Şimdi Ara

>>> TRAFİK KAZALARI...(GÜNCEL) <<< (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
62.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah rahmet eylesın... cok uzuldum ya tüylerim diken diken oldu haberi okuyunca
  • Benim de içimdende sizler gibi ağlamak geçti. Şu an kendimi tam anlamıyla berbat hissediyorum. Allah rahmet eylesin
  • Çok ama çok üzücü
  • üzülmemek elde değil.büyük bi zevkle çıkmışlardı yolculuğa ama sonunun böyle bitebileceğini kimse bilemezdi.Allah rahmet eylesin tüm ölenlerin mekanı cennet olsun.Kalanlarada Allah sabır versin.Topraktan geldik toprağa gideceğiz.Ölümden kaçış yok ne yazıkki.Allah hayırlı ölümler nasip etsin

• Allah rahmet eylesin ve yakınlarına sabır versin.
  • keşke bu tür facia niteliği taşıyan olaylar olmadan,önlemler alma fikri insanlarımızın akıllarına gelse

imzayı ekledim ama çıkmadı off?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Sambora -- 14 Nisan 2007; 21:29:35 >
  • tren+tren+tren+tren...

"demir ağlarla ördük anayurdu dört baştan" - tren yolunda bahsediyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

bu geziyi duzenleyenlerdeki mantigi da anlayamiyorum.
    izmirden kalkip kapadokyaya gitmek yani uzun yola bir suru cocukla gitmek ve bunu yaparkende prenses ya da maraton model bir aracla gitmek pek akil sir erdiremiyorum.
    lutfen degerli ogretmenlerimiz bu gibi aci olaylardan ders cikarsinlar.okul ile geziye gideceklerse biraz daha yakin noktalara gitsinler.1-2 saatlik yollara gitsinler.
    icim yaniyor yuregim burkuluyor.
    insallah vefat edenlerin sayisi artmaz.
    Allah yakinlarina sabir versin.
    cok zor bir durum.kimsenin basina gelmesin.

Arkadaşım mesafenin ne önemi direksiyondaki uykusuz olduktan sonra, sen dikkat etsen karşındaki uykusuz nereye kaçacaksın ?

bu tür kazalarda fatura hep kamyoncuya çıkar ama bu sefer şeridinde giden kamyoncu da öldü. benim esas kabul edemediğim

46 kişilik otobüse 61 kişi bindiren zihniyet.....

kusura bakma ama burada bazı söylediklerine katılamayacağım onların çoğu 7 yaşlarındaki çocuk ve böyle olunca 61 kişi binliyor burada asıl üstünde durulması gereken şey otobüse kaç kişinin bindiği değil asıl önemli olan şöförün kabahati. önce bu sorun sorgulanmalı daha sonra niçin bu kadar insan bindirilmiş o sorgulanmalı...

• Şöförün de, o otobüse 46 yerine 61 kişi bindirenin de Allah belasını versin.

Ne demek onlar çocuktu da 61 kişi bindirilebilirdi?

Koltuklara üçer üçer oturt da böyle facia olsun öyle mi kürşad efendi? Bırak Allah aşkına ya saçmalamayı!
  • allah rahmet eylesin acı izmirin değil hepimizin acısı bende bir çocuk babası olarak çok üzüldüm allah kimseye evlat acısı tattırmasın
  • Hayatımızın her yerinde bu var. Sınıflarda iki kişilik sıralara, üç kişi oturuyorduk. Bu hep var. 46 kişi yerine 61 kişi baya fazla. Ama yinede kaza nedeni değil. En azından şunu demiş arkadaşlar çocuk oldukları için yetişkine göre daha az yer kapladıkları için ikili kotuklara üç kişi oturmuşlar. Arka beşli koltuğa 6 kişi oturmuştur.

Otobüs yavaş gidip, uykusuz bir şekilde şöför aracı kullanmasaydı bu olmayacaktı.
  • Tabiki de alakası yok. Ama 33 değil çok daha az kişi vefat ederdi...
  • allah rahmet eylesin cok kotu bir olay
  • Çok üzücü çok, sabah haberlerde izleyimce içim burkuldu,gözyaşlarımı tutamadım,Allah rahmet eylesin, Allah sabırlar versin ailelerine, Otobüs şoförü, kamyon şoförü uykularını alarak rahat ve yavaş kullansalardı araçlarını ne olurdu ki, ilkokul öğrencileri Kapadokyayı görmeseydi ne olurdu ki ecele engel olmazdı ama... Allah rahmet eylesin çok acı ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: tarcinbey

Çok üzücü çok, sabah haberlerde izleyimce içim burkuldu,gözyaşlarımı tutamadım,Allah rahmet eylesin, Allah sabırlar versin ailelerine, Otobüs şoförü, kamyon şoförü uykularını alarak rahat ve yavaş kullansalardı araçlarını ne olurdu ki, ilkokul öğrencileri Kapadokyayı görmeseydi ne olurdu ki ecele engel olmazdı ama... Allah rahmet eylesin çok acı ....

Ama maalesef olacak ve öleceğe çare yok. Bizlere yalnız yasını tutmak kalıyor...
  • kesinlikle bi facia ama kaza degil bu olay apacık bı CINAYET..ınsallah sorumluları en yakın zamanda cezalandırılır ve en buyuk sorumlularda (olmaz ama) ıstıfa ederler!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swath -- 14 Nisan 2007; 22:43:51 >
  • bu otobüslerde neden her koltukta emniyet kemeri yokbir takla anında kaç kişi ölüyor.hala bir kişi çıkıp otobüslere emniyet kemeri monte etmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stilll

bu otobüslerde neden her koltukta emniyet kemeri yokbir takla anında kaç kişi ölüyor.hala bir kişi çıkıp otobüslere emniyet kemeri monte etmiyor.

Var da uygulayan mı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: stilll

bu otobüslerde neden her koltukta emniyet kemeri yokbir takla anında kaç kişi ölüyor.hala bir kişi çıkıp otobüslere emniyet kemeri monte etmiyor.

Arkadaşım bu kazada emniyet kemeri hiç bir işe yaramazdı.çünkü otobüsün 1 tane bile koltuğu yerinde değildi.

otobüs şoförü uykusuz , farkında olmadan karşı şeride geçiyor , son anda farketse de kaçamıyor kum yüklü kamyon

otobüsün neredeyse içinden geçip çıkıyor....
  • Aman Allahım çok kötü olmuş. Allah rahmet eylesin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.