Şimdi Ara

Bonus ile yilbasina özel 75 tl puan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
14
Favori
20.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teb kampanya tarih aralığı 15.12.2018 ile 31.12.2017 arasında. Önce bi zaman makinesi almak gerekiyor
  • 15 günde 750 harcayacak varsa öne alalım.

Çok saçma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

Metro puanı sadece metroda geçerli olacak dedi kasiyer ne kadar doğru bilmem.
    Ben Teb'ten katıldım şartlarda öyle bir şey yazmıyor. Sizin dediğiniz metro'nun bu aralar yaptığı kendi puan kazanımı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

Teb kampanya tarih aralığı 15.12.2018 ile 31.12.2017 arasında. Önce bi zaman makinesi almak gerekiyor
    Kampanyaya katılım için sms gönderdim "kampanyamız sona ermiştir." Diye cevap geldi.

Ama teb'de 500'e 70 veya 75 gibi bir oran çıkarsa müthiş olur.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Tebin kampanya sayfasındaki bilgiler gecen senenin kampanyasının bilgileri. Tarihlerde dahi yanlışlıklar var. MH kampanyayı doğrulatmadan alişveriş yapmamak lazim.
  • Kampanya gözüküyor katılım yapabilirsiniz
  • Tebde uygulamada çıktı fakat mesaj da dahil uygulama hata veriyor
  • Bp kampanya ile birlesirrrr hem aracta odeme hem 800 tl ye 40 tl yakit puan bp kart kombooo
  • Şartlarda martket sektöründeki alışverişlerde gıda harici harcamalar dahil değildir yazıyor. Bunu nasıl anlayacaklar? Yani innial yüklemesi olursa yüklenmeyecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_leon -- 15 Aralık 2018; 18:27:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Şartlarda martket sektöründeki alışverişlerde gıda harici harcamalar dahil değildir yazıyor. Bunu nasıl anlayacaklar? Yani innial yüklemesi olursa yüklenmeyecek mi?
    Bazı marketlerde karttan para çekerken elektronik seçilebiliyor.
  • Bana özel 300 e 20 gelmiş bir de en az 3 tane yapalım artık birleşir heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 75 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

Yani Garanti Gold ve Flexi ile katılsam 150 TL kazanabilirim doğru mu anladım?
    Müşteri hizmetleri sadece 75 kazanılabilir diyor. bonus ve flexi toplam en fazla 75 kazanabilir diyor. net çözebilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Asgari ücretli bile harcıyor maalesef artık fiyatlardan dolayı.bos benzin mazot deposu 350 400e doluyor ben 4 Aytemiz yapacaktım zaten Ocak yakıtını peşin almış oluruz en fazla.

Alıntıları Göster
    Bkm ile Aytemiz'e 4 adet 125₺ yüklesem hem bu kampanyadan hem de Aytemizdeki 4x125'e 30'dan yararlanabilir miyim sizce?
  • Aytemiz ile birleşti 2 saat önce denendi, bilgilerinize
  • KapMet kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın. Bkm ile yükleme yaptın mı peki? Yoksa direk içeriden mi ödedin? %3 için soruyorum
  • migrostan 128tl alışveriş yaptım ama havlu kağıtta vardı aldıklarım arasında. gıda dışı geçerli değil diyor. bonus gelmez mi sizce? cepteteb kullandığım için göremiyorum yararlanıp yararlanamadığımı :(
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Gida disini saymiyorlar yinede bakin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

migrostan 128tl alışveriş yaptım ama havlu kağıtta vardı aldıklarım arasında. gıda dışı geçerli değil diyor. bonus gelmez mi sizce? cepteteb kullandığım için göremiyorum yararlanıp yararlanamadığımı :(
    Cepteteb kampanyaya dahil diyorsa gelir. Migros gıda diye geçiyorsa tabi. N11, Hepsiburada da gelmez. Elektronik geçiyor. Ben marketten 140 TL link 120 TL si tuvalet kağıdı, peçete, havlu kağıt olmak üzere alırdım ve hemen "Tebrikler,10TL bonus kazandiniz.Bonus uyesi market,akaryakit,giyim ve kozmetikte bundan sonraki 125TL ve uzeri ikinci alisverisinize 20TL, 5.'ye 45TL,toplam 75TL bonus! Son gun: 31 Aralik. Bonus.com.tr B001" mesaji geldi
  • Merhaba,

Elektronik ürünler alındığında farklı postan geçiliyor,bu duruma istinaden yazılmış bir madde.150/15 Bonus kampanyası bugün son gün olduğu için 3 defa hediyem kart yüklemesi yaptım sorun olmadı,Bonus kazandınız mesajı geldi.
  • Migros kasiyoruz bakalim ucak bileti alicam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.