Şimdi Ara

2013 otomatik benzinli auris 80.000 bakımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugun aradığım servis rutin bakımda şanzıman yağı dahil 2200 tl civarı bir fiyat verdi. Şanzıman yağı için yetkili servis şart mıdır. Veya diğer bakımları özel de yaptırsam şanzıman yağı için servise gitsem bir sorun olur mu? Bu konudaki tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.

• Şanzıman yağını kesin serviste değiştir diğerlerini netten orjinal al özel serviste değiştir 1000 liraya halledersin ama şanzıman yağını serviste hallet
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Parçalarla ilgili önereceğiniz site ve marka var mıdır. Bu zamana kadar yetkili servise gidebiliyorduk ama artık pek mümkün değil maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigs

Parçalarla ilgili önereceğiniz site ve marka var mıdır. Bu zamana kadar yetkili servise gidebiliyorduk ama artık pek mümkün değil maalesef.
    Burda yasak sanırım özelden verebilirim ancak
  • Serviste uzun yıllar çalışıp ayrılan ustalar var.onları araştır. 2200tl ne demek yahu ?Mercedes servisi sanki mübarek. Benim aracım da 2013 corolla. Şanziman yağını 18 yıl yetkili serviste çalışmış bir ustamla degistirttim.gayet memnunum.önemli olan işi bilen ve dürüst birini bulabilmek.
  • Rakipsiz Fırtına kullanıcısına yanıt
    Şuan mardindeyim burada bahsettiğiniz tarzda usta bulmak zor ne yazık ki
  • bigs B kullanıcısına yanıt
    Diyarbakır yakın oraya.Kesin bulursunuz. Ama Toyota yetkili servis elemanı olmalı. Başkasına elletmeyin
  • Rakipsiz Fırtına kullanıcısına yanıt
    Yağ ve Filtreler dışında özel servislere yaptırmayı düşünmüyorum zaten. Kaş yapayım derken göz çıkarmayalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.