Şimdi Ara

hyundaı accent era yakıt durumu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
63.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim size bi sorum olacak bu arabayı alacaz almasına ama yakıt durumu nasıldır
    Dizel ise km de ne kadar yakar ?
    Benzin ise km ne kadar yakar ?
    Şehir içi Uzun yol ne diyosunuz bu duruma ?

• nasıl 10 kuruş yakıyorsunuz şu arabayla anlamış değilim. Bendede 2011 accent era var dizel modifiye yaptım biraz. Katalizör ve susturucuyu söküp düz chrome boru döşettirdim Maslak Garajda egzozcu emil yaptı ellerine sağlık. Egzoz yerine dizele göre çok iyi sesi çıkıyor beygir gücündede baya bir artış oldu ölçmedim ama ölçtürsek 120hp den aşşa çıkcağını zannetmiyorum. ama yakıt konusunda baya fark ettirdi. daha çok yakıyor şuan ama stock halindeyken araç km de 23 kuruş yakıyodu şuan 25-30 kuruş arası yakıyor benim araç 1 depoyla 600-650km max gidebiliyorum. Egzoz olduğu için bağırtmak için devirli kullanıyorum genelde silivri otobanı yada okula giderken e6 (tem) den gidiyorum hızda 140 dan aşşa inmiyorum. Uzun lafın kısası son sürat gidiyorum epeyde yakıyo gerçi epey dediğim bi benzinli araçla kıyaslanamaz gene 2 kat daha tasarruflu benzinli bir araçtan. merak edenler için aracımı satıyorum linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2011-hyundai-accent-era-dizel-modifiyeli-43.000km-3-yilgarantili-100204406/detay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.