Şimdi Ara

COROLLA'NIN GERÇEK YAKIT TÜKETİMİ NEDİR?...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
4
Favori
237.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toyota Corolla marka araçlar ortalama şehir içi ve/veya şehirdışı ne yakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut76 -- 10 Şubat 2008; 23:31:39 >

• .........MESAJ SİLİNMESİNE KARŞI ÖNLEM - 2.......

quote:

Orjinalden alıntı: nerki

delinin biri kuyuya taş atmışlafını ; hürriyet gazetesinde açılan ankete katılan 28000 kişiyemi dediniz yoksa topici açanamı ? bence hiç kimseye söylememeniz lazım ! istediğiniz kadar toyota hayranı olun bu size insanlara deli deme hakkı vermez ! evet toyota sınıfta kalmadı ama dereceyede giremedi ( 3 yıl corolla 4 yıldırda avensis kullanan birisi olarak toyotayı en az sizin kadar iyi tanıyan birisiyim )
    quote:

Orjinalden alıntı: dragut76

Ben buraya bi kaç mesaj yazdım, wosvosu da kötülemedim ama yine değerli arkadaşlar, (sırf Toyotayı çok sevdiğimden olsa gerek) hakaret etmeye başladılar, cevap verincede benim mesajları aynen silmişler.
    Anlamadığım nokta, madem bana "deli" diye hakaret ediyorsunuz, peki cevap yazınca niye cavaplarımı siliyorsunuz.
    Bu mesajıda silin bakalım, hemen başka yere yapıştıracağım.
    (TOYOTA SINIFTA KALDI!)

Mesajlarımı silmeseydin sorunun cevabını anlardın, gazetenin yaptığı anketteki 28000 kişiymiş, bu 28000 kişi kimmiş, neye göre oy vermiş, 28000 kişiyi kim neye göre seçmiş, hadi bunların hepsini anladık, Peki açtığın başlıkla anketin ne alakası var, "TOYOTA SINIFTA KALDI" başlığıyla Toyotayı küçük düşürücü bir başlık açtığına inanmıyor musun? sen bu soruya cevap ver.
    DÜNYADA Evet DÜNYADA EN ÇOK SATILAN OTOMOBİL HANGİSİ? Sence 32.000.000 üzerindeki
    insanda mı gazete anketine katılmış?
    Bu 32 milyonun üzerindeki insanlar ankete katılmamış sevgili arkadaşım bizzat Toyota markasını satın almıştır.

SAbah Gazatesi 25.03.2007
    Toyota Corolla, Volkswagen Beetle, Golf, Fiat 124, Ford T modeli, dünyanın en çok satılan otomobilleri olarak efsaneleşti. Bazıları üretimden kaldırılmalarına rağmen bu ünvanı hâlâ elinde bulundururken, bazıları da yollarına yaşayan efsane olarak devam ediyorlar. Dünyanın en çok satılan otomobili unvanı Toyota Corolla'ya ait. Bugün 10'uncu nesli üretilen Corolla, 1966 yılından günümüze kadar 32 milyonun üstünde satış rakamına ulaştı.

İnanmıyorsan işte LİNK:
    http://www.otomobilgazetesi.com/otomobil.php?id=3715

• Yakıt tüketim miktarları arabanın yaşına, km'sine ve diğer bir çok koşula göre değişim gösteriyor.

Aşağıdaki adreste Toyota Corolla için iki farklı pratik sonucu bulabilirsiniz.

http://www.ustanesivar.com/category/otomobil/toyota/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.