Şimdi Ara

| Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
10
Favori
25.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık çok kaliteli bir çeviri olmuş.
  • bu ne hız oyun daha yeni çıktı ilk gördüğümde dikkat çekmek için açılmış bir konu sanmıştım tebrikler daha denemedim ama eminim güzel olmuştur
  • Hocam mad max'ide yapsan ne makbule geçer.
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Gercekten guzel olur.Mad Maxi o kadar sevmistim ki önce PC de satın alıp %100 bitirdim. Sonra bir de PS4te satın alıp %100 bitirip platin kupa aldım. Türkçe yamayla tekrar oynarım. Keske devamı ciksa dedigim oyunlardan. Turkce yama cikmasini cok isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 3 Aralık 2018; 12:48:52 >
  • Usta emeğine sağlık, teşekkürler. Oyun şuan iniyor, oyundan önce yamayı indirdim :)
  • Bak konuyu görünce yine mutlu oldum efsane oyundu ya tadı damağımda kaldı eline sağlık tekrar
  • güzel çalışma için eline sağlık,
  • emeğinize sağlik
  • Ellerinize sağlık. Sayenizde bir oyunu daha türkçe oynayabileceğiz.
  • verilen emek için teşekkğrler ,elinize sağlık
  • kardeş emeğine sağlık. Güzel olmuş
  • Exeyi çalıştırdığımda unable to execute file in the temporary directory. setup aborted şeklinde bir hata alıyorum, çözümünü bilen var mıdır acaba?

Edit:https://www.youtube.com/watch?v=XcSRuwVz990 işe yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Payne7 -- 9 Mayıs 2019; 17:48:14 >
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bağış kabul etmiyorum, düşünmeniz yeter
  • Yamayı görür görmez edindim oyunu, Qnoops hocamız gerek kalite olsun , gerek hız olsun ve yama çıktıktan sonra hataların çok hızlı bir şekilde giderilip yeni versiyon çıkarması olsun takdire şayan. Bütün emekleriniz için çok teşekkür ederim.
  • Eline koluna sağlık yiğidim. Başarılarının devamını dilerim :)
  • Oyunu bitirdim. Gayet keyifli ve sürükleyiciydi. Hikaye ve rol yapma tabanlı olduğu için Türkçe yamasız oynanmayacak bir oyun (benim gibi İngilizce sini çözemeyen arkadaşlar için). Bu vesile ile Qnoops üstada emeği için teşekkürler. Bir yama da daha hünerini konuşturmuş. İyi ki varsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan Oğur

Arkadaşlar biraz kafa şişirdim affedin ama yok mu bir çözümü cidden ?

Exe dosylarını açmaya yarayan bi program var. Netten araştırın o program ile exe dosyasını açın. İçerisinden çıkan dosyayıda konuma yapıştırın olur. Programın ismini hatırlamıyorum malesef. Olmazsada özelden mesaj atın bana ben açıp size yollarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 2 Aralık 2020; 18:11:34 >
  • sen adamın dibisin sırf teşekkür etmek için kayıt oldum teşekkürler

• Frobisher kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam kaç zamandır bunu arıyordum

• Birkaç mesaj yukarıda @Frobisher link paylaşmış, oradan dosya indirilebiliyor.

Steam'de şu an 32,70TL iken ben de şans eseri TR yaması olduğunu gördüm, güzel denk geldi.

@Qnoops çok teşekkürler.. | Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.