Lil Pump gibi tipleri dinleyen ve özenenlere bir tek ben sinir olmuyorum herhalde? (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı
Guest-63340B9F6 => Lil Pump gibi tipleri dinleyen ve özenenlere bir tek ben sinir olmuyorum herhalde? (19.8.2018 14:15:51)
Esrar koklasa bayılacak veletler Lil Pump,XxxTentacion falan dinleyip "MoRuQ Od İcHiYom YhAa" falan diyolar ya sinir oluyorum.Aynen kardeşim uyuşturucu içiyorsun çok havalısın aynen

köy tavuğu => Lil Pump gibi tipleri dinleyen ve özenenlere bir tek ben sinir olmuyorum herhalde? (19.8.2018 14:18:08)
XXXtentacion ne alaka gayet sağlam onun şarkıları rahmetli iyi rap yapardı
lil pump fazla abartı zaaten ama xxxtentacion gayet sağlam şarkıları var laf ettirmem bu konuda

Guest-63340B9F6 => Lil Pump gibi tipleri dinleyen ve özenenlere bir tek ben sinir olmuyorum herhalde? (19.8.2018 14:25:20)
Müziksel olarak eleştirmiyorum.Uyuştucu içmeyi havalı birşey sananlara kızıyorum.

Ölüyen Yürüler => Lil Pump gibi tipleri dinleyen ve özenenlere bir tek ben sinir olmuyorum herhalde? (19.8.2018 14:27:07)
Al bende de o kadar.. 2000'li veletlerin fazla özgür yaşaması ve paraya sahip olmasıyla yaptığı şeylere özenmek saçma geliyor.

Neyse bu moda oldu anlamıyorum.Daha sesi oturmamış veletler rap yapıyor, uyuşturucu çekiyor, yüzü full dövme dolu.. O kültür bana çok uzak.

Skuderya => Lil Pump gibi tipleri dinleyen ve özenenlere bir tek ben sinir olmuyorum herhalde? (19.8.2018 14:29:27)
.al bendende okadar şebnem ferah dinleyenlerin agzına düdük baglayasım geliyor.r

Ay Adam => Lil Pump gibi tipleri dinleyen ve özenenlere bir tek ben sinir olmuyorum herhalde? (19.8.2018 14:30:26)
rap dinleyen insan ilkeldir

Sayfa: [1]