Şimdi Ara

Yeni bir PS4 kullanıcına tavsiyeleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha bugün fifa18 ile beraber ps4 aldım. Daha önce ps2 hariç konsol oynamadım, tavsiyelerinizi bekliyorum:)

• Hocam exc yani konsola özel oyunlara yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Onlar genelde güzel oluyor..
    Ha bi de şuna bakın derim
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA08809_00-SOTC0000000000EU
    İndirimden alır paşalar gibi nostalji yaparsınız

Sevdiğin tür oyunları dersen yardımcı olabiliriz

• arkadaş tavsiye istemiş ama ağırlıklı olarak oyun tavsiyesi verilmiş. bende sana kendi tecrübelerimden kullanım tavsiyelerin'de bulunayım uygularsan kendi yararına olacağını düşünüyorum.

oyun almakta kesinlikle acele etme kütüphanem dolu olsun güzel olur gibi düşüncelere kapılarak oyun alma zaten zamanla kütüphanen dolacaktır. oynayacağın oyunu al bitir ve yeni oyun al. yoksa aldığın oyunları bitirmek senin için zor olacaktır onumu oynayım diğerinimi derken oyundan aldığın keyif azalacak ve kütüphanen oynamadığın oyunlarla dolacaktır.

ilk çıktığı zaman oyun alırsan her zaman çok pahalıya gelir biraz sabırlı ol iyi fiyatlara oyun alırsın. 3-6 ay içinda güzel indirimler olur 1 seneye kadar beklersen çok avantajlı olursun.

bir kaç istisna dışında tüm oyunlar sık sık indirime girer.

oyunlar her indirimde en dip fiyatta olacak diye birşey yok bazı indirimlerde oyunlar dip fiyatta olurken bazılarında normalden daha düşük oranda indirim gelebiliyor (fiyatı diğer indirimlere nazaran daha yüksek) indirim oranını takip etmelisinhttps://psprices.com/region-tr/index bu siteden takip edebilirsin.

keyifli oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 3 Eylül 2018; 14:13:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.