Şimdi Ara

PSA kâra geçmiş. Opel Vauxhall da dahil. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
5.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: auto_man

Ne farkeder?

2017 yılı corsa 7514 adet

İbiza 4237 adet.

Hatta buna ek olarak clio ve i20 nin arka camları manuel versiyonları var.

Demek ki neymiş? Arka camların manuel olması herkes için önemli bir opsiyon değilmiş

Alıntıları Göster
    E iyi oyle olsun hadi
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Passat kalitesini yakalasınlar ilk Müşterileri ben olurum.
  • Kesinlikle katılıyorum, Tanıdığım bütün herkese Opel diye bir kelime etsem hemen diyorlarki, Fransız Psa Opel’i satın aldı bilmiyormusun...BU GEÇMİŞTEKİ ALGIYI İMAJI DÜZELTMEDEN OPELİN BUNDAN SONRA İŞİ DAHA ZOR OLUR KANISINDAYIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 15 Ekim 2018; 9:50:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başpiskopos

Kesinlikle katılıyorum, Tanıdığım bütün herkese Opel diye bir kelime etsem hemen diyorlarki, Fransız Psa Opel’i satın aldı bilmiyormusun...BU GEÇMİŞTEKİ ALGIYI İMAJI DÜZELTMEDEN OPELİN BUNDAN SONRA İŞİ DAHA ZOR OLUR KANISINDAYIM.
    Bence cok guzel oldu.Opel benim gozumde hicbir zaman Alman degildi.ABD li GM bunyesinde bir markaydı.Ve bana gore ortalama bir Almandı.Bir VW asla degildi.
    Simdi ise zaman zaman BMW,Ford,Volvo gibi araclara motor vermis PSA grubuna gecti.Cok daha iyi oldu.Sahsen ABD li GM dansa Fransız PSA olması imaj icin de kalite algısı icin de bence cok daha iyi oldu.
  • huso kullanıcısına yanıt
    Bekleyip göreceğiz Opel’in psa ile Geleceğini.
  • Gorod kullanıcısına yanıt
    Türk milleti ve Piyasa işini gayet iyi bilir, Sen rahat Ol...BİZE FRANSIZ DEMEDE NE DERSEN DE.
  • Kaliteyi düşür, çalışanların yarısını dünya çapında işten çıkar, yedek parça ve bakım fiyatlarını %100 arttır, özgün projeleri durdur tüm araçları halihazırdaki çöp PSA mimarilerine oturt; Opel/Vauxhall logosunu yapıştır... Al sana kâr
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Bence cok guzel oldu.Opel benim gozumde hicbir zaman Alman degildi.ABD li GM bunyesinde bir markaydı.Ve bana gore ortalama bir Almandı.Bir VW asla degildi.
    Simdi ise zaman zaman BMW,Ford,Volvo gibi araclara motor vermis PSA grubuna gecti.Cok daha iyi oldu.Sahsen ABD li GM dansa Fransız PSA olması imaj icin de kalite algısı icin de bence cok daha iyi oldu.

Alıntıları Göster
    Almanlar bile Opel'e Rüsselsheim'li derken senin Detroit muamelesi yapman kimsenin umrunda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Almanlar bile Opel'e Rüsselsheim'li derken senin Detroit muamelesi yapman kimsenin umrunda değil

Alıntıları Göster
    Senin bu yorumun herkesin umrunda olacak degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Senin bu yorumun herkesin umrunda olacak degil mi?

Alıntıları Göster
    Yorum yapan kim sadece genel bilinen bir olayı yazdım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.