Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi
Suppose27now => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (17.8.2018 18:46:48)
< Resime gitmek için tıklayın >

Adamın CIA ajanı olduğu belli .Az önceki haberde ; Trump, Türkiye'yi bir kez daha tehdit etti. Trump, "Bizim insanımızı bizden alamazsınız, ne olacağını göreceksiniz" ifadelerini kullandı. Yani ajan olmasa bu kadar değer vermezdi . Önümüzde ABD - Türkiye ilişkisi kopacak gibi duruyor .

Deníz => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (17.8.2018 18:55:09)
ajan olmasaydı bu kadar gürültü çıkmazdı zaten.

BlackGhost12 => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (17.8.2018 19:02:41)
https://media.boreme.com/post_media/2006/saddams-gold-1.jpg

Altın fotoğrafını benzetemedim adama.

Guest-0985F6AB6 => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (17.8.2018 19:04:55)
< Resime gitmek için tıklayın >

Şu fotoğrafı veren biri için biz ajan diyorduk onlar ne diyordu?

Ah ah esas papazı kral yaptınız bu ülkeye de şimdi bunu ajan diye ortalığı ayağa kaldırıyoruz. Esas o Amerika'daki fetö papazına ajan diyecektiniz zamanında

olağan_şüpheli => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (17.8.2018 21:02:48)
kanıtlar çok sağlammış. Şuraya RTE resimleri de atalım hatta videoları da atalım.

ben hala bu adam hakkındaki iddianameyi merak ediyorum.

Vanished Man => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (18.8.2018 00:45:53)
İzmir alsancakta kıytırık bir kilisenin rahibi sadece. Evangelist olduğu için bu kadar istiyorlar ortodoks falan olsa yüzüne bakmazlar.

Civitas Terrana => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (18.8.2018 01:11:31)
CIA ajanlari da elinde külce altinla fotograf cektiriyordu zaten.

Fake oldugu 10 metreden belli

ysakay => Papaz Brunson'un Irak'ta çekilen fotoğrafları (18.8.2018 01:16:27)
Irak’ta neden olmasın? Muhtemelen duyar kasmak için oradaki halkı ziyarete girmiş resimden anlaşılanda o. İngiliz kraliyet aileside bu algıyı çok yapar. Buradan ajan olduğu kanısına nerden vardınız? Bu adam ajan olsa Türk bayrağı önünde röportaj yapılırdı. Tecrübe ile sabit.

Sayfa: [1]