DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız
Mesaj
num => DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (25.9.2018 14:58:05)
www.donanimhaber.com adresindeki portalımızın yeni arayüz tasarımı ve geliştirilmiş yazılımı bugünden itibaren varsayılan sürüm haline geliyor. Kısa bir süreliğine eski sürüme dönüş mümkün olsa da kalıcı sürümümüz bu olacak. O zamana kadar BETA ibaresini kaldırmayacağız ve geri bildirimlerinizle geliştirmeye devam edeceğiz. (Sorunsuz ve eksiksiz olduğunda "eski sürüm" tamamen yayından kaldırılacak.)Beta nedir?
Yayına alınmamış bazı iyileştirme, özellik ve eksik modüller var. Arayüz tasarımı da henüz birebir yazılıma uyarlanmış değil. Beta süreci boyunca bu değişiklikler yapılıyor olacak.

Geri bildirimleri nasıl ulaştıracağız?
Önerileriniz ve hata tespitleriniz için üyeyseniz bu konu altından, üye değilseniz yeni görünümdeki herhangi bir "geri bildirim formu" üzerinden bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Eski görünüme nasıl dönülür?
Yeni sürümdeki hamburger menü altından veya sağ altta çıkan alternatif görünümler butonu ile açtığınız penceredeki 8 yıllık tasarıma dönmek istiyorum butonu ile önceki görünüme "geçici bir süreliğine" dönebilirsiniz. Ancak önceki görünüme dönmeden önce aklınızda bulunsun, V2'nin "döşeme, blog ve hibrit" olmak üzere 3 farklı görünümü bulunuyor, tüm versiyonları deneyip emin olduktan sonra dönüş işlemini hala yapmak istiyorsanız, Beta sürecinden çıkana kadar bunu yapabilirsiniz. O sırada lütfen "neden eskiye döndüğünüzü" bize bildirmeyi unutmayın.Yeni görünümdeki bazı özelliklere hızlı bir bakış için "tanıtım" sayfasına gözatabilirsiniz:https://www.donanimhaber.com/tanitim
Duyuru haberinde diğer detaylar mevcut:https://www.donanimhaber.com/DonanimHaber-anasayfasi-artik-yeni-tasarimi-ile-aciliyor--103621

Yeni DH'yi beğeninize sunuyor ve yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Haplo => DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (20.10.2018 21:29:17)
DH Turuncusu®'nun arka plandaki eksikliği hissediliyor; DonanımHaber'de değilmişim gibi geldi. Fontlar çok büyük; okurken hem gözüm yoruldu hem de haber sonuna gelene kadar farenin tekerleği isyan etti. Masaüstü sürümü gibi değil; dokunmatik ekran için tasarlanmış tablet/telefon sürümülerine benzettim.

tanerss => DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (31.10.2018 07:39:36)
Yeni tasarımınız karman çurman olmuş. Anasayfaya giren haber okumak için giriyor. Eski tasarım gayet güzel ve sade. Eskiyi kaldırıp neden bu yeni çöplüğe zorunlu kılıyorsunuz ?

bahner => DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (4.11.2018 15:55:41)
Yeni sürüm, ie11'de düzgün çalışmıyor.
Hiç bir aray butonuna tıklanmıyor.
Eski sürüme tek tıklama ile dönmek için gözle görülür bir yere buton koyun lütfen.

diemcizone => DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (18.11.2018 20:58:08)
Klasik sürüme dönebilsek yine iyi, ben hiç beğenmedim şahsen yeni arayüzü. Daha basit olacağı yerde çok daha karmaşık ve biçimsiz olmuş yeni arayüz.

ahmethi => DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (13.12.2018 12:59:36)
Ben kalıcı olarak eski görünümü kullanmak istiyorum. Yeni görünümü rahat okunurluktan çok uzak. DH kimliğini kaybetmiş sıradan bir site olmuş gibi.

Lütfen eski görünüm isteğim ayar olarak kaydedilsin , her seferinde tekrar eski görünümü seçmek istemiyorum.

Viktor R3znov => DH Portal V2 Açık BETA Geri Bildirimleriniz (18.12.2018 03:17:25)
https://forum.donanimhaber.com/sitede-ciddi-bir-acik-var--136338535

Sayfa: [1]