Vampyr TV Dizisi Duyuruldu (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri
Mesaj
Bloo. => Vampyr TV Dizisi Duyuruldu (17.8.2018 18:03:06)
 
Dontnod Entertainment'ın aksiyon rol yapma oyunu Vampyr'in TV dizisi geliyor.
 
20th Century Fox'a bağlı olan Fox21 Vampyr'in haklarını aldı ve dizinin adaptasyonunu Wonderland Sound & Vision ile DJ2 Entertainment gerçekleştirecek. DJ2 Entertainment ayrıca Dontnod Entertainment'ın bir diğer oyunu Life is Strange'in TV dizisi üzerinde de çalışıyor.
 
"Vampyr'in bir televizyon şovu için harika bir önerme olduğuna inanıyoruz. Dizi, oyunun hayranlarının Vampyr'in zengin, derin hikayesine girmesi ve bağlanması için yeni ve heyecan verici bir yol sunacak. Fox21'deki yetenekli ekibin oyunumuzun karanlık atmosferik evrenini televizyona nasıl adapte edeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz." dedi Dontnod Entertainment CEO'su Oskar Guilbert.
 
"Vampir'in bir TV dizisine uyarlanması için Fox21 ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dontnod, Vampyr'i şimdiden modern bir video oyunu klasiği haline getiren derin bir anlatı ile eşsiz karanlık, sürükleyici bir dünya yarattı. Fox21'in tüm yetenekleri ve deneyimleri ile daha geniş bir kitlenin Vampir'in fantastik evrenini keşfetmesine izin verecek bir TV şovu yaratmasını görmek için sabırsızlanıyorum." dedi Focus Home Interactive CEO'su Jurgen Goeldner. 
 
Vampyr şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Bu yaz oyuna Story (Hikaye) ve Hard (Zor) modu olmak üzere iki yeni mod gelecek. 


Drima => Vampyr TV Dizisi Duyuruldu (17.8.2018 19:00:11)
Umarım oyundaki kadar ultra itici çirkin bi tipte olmaz. O karizmaya o saça sakala o nasıl burun la?

eceykskdg => Vampyr TV Dizisi Duyuruldu (17.8.2018 23:24:05)
Bence güzel olur

olağan_şüpheli => Vampyr TV Dizisi Duyuruldu (18.8.2018 02:38:43)
sevdiğim tema. illaki göz atarım.

2K => Vampyr TV Dizisi Duyuruldu (18.8.2018 10:16:05)
Vampyr'ı hala oynamadım fakat karanlık, ciddi bir atmosferi gördüğüm kadarıyla belli oluyor. Eğer dizisi de böyle olacaksa zevkle izlerim. Piyasada şu an ne kadar vampir dizisi varsa hepsi aşk, meşk üzerinden dönüyor, liseli dizileri gibi.

Antikaruh => Vampyr TV Dizisi Duyuruldu (18.8.2018 15:16:00)
Hay vampiriniz batsın... O kadar tema, konu, mitos dururken dön dolaş vampir dön dolaş vampir ... Hepsi de aptal aşk hikayeleri ile örüntülü mide bulandırıcı bayatlıkta yazımlara sahip.

Bu arada oyunu neydi ki "tv dizisi" olabilsin diyesi de geliyor insanın... Sırf tema vampir, 3-5 ergen izler diye yapıyorlar. Yoksa filmi-dizisi yapılacak ne oyunlar ne eserler var.

Sayfa: [1]