriyeti üzerindeki emelleri birebir aynıdır. Bunu bizzat tayyip erdoğan itiraf etmiştir.
    Bende sondan baslayayim : ) Simdi uzun sure iktidar da olmasi ,ulke cok iyi mukemmel yonetiliyor anlamina gelmez sayet oyle olsaydi Rahmetli Demirel bu ulke de 9 kez secilmezdi.Ben Chp li degilim o yazdigim mesaj ana muhalafet konumun da oldugu icindir.Ben yanlizca Akp icin yazmadim her kim hak yiyorsa kim susuyor gormezden geliyor ihanet ediyorsa diye yazdim Akp li olur Chp li olur Mhp li Iyi vs Temennim bu sekil de Bu babam da olsa olsa durusum bellidir.Bak mesela gecen emekli bi pasa Akit tv de sunlari soyledi

Ben 96 yilin da emrim de olan 6 subayi fetocu oldugu icin attim Daha sonra emekli oldum yillar sonra ogrendim ki o atmis oldugum subaylar ordu ya geri alinmis ve sonra tekrar ogrendim ki 2017 yilin da fetoculuk tan atilmislar.
  • Düşünsenize bu adam başkan oluyor.

CHP'yi de İYİ Parti'yi de cebinden çıkarır valla.

Allah rahmet eylesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zamanlar tüm AKP'lilerin FETO aşkıyla yaşadığı yıllar.
  • zaman gazetesinin önünde avukatlığını yapan kendini zincirleyenler hangi partiliydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BDFFB04D

zaman gazetesinin önünde avukatlığını yapan kendini zincirleyenler hangi partiliydi?
    2009 için konuşuyorsak AKP'lidir. Her yere dağıtıyordunuz o paçavrayı bedavadan.
  • feto severlerin tamamini toplasaniz bu adamin sol topunun tek kili etmezler
  • Allah rahmet eylesin bu devletin gördüğü sayılı dürüst ve cesur siyasetçilerden biriydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tuncelili hemşerim olur kendisi , yiğit bir adamdı , terbiyeli saygılı bir siyasetçiydi.Allah rahmet eylesin.
  • Bu konuşmada Akpli vekiller üzerine yürümüştü :DD Aktrolleri bu konuda göremeyiz.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sen önce bir haddini bil. Biz sizin gibi, sümüklü imamların elini ayağını yalayacak insanlar değiliz. Ben Fethullah Gülen'e ve ortaklarına o gün de karşıydım bugün de karşıyım. Fethullah Gülen siz ona taparken de teröristti, şimdi de terörist. Ama bu cemaat misyonu sizin içinize işlediği için sizin bundan kurtulma şansınız da yok.
  • Kandirilamayanlarda bugün...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • Aslan parçası yiğit adam. İmzam da yıllar önce koyduğum video. Fethullah'a fetoş dediğimiz vakitler.

Kimse ciddiye almadı, tehditler küfürler yedik. Bunları söyleyenler bu forumda hala oy veren adi insanlar.

Namuslu olan elbet kazanır. siyasal islam köpek pisliğidir, demokraside halk suçludur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

Sen önce bir haddini bil. Biz sizin gibi, sümüklü imamların elini ayağını yalayacak insanlar değiliz. Ben Fethullah Gülen'e ve ortaklarına o gün de karşıydım bugün de karşıyım. Fethullah Gülen siz ona taparken de teröristti, şimdi de terörist. Ama bu cemaat misyonu sizin içinize işlediği için sizin bundan kurtulma şansınız da yok.

Alıntıları Göster
    zaman gaztesi önünde kendini zincirleyenler için bir şey yokmu .

adalet yürüyüşleri ne oldu?

asıl sen haddini bil

iki de bir genelleme yaparak imamlara laf etmek senin ne haddine.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ortaya çıkınca mı?

Bu fetö en başından beri aynı. Bilinmiyordu da ondan mı kamer genç gibi insanlar laf söylüyordu? Ondan mı sizler yok öyle değil, siz din düşmanlığından böyle diyorsunuz diye savunuyordunuz?

Olay belli sizle ortakken ve ortaklığınız bittikten sonra. İşinize geldiği gibi davranmaktan vazgeçin.

• quote:

zaman gaztesi önünde kendini zincirleyenler için bir şey yokmu .

adalet yürüyüşleri ne oldu?

asıl sen haddini bil

iki de bir genelleme yaparak imamlara laf etmek senin ne haddine.

Alıntıları Göster
    O dediklerin beni ilgilendirmiyor. Ben sizin gibi birilerinin biatçısı değilim.

Orada imamdan kastımın kim olduğu da bellidir de işinize gelmiyor herhalde anlamak. Bir dönem geçtiği yolları yaladığınız kişiden bahsediyorum. Bugün aynı eylemi yaptığınızın ortağı hani.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.