Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
23
Favori
111.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mortal Kombat 11 | Duyuru Fragmanı | PS4

-

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat 11'i PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu.

Mortal Kombat 11, 23 Nisan 2019'da çıkacak. Topluluk etkinliği 17 Ocak 2019'da düzenlenecek. Ön siparişleri Shao Kahn oynanabilir karakterini ve betaya erişim sunacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mortal_Kombat_11_PS4_Xbox_One_ve_PC_icin_Duyuruldu-92931.htm

-

Çıkış Tarihi: 21 Nisan 2019
    Tür: Fighting
    Dağıtıcı: Warner Bros. Interactive Entertainment
    Geliştirici: NetherRealm Studios

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/253573-mortal-kombat-11
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/mortal-kombat-11

Resmi Site:http://www.mortalkombat.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Mart 2020; 2:3:17 >
  • Tekken 7deki insanın ömründen ömür götüren o loading screenler ve single modların yetersizliği (1vcpu yok 2019 yılında, ending için arcade ladder yerine saçma bir kitap açıp iki maç yapmak ve oyun bitirdiğindeki tatminsizlik hissi, dlc karakterlerin endinginin olmayışı vs.) sebebiyle hiçbir zaman en iyi dövüş oyunu kalamayacaktır :)
    MK9'da ve MKX'te hep uzun kombolar, rakibin basket topu gibi sekmesi eleştirildi, MK'nin özünden koptuğu söylendi, MK11'de bu durum ortadan kaldırılmış bu seferde uzun kombolar yapılmıyor diye dert yanıyorsunuz,

adamlar ne yapsın, oyuna kombo getiriyolar tuş ezberleyip kombo yapan bebelerin oyunu olmuş diyorsunuz, komboyu kaldırıyorlar bu seferde yea uzun kombolar yapılmıyor artık diyorsunuz, oyuncuların da ne istediği belli değil. Bunlar hep oyunda kombo yapamayan dayak yiyen kişilerin eleştirisiydi, oynamayı bilmeyip hep kombo sisemini eleştirdiler. Yahu oynamayı bilmiyorsun işte niye oyuna çamur atip böyle kombomu olur diye eleştiriyorsun, git öğren kombo yapmayı dayak yeme.

Bana göre her ne kadar rakibin basket topu gibi zıplıyor olması abes olsada uzun kombo sistemi eğlenceliydi ama aslında oyunun biraz daha gerçekçi olması açısından bu tür komboların olmaması gerekir, oyunu steamdan aldığım için beta erişimim yok, artık 23 Nisan'da deneyip ona göre yorum yapacağım.
    Sırf lig ödülünü almak için günde 5 ranked maç atıp saç baş yolup çıkıyorum. Abartmıyorum yıllardır oyun oynarım ama genelde oyundan çıktığımda bir iyi zaman geçirmiş eğlenmiş olarak çıkarım hırs yapmam hiçbir oyunda fakat bu öyle bir oyun ki hayatımda görmedim böylesini insanı sadece deli etmekten başka hiçbir amacı yok zevk almanız olanaksız bu oyunda. Yapılma amacı sadece bir tarafı çıldırtıp sinir dengesini bozmak. Kaç ay olmuş zaten çıkalı hala karakterler dengesiz aralarında uçurum var. Online da çökme sorunu almış başını gitmiş. Zaten Sub zero ve scorpionculara bir lafım yok, o kolsuz yetenek gerektirmeyen karakterler ile oynayıp kendilerini MK oynuyoruz sayıyolar sanırım kendilerini kandırmaya devam etsinler. Bu saatten sonra bu sistemin bu oyunda değişeceğini sanmıyorum bundan sonra ki oyunu da almam zaten çizgisini kırmış bu oyun çoktan. Sırf pre order ettiğim için kombat pack var karakterler geldikçe girer bakarım, onun dışında beş kuruş vermem KP 2 için. Zaten PC de oyuncu sayısı da eridi gitti baya. Tek kaşlı oyunun içine etti şu oyunun başında Tobias olacaktı kesinlikle daha farklı olurdu.
    Scorpion'dan nefret ettim şu oyunda resmen. Karşıma rakip gelince direk quit atasım geliyor. Hatta kazanacağımı bilsem yine oynayasım gelmez. Ne kadar sinir bozucu uyuz bir karakter olmuş iyice. Teleport , spear , teleport , spear... Hele oynamayı iyi bilen bir elde teleport cancel varyasyonu kol kırdırır o derece...
    Terminatör iyi güzel olmuşta o kadar varyasyon ekliyorsun kombo yapılmadıktan sonra ne işe yarar, sadece iki tane özel hareket işe yarıyor onlardan biri de 2 slotluk yer kaplıyor diğerleri gereksiz, ne vardı şu oyunu MKX gibi yapsalar, sadece bir kombo yapıp peşine özel hareketi bağlamak mı oyun oynamak, oyun boyunca aynı hareketi mi yapalım, umk3 te bile ne kombolar yapılıyordu.
  • Şu oyunun trailerlarında müzik seçimini bi iyi yapamadılar

Story mode da olacak dendi bu oyun için benim en çok beklediğim oyundu game awards’ta. Bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpion gardaşımız ekranı güzel deldi

-----

Mortal Kombat 11 Cinematic Reveal Trailer - The Game Awards 2018

• X den farklı neler olabilir bilmiyorum umarım süprizlerle dolu bir oyun olur.
  • Sanmıyorum ama 4chandeki sızıntıda söylendiği gibi shaolin monks tarzı bir adventure modu olursa efsane olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://store.steampowered.com/app/976310/Mortal_Kombat11/

Steam fiyatı normal sürüm 102 premium 144 TL.

Ps4 fiyatı kaçtan kaçacak. 600 den falan herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 7 Aralık 2018; 14:25:32 >
  • Videodan anlaşılan yine X-ray olacak oyunda sizce de baltalamıyor mu ya akıcılığı?

• Heyecanlı olarak izledim ve sabırsızlıkla bekliyorum Ps4 için. Umarım XL nin kalitesini bozmadan üzerine koyabilmişlerdir.

• Bunu bilmeyen bizden değildir

-----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Aralık 2018; 21:22:18 >
  • Scorpion yine God Mod takılıyor ve bu çok can sıkıcı. MK X rezaletinden sonra nasıl toparlayacaklar senaryoyu merak ediyorum ama bu sefer para vermeyi düşünmüyorum. Yine Dlc şov yapacak Ed Boon
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    sene 97 mi 98 mi tam hatırlamıyorum. Orijinal Annihilation kasedini almıştım. Kaç kişi için çoğalttık sayısını hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zed

sene 97 mi 98 mi tam hatırlamıyorum. Orijinal Annihilation kasedini almıştım. Kaç kişi için çoğalttık sayısını hatırlamıyorum.
    Annihilation'ın Soundtrack kasedini ben de aldım. Hala duruyor. Müzikleri harika.
  • Multide hezimet yaşamak istemiyorum. Bu nedenle Pro oyunculara ayrı bir yere atsınlar veya ona benzer bir sistem getirsinler lütfen..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoda gordugunuz hareketlerin hemen hemen hepsi oyunda olacakmis, muhtemelen raiden ve scorpion fatalitylerinden biri bunlar.

Ek olarak mkxdeki 3 varyasyon yerine custom varitaion sistemi olacakmış yani belli parçaları kendi kafamıza göre seçip varyasyon oluşturacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 8 Aralık 2018; 14:27:2 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Artı story modunun yanin da shaolin monks un yeni oyunu da olacak mis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 8 Aralık 2018; 14:33:47 >
  • Evet öyle birşey okudum hem senaryo modu hem de shaolin monks tarzı coop mod olacak diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Artı story modunun yanin da shaolin monks un yeni oyunu da olacak mis.

Bu 4chandeki bir söylenti hocam. Kesin bir bilgi değil. Netherrealm studyosu kurulduğundan beri hep dövüş oyunları yaptı. İlerlemeli oyun konusunda deneyimleri yok. Olacağını sanmıyorum. Umarım yanılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoKeRiZiNaTioN -- 8 Aralık 2018; 18:44:42 >
  • Yine Scorpion'u gözümüze gözümüze sokacaklar. Birazda diğer karakterlere yönelseler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.