Şimdi Ara

Hazırlık sınavına gitmemek.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    hocam niye behzat gibi konuşuyorsun?
  • Up
  • Cogu okulda sinava girmeyenleri en dusuk kurdan baslatiyorlar gene bir arastir tabi ama bir sorun yaratacagini sanmiyorum
  • Birader Ege İktisat'ta değil misin sen? Bizim bölümde hazırlık zorunlu zaten. O sınavı sınıfını belirlemek için yapıyorlar. Ayrıca "direk" hiç giremezsin. Direkle sokmazlar adamı sınava. "Direkt"tir o direkt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VulonViing -- 8 Eylül 2018; 22:36:41 >
  • Git 3-5 bir şey yap. Yellowun sarı olduğunu bilemyen adamlarla aynı sınıfta kalma.
  • Hazırlık sınavından bile bile kalmak ve o 1 seneyi okumak istiyorum, sınava direk hiç gitmesem/girmesem birşey olur mu teknik olarak 0 alıp kalmış olmaz mıyım ? katılım zorunludur mu ne yazıyordu bir yerde bölümümnde zorunlu olduğu için.

• Universiteye gore degisiyor her yerde ortak degil. Rehber falan yayinlamislarsa oradan bakabilirsin ya da ogrenci islerine danisabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Dakika Arkadaslar

Universiteye gore degisiyor her yerde ortak degil. Rehber falan yayinlamislarsa oradan bakabilirsin ya da ogrenci islerine danisabilirsin.
    İşte tarihi yayımlamışlar, isteğe bağlı ve zorunlu hazırlık için bölümleri falan listelemişer falan yani, en kötü ne olabilir ki sınava girmedim diye kaydımı silmezler yani otomatik hazırlığa yazarlar en düşük seviyede sanırsam ama emin olmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Walters

Cogu okulda sinava girmeyenleri en dusuk kurdan baslatiyorlar gene bir arastir tabi ama bir sorun yaratacagini sanmiyorum
    Peki ben hazırlığa düşüp bütün sene gitmemeyi düşünüyorum yani devamsızlıktan kalıcağım en sondaki sınavı geçersem komple geçmiş sayılır mıyım ? Benim bir arkadaş kendi üniversitesinde öyle yapmıştı 1 sene gitmemişti en sonda sınavdan 90 alıp geçmişti mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikuru Asahina

Peki ben hazırlığa düşüp bütün sene gitmemeyi düşünüyorum yani devamsızlıktan kalıcağım en sondaki sınavı geçersem komple geçmiş sayılır mıyım ? Benim bir arkadaş kendi üniversitesinde öyle yapmıştı 1 sene gitmemişti en sonda sınavdan 90 alıp geçmişti mesela.

Alıntıları Göster
    Sonraki sene muafiyet sınavına girerek bölüme geçersin ama hazirandaki sınava giremezsin eylül muafiyetine girersin.
  • bende hazırlık kur belirleme sınavına girmeyeceğim sanırım itünün en düşük kurdan başlatıyorlarmış 2hafta sonra yukseltme sınavı varmıs yol parası vs 200tl yi buluyor ve ailem vermek istemiyor üstelk şuan kalacak yerim de yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Sonraki sene muafiyet sınavına girerek bölüme geçersin ama hazirandaki sınava giremezsin eylül muafiyetine girersin.

Alıntıları Göster
    1 sene kalmış olarak gözükür müyüm peki ? Bir arkadaşım öyle dedi 1.sınıfa geçersin ancak kalmış görünürsün 1 sene dedi.
  • Anadolu'da girmezsen ilk sınavdan başlıyordun ancak zorunludur diyorsa o biraz sıkıntı hocam.
  • Bende kalmak istiyordum zaten kayıt da sordum kalacaksan seviyen en alttan başlar dedi ama yine de girmeyecem erzurum gidiş dönüş harcama vs 700 tl tuttu (uçakla gittim )sınava girmeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LET THE LINC BEGIN -- 9 Eylül 2018; 13:25:29 >
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Hocam %85 devam zorunluluğu var yoksa sınava almıyorlarmış
  • Ben hazırlık İngilizce yeterlilik sınavına girmeyeceğim bizde girmek zorunlu değil girmezsen hazırlıkta en düşük kurdan başlatıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağdatlı Ruhi -- 9 Eylül 2018; 13:47:12 >
  • DEÜ'de hazirlik muhafiyetin disinda kur belirleme sinavi da yapiliyormus. Ben de hazirlik okumak istiyorum ama ailem zorla muhafiyet sinavina sokmaya calisiyor. Bilerek cozmem herhalde... Kur sinavinda ciddi olarak cozerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.