Şimdi Ara

FOCUS ÇEKİŞTEN DÜŞTÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
33.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,bir anda araba çekişten düştü. Gaz veriyorum fakat önceden roket gibi fırlayan araba zorla ivmelenmeye başladı.Sanki araba gaz yemiyorda yığılıyor.Zoraki gidiyor gibi yolda.Bunu fazlasıyla hissettiriyor 3 gündür.Belki hava filtresi yada yağ değişim zamanı geldiği için yapıyordur dedim,dün yağ+yağ filtresi+hava filtresi değiştirdim ama araba hala aynı.
    Birkaç yerde okuduğum yorumlarda baskı-balata ile alakalı olabileceğinden bahsediliyordu.Başka biri gaz ayarımı öyle bişeyden bahsetti.
    Ama bu konularda bilgim olmadığı için afalladım kaldım.
    Acaba özel servisemi götürsem,yoksa bir ustayamı yada yetkili servisemi.Fiyatlarından dolayı yetkili servise gitmek istemiyorum açıkçası.
    Bu arada Bursa'da ford servisi,yada işini iyi yapan bir usta tarif edecek arkadaşlara ihtiyacım var,bir başka konuda yardım istemiştim gerçi ama yeri geldi diye bi daha yazdım
    Saygılar

Bu arada araçta zavoli sıralı sistem lpg var.Bahsettiğim çekişten düşme problemi benzindede aynı gazdada aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyibe -- 18 Nisan 2007; 19:26:44 >

• Dostum smn otomotiv karışık genel olarak alman araçlarına bakıyorlar fordda var içlerindewww.smnotomotiv.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brada -- 1 Mayıs 2007; 18:42:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.