Bayram tatili süresince neler çalışsam her şey birbirine girdi (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet
sliceoflifer => Bayram tatili süresince neler çalışsam her şey birbirine girdi (19.8.2018 22:00:15)
Tatilin başından beridir çalışıyorum. Tyt matta olasılık parabol polinom ikinci dereden denklem konularım kaldı bakmadığım. Bunlarda temelim var. 11 matım iyiydi ufak tekrar edip birkaç test çözerek gidiyorum. Ama limit türev girdi planıma şimdi testler çözmem lazım bunlardan. Fizikte ise elektrik çalışıyorum sadece ama tyt kısmındaki eksiklerim hala bitmedi. Sizce ne ekleyip çıkarmalıyım önerileriniz var mı?

Yoğurtlu Ayran => Bayram tatili süresince neler çalışsam her şey birbirine girdi (19.8.2018 22:02:32)
Ben daha baslamadim bile

yeniüye75 => Bayram tatili süresince neler çalışsam her şey birbirine girdi (19.8.2018 22:02:57)
Geo başlamadıysan başla derim

sliceoflifer => Bayram tatili süresince neler çalışsam her şey birbirine girdi (19.8.2018 22:08:14)
Yok geoda ilerdeyim birey b den çözüyorum

yeniüye75 => Bayram tatili süresince neler çalışsam her şey birbirine girdi (19.8.2018 22:10:32)
O zaman sıkıntı yok hocam iyisiniz bence. Türkçe dil bilgisi bakabilirsiniz belki fazladan vaktiniz varsa.

sliceoflifer => Bayram tatili süresince neler çalışsam her şey birbirine girdi (19.8.2018 22:14:47)
Haklısınız hocam dil bilgisi bakmam lazım teşekkürler

Sayfa: [1]