Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: |NicKoLay|

quote:

Orjinalden alıntı: |NicKoLay|

quote:

Orjinalden alıntı: osman93

Arkadaşlım benım bilgisayarımda sro oynarken ekran 1 saat sonra dalgalanmaya başlıyo gidip gelio falan ve ondan sonra görütü gidio ve ayrıca towna felan ışınlandığımda ve bazen canavar keserken pc kendine res atıo

aynı sorun bendede var pc oyuna girdikten sonra bi 30dk sonra kendiliğinden reset atıor bu sorunu nası cözebilirim yardım lütfenn. . .

Bilg. aç parçalari kontrol et bendede oluodu.Ekran kartinin fan ı yanmıs ısınınca pc yeniden basliodu Kontrol et onu , oda olmadi ram taktır dene kurcala Bu arada helal olsun super paylaşim senden çalıp baska sitelerde aynisini yazmislar onlara kocaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan41 -- 14 Eylül 2008; 11:17:33 >

• bende ?????? die hata veriodu sistem ozelliklerini yaziodu no dc programindan dolayi o programsiz denedim hic bisi olmuo dc verio ama arada program dc verditrtmio ama oyun seni atio hata verio
  • uppppppppppppppppppppppppppppp
  • arkadaşlar,bütün forumu okudum,anlaşılan senelerdir olan hata ve bende de mevcut artık,denilen herşey yapıldı ama sorun aynen devam.Yaklaşık pc me 2 hafta önce format attım ve ondan sonra bu hata eksilmez oldu.oyuna giriyorum ve 5dk kalırsam kendimi şanslı hissediyorum artık.Formattan önce hiçbir hatasız oynarken şuan bu hatadan oynayamıyorum.Tüm kurulum ve programlar formattan önce olanla aynı.Artık oyunu bıraktıracak duruma geldi.2 format attım ama değişen birşey yok.başka bilgisayarda aynı cd ile çalışıyor ama bende yok.Yazılanlar söylenecekse cvp vermeyin,hepsi denendi.farklı bi yolu olan varsa buyursun..

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swordland -- 28 Eylül 2008; 3:05:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Swordland

arkadaşlar,bütün forumu okudum,anlaşılan senelerdir olan hata ve bende de mevcut artık,denilen herşey yapıldı ama sorun aynen devam.Yaklaşık pc me 2 hafta önce format attım ve ondan sonra bu hata eksilmez oldu.oyuna giriyorum ve 5dk kalırsam kendimi şanslı hissediyorum artık.Formattan önce hiçbir hatasız oynarken şuan bu hatadan oynayamıyorum.Tüm kurulum ve programlar formattan önce olanla aynı.Artık oyunu bıraktıracak duruma geldi.2 format attım ama değişen birşey yok.başka bilgisayarda aynı cd ile çalışıyor ama bende yok.Yazılanlar söylenecekse cvp vermeyin,hepsi denendi.farklı bi yolu olan varsa buyursun..

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Tekrar format atsan?İnternet cafede de oluyodu adam söyledi hız aşımı sevmeyen ramler yapıyomuş öyle dedi ama ne kadar dogrudur bilinmesz

• ARKADASLAR BN PROGRAM KURDUM VE ORJİNAL MEDİA PK2 DOSYASI GİTTİ programınki geldi sanrım ve BUAN SRO_LOADERLE SİLKROADA GİREMİYORUM MODİFY MEDİA PK2 linki verebilcek olan var mı acaba veya önerileriniz nelerdir lütfen yarım edin...
  • İŞTE YUKARIDAKİ HATANIN AYNISI BNDE MEVZUT
  • Hadi benim bugda kalan charımıda kurtarın :)
  • arkadaşlar bnmde ???????????? ??????????????? hatası gelıor bi çare lutfen Nomad ın dedıklerını yaptım ama sadece wındows uptade yı yapmadım cunku orjınal mı deılmı bılmıorum bunu nasıl anlarım ???? bi cvp verın nolurrrrrrr
  • Sil oyunu yeniden kur biter gider yav..
  • bncede siL yeniden Kur en sağLıkLısı ......!
  • Thx Bilgiler için Sagol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutluayy -- 11 Kasım 2008; 18:29:25 >
  • oyuna girdiğimde chara start diyorum oyundan atıyor arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut.driverlar en son halinde.oyunu 3 kere silip yeniden yükledim hallolmadı.ben tamamıyla salı günkü partch e bağlıyorum.joymax a da mail attım ama cvp yok halen.daha önce böyle bir sorunu hiç yaşamamıştım üstelik...
    saygılar..
  • bu nedir acaba bilen varmı
    acıl yardım...
    ne yaptıysan olmadı... Pcye format bıle attım... oyunu 2 kere yukledım kaldırıpta ...hemde ....offffff

Framework 2,00 + turkce dıl paketıde yukledım...

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy67 -- 19 Kasım 2008; 18:53:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

Arkadaşlar burada belli başlı SRO hataları ve çözümleri konusunda sizleri yönlendirmeye çalışacağım.
    SRO teknik olarak biraz nazlı bir oyun diyebilirim. Güncel bir windows, güncel anakart ve ekran kartı sürücüleri ve temel birkaç program sorunsuz bir oyun deneyimi için şart.

Öncelikle SALI GÜNLERİ OYUNUN BAKIM GÜNÜDÜR. SERVERLER 07:00 - 13:00 ARASI KAPALIDIR diyeyim size. Gereksiz konu açmayın salı günleri affetmem.

Sistem gereksinimleri:
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

SRO ya başlamadan önce aşağıda verdiğim programların kurulumunu ve sürücü güncellemelerini yaparsanız rahat edersiniz. Muhtemelen de sorunsuz bir şekilde oyununuzu oynarsınız. Bunları yapmanız durumunda oyunun en sık rastlanılan hatası "??????? RUNTIME ERROR" çözülecektir.

1. Windows update: "Başlat/Windows Update" simgesine tıklayın. Kalanını windows sizin için otomatik olarak halledecektir. Tabiki windows unuzun orjinal olduğunu varsayıyorum. Eğer değilse bunu yapmayın, elinizdeki windows dan da olmayın.

2.Microsoft .net (Microsoft .NET Framework ) pakedi. Artık her bilgisayar için olmazsa olmaz bir paket. Muhakkak kurun. İndirmek için TIKLA

3.Ekran kartı sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.

Nvidia ekran kartları (GeForce Serisi) için TIKLA
    Ati ekran kartları (Radeon Serisi) için TIKLA

4. Anakart sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.
    İntel chipset TIKLA
    Via chipset TIKLA
    Nvidia chipset TIKLA
    Sis chipset TIKLA

START GELMİYOR: Oyun simgesine tıkladınız, splash screen geldi, ama start yok. Splash screen dekiwww.silkroadonline.net simgesine tıklayın. Explorer açılacak ve muhtemelen SRO nun sitesi de açılmayacak. Explorer e site açılana kadar yenile (refresh) yapın. Site gelince splash screen i kapatın ve tekrar oyunun simgesine tıklayın. Start gelecektir. Bunu yaptınız ve gene gelmediyse modeminizi bir açıp kapayıp bu işlemi tekrarlayın.

5. Bu yazdıklarım eğer sisteminizde bir donanım hatası veya internet bağlantınızda bir sorun (kesilme, modemsel sorunlar, firewall veya antivirus sorunu) yoksa oyunu sorunsuz oynamanızı sağlayacaktır. Hala problemleriniz varsa bu konu altına yazın cevaplamaya çalışalım.

6. Launcheri açıyorsunuz ama update mi edemiyorsunuz ? Start yazısı mı gelmiyor ?
    Çözüm basit.www.silkroadonline.net sitesine bağlanıyoruz. 1-2 kere giremeyebilir. Site görüntülendikten sonra rahatça update edebilir start yazısını görebilir ve oyuna girebiliriz.

bunların hepsini yaptım ama hala aynı hatyı alııyorum.....

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

• Neyse Ben yaptım gerek Kalmadı tessekkurler....
    Eger aynı hatayı alan arkdaslar varsa ben solım... Formatta ıse yaramzsa.. bılınkı pcnızde.. (farklı bır yerel dıskte de olabılır) trojen tarzı gizli bir vırrus vardır.... Fdisk cekin duzeliyo :D
    bide oyuna kesınlıkle bot harıcınde bısey eklemeyın... media,2pk edıt gıbı ...loader gıbı v.s prog kullanmayın.... ben az kalsın ( farketmesem) bır hackerın kurbanı olacaktım....!!!!
  • up
  • up
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.