Şimdi Ara

***Samsung LCD Kulübü*** (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.643
Cevap
11
Favori
288.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar acaba SAMSUNG LE32A456 yeni çıkan hd ready lcdlerin en kalitelisimi? Yani 32r81bnin muadilmi? Arada fiyat farkına değecek fark varmıdır sizce? 32r81b garantili 1400 ytl iken bu 1699ytl, sizce daha fazla beklemeyip 32r81bmi almalıyım yoksa bu yeni tvnin fiyatının düşmesi için biraz beklemelimiyim? Arada 1080p input farkı var yeni seride biraz kontrastı yüksek, ama r81bde movie plus gibi ek özellikler var bu tvde göremedim acaba bunun daha üst modeli mevcutmu a serisinde hdready olarak? Yoksa çok beğendiğim almayı kafaya koyduğum r81byi alıp hiç uğraşmayayım mı dersiniz. Cevaplarınızı bekliyorum saygılar
  • A serisinin ekranı R seririne göre daha parlak benim hoşuma gitmedi açıkçası .satıcıyada sorduğumda iki model arasında çok bi fark olmadığını söyledi .bana r seisi daha cazip geldi 32r81 aldım ve öneririm
  • Yav arkadaşlar ben bu yeni nesil samsungları normal Tv yeyınında gördüm çamur gibilerdi resmen ne iş
  • sevgili arkadaşlar sanırım samsung 40a656da indirime gitmiş tam fiyat belli olmamakla birlikte benim arkadaş 3700 12 taksit gibi olacak şekilde forumdaşlara veririm dedi haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 8 Haziran 2008; 18:38:14 >
  • * İzmir Vatan bilgisayara bugüne özel kampanya KDV siz (yani KDV sini onlar ödüyor) 3.380 / 5 ; yapıkredi karta.

quote:

Orjinalden alıntı: sadays

sevgili arkadaşlar sanırım samsung 40a656da indirime gitmiş tam fiyat belli olmamakla birlikte benim arkadaş 3700 12 taksit gibi olacak şekilde forumdaşlara veririm dedi haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcmb -- 8 Haziran 2008; 20:33:07 >
  • Vatan anadolu garantilimi satıyor?
  • 32-37A330 SERİLERİ HAKKINDA FİKRİ OLAN VARMIDIR CEPA SAMSUNGDA 1400 1AO TAKSİTLİ FİYATI
  • Evet nihayet belli oldu fiyatlar önce 40a656

3400 peşin 3650 12 taksit

40m87

2300 peşin 2500 12 taksit

32r81

1420 peşin 1535 12 taksit

32a451

1600 peşin 1725 12 taksit

resmi samsung bayii
  • bende samsung lcd aldim 102 cm full hd fakat hangi model oldugunu bilmiyorum bimeksten aldim 2793 ytl'ye
  • dostum bu fiyatlar butun samsung bayileri icin gecerli mi?

quote:

Evet nihayet belli oldu fiyatlar önce 40a656

3400 peşin 3650 12 taksit

40m87

2300 peşin 2500 12 taksit

32r81

1420 peşin 1535 12 taksit

32a451

1600 peşin 1725 12 taksit

resmi samsung bayii
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani666

dostum bu fiyatlar butun samsung bayileri icin gecerli mi?

Yok önceki mesajına iyi bak...

quote:

sevgili arkadaşlar sanırım samsung 40a656da indirime gitmiş tam fiyat belli olmamakla birlikte benim arkadaş 3700 12 taksit gibi olacak şekilde forumdaşlara veririm dedi haberiniz olsun

Kalın işaretlediğim yere bak :)
    Bayii ama, herhangi biri değil anlamında
  • Bence fiyatlar oldukça uygun, 40'' lcdler yavaş yavaş alınabilecek seviyeye geliyorlar, 1-1,5 sene sonrada bu fiyatlarda 46''leri görürüz sanırım
  • arkadaslar 40" full lcd bi tv ariyorum . Teknosada 40f86bd modelini gosterdiler ve etrafindaki 7-8 lcd nin arasindan , ayni goruntunun verildigi tv , digerlerinin yaninda adeta parliyodu . hayatimda gordugum en guzel goruntuydu ve yayini vs iyiydi dicem ama diger tv lerdede ayni goruntu vardi ama bu bariz goze carpiyodu fakat bu forumda goruyorumki f86bd modeli hakkinda hem cok yorm yok , hemde diger 40 lar arasinda fiyat farki var . Nedir bu 6,a,m,f serilerinin arasindaki fark ve kullanim amacimin hd yayinlar oldugunu varsayarsak sizce alinabilcek en iyi tv hangisi . sd yayinlarda mucize beklemiyorum, simdiki 32 diboss lcd'mden kotu olmasin yeter sonucta ama full hd ve hd yayinlarda muhtesem performans bekliyorum . sizce nedir bu serilerden ( a , 6 , m , f ) hangisini neden tercih etmeliyim , f serisinde israrimi surdurmeliyim yoksa diger serilerdende isimi gorucek daha uygun tv ler varmi . cevaplariniz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler ..
  • Herkese Merhaba; Dün Samsung 32R81B Tv mi aldım. Kurulumunu tamamladıktan sonra tv yi açtığımda Panelin alt tarafında Samsung yazısının altında ışık sızması olduğunu gördüm.Samsung yazısının 2 parmak dışına kadar taşan bu ışık için aldığım yerle konuştuğumda,bana bunun standartda olduğunu,arızasının veya defosunun söz konusu olmadığını söyledi.Ben yine de sizlere danışayım dedim.Gerçekten de böyle olayı varmı r81 in yoksa bu servis elemanımı bana güzel salladı?
  • arkadaslar , 40a656 , 40bdf86 yada m86bd serilerinin birini alicam . ozellikle m86bd serisi digerlerine nazaran en az 1000 ytl oynuyo . sd yayinlardan zaten super bi performans beklemiyorum , ps3 te full hd , digiplustada ( yayin hdready oldugundan hdready )olarak kulanicam . a656 serisi ile m87bd serisi aasinda , benim fullhd te oyun yada blueray dvd goruntumu etkilicek 1000-1200 ytl lik bi fark varmidir ve sizce kullanim amacima gore ps3 oynarken yada blueray seyrederken , a656 ya 1000-1200 ytl fazla vermeye degecek bir fark hissedermiyim yani acikcasi anlamadigim soru fullhd zaten super bi yayin , bir fullhd goruntu seriden seriye ne kada farkedebilir :) cevaplariniz icin simdiden tesekkurler ..
  • farkeder lcdlerde özellikle 100hz olayı çok etkiliyor sen kendin gördüm demişsin zaten f diğerlerinden ayrılıyordu diye a serisi bir adım daha öteye götürmüş kontrast olayını ben olsam imkanım varsa a seris alırdım yoksa m87de kötü bir tv değil
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: badtrip

quote:

Yok önceki mesajına iyi bak...

quote:

sevgili arkadaşlar sanırım samsung 40a656da indirime gitmiş tam fiyat belli olmamakla birlikte benim arkadaş 3650 12 taksit gibi olacak şekilde forumdaşlara veririm dedi haberiniz olsun

Kalın işaretlediğim yere bak :)
    Bayii ama, herhangi biri değil anlamında

Arkadaşlar fiyatları fikir versin diye yazdım yoksa niye illa ki benim bayii arkadaştan alasınız ki yakındaki bayiilerle pazarlık edin olmadı bana bir p.m. çakarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 10 Haziran 2008; 12:45:41 >

• m en eski; f bile şimdi eski oldu a6 serisi en yeni ,ama yurtdışından 7 serisi çıktığı için o bile eski oldu.

bütçene ve gözüne hangisi daha iyi geliyorsa onu al derim. ben olsam şu anda 6 serisini alırdım, ama zamanında çok değil mart ayından filan, n serisi en eski, m eski, f ise yeni idi gözüme ve bütçeme n serisi uydu onu aldım.

quote:

Orjinalden alıntı: ahmetfb

arkadaslar 40" full lcd bi tv ariyorum . Teknosada 40f86bd modelini gosterdiler ve etrafindaki 7-8 lcd nin arasindan , ayni goruntunun verildigi tv , digerlerinin yaninda adeta parliyodu . hayatimda gordugum en guzel goruntuydu ve yayini vs iyiydi dicem ama diger tv lerdede ayni goruntu vardi ama bu bariz goze carpiyodu fakat bu forumda goruyorumki f86bd modeli hakkinda hem cok yorm yok , hemde diger 40 lar arasinda fiyat farki var . Nedir bu 6,a,m,f serilerinin arasindaki fark ve kullanim amacimin hd yayinlar oldugunu varsayarsak sizce alinabilcek en iyi tv hangisi . sd yayinlarda mucize beklemiyorum, simdiki 32 diboss lcd'mden kotu olmasin yeter sonucta ama full hd ve hd yayinlarda muhtesem performans bekliyorum . sizce nedir bu serilerden ( a , 6 , m , f ) hangisini neden tercih etmeliyim , f serisinde israrimi surdurmeliyim yoksa diger serilerdende isimi gorucek daha uygun tv ler varmi . cevaplariniz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler ..

• kaynak veya örnek?

yoksa insanlar yanlış yönlenecek
  • Capacity Enplus'ta 46 f 86'yı 3400 peşin, 3700 taksitli fiyatla veriyorlar. İlgilenen arkadaşlara duyrulur Yalnız teşhir mi sıfır mı bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.