Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Basın Bültenleri >> Kullanıcı İncelemeleri >> Kullanıcı Videoları >> Uygulama Haber >> Deneme Haberleri
Mesaj
erob => Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu (16.8.2018 23:02:31)
 
Google One temel olarak Google Drive hizmetinden pek farklı değil.  Aralarındaki  en önemli değişiklik daha ucuz depolama alanı hizmeti sunması.
 
Google One için 15 GB depolama alanı ücretsizken; 100 GB için  aylık 1,99 ABD doları, 200 GB için aylık 2,99 ABD doları ve 2 TB için aylık 9,99 ABD doları ödenmesi kararlaştırıldı. Bu fiyat Drive'da yalnızca 1 TB'a tekabül ettiği için kullanıcılar aynı fiyata daha fazla depolama alanı elde etmiş oluyor. 2 TB'nin üzerindeki planlar için fiyatlandırma Drive ile aynı.
 
 
Google One üyeliği ile hizmeti kullanırken karşılaşabileceğiniz sorunlarda size yardımcı olabilecek Google uzmanlarına, 7/24 ulaşabilirsiniz.
 
 
Ayrıca Bkz.Türkiye'den uzayda dev adım: Yeni 'roket sistemi' için hazırlıklar başladı 

Birkaç hafta içinde hizmet diğer ülkelerde 

Google'ın söylediğine göre Google One hizmeti, Amerikadan sonra birkaç hafta içinde diğer ülkelerde de aktif olacak. Eğer Amerikadaysanız bu adresi ziyaret edip üye olabilirsiniz. 

yunusaticioglu => Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu (17.8.2018 10:41:33)
tam anlamadım drive artık olmayacak mı

sel_ars => Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu (17.8.2018 14:35:00)
arkadaşlar bu depolama alanları tamamen tuzak kişisel bilgilerinize kolaylıkla ulaşılıyor buradan vede üste para alıyorlar ne güzel demi.?

Fuat.Kamis => Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu (19.8.2018 15:37:10)
Kesinlikle, CIA FBI ve NS zaten senin yiğeninle çektiğin mangal fotoğrafının hatta eski kız arkadaşınla sinema öncesi anı ölümsüzleştirdiğin karenin peşinde.. Aman diyim mukayet olun onlara. Kimseye göstermeyin bak. Benim taşınabilir HDD'de tüm dünyada ki nükleer füzeleri fırlatacak kod var notepad'e yazdım sonra zip'ledim şifre de koydum açamasınlar diye..

Ters Adam => Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu (19.8.2018 17:46:44)
Bugün konu mangal fotoğrafı olsa bile bugün 15 yaşındaki genç yarın müsteşar bakan vs olabilir ve herkesin bütün özeli kendi ellerinde olacak.

Keşke onlarda sizin gibi sığ baksa olaya hiç veri toplamayla telefon dinlemeyle uğraşmazşardı.

Fuat.Kamis => Google One'ın uygun fiyatlı depolama planı duyuruldu (19.8.2018 22:08:44)
O zaman sizde her şeyinizi özelinizi "internet denizine" yüklemeyin. Eskiden şu mu vardı? denilen şey gerçekten burada doğru bir durumu ifade ediyor. Eskiden sevdiğinize doldurttuğunuz hatıra defterinizin yerini şimdi sosyal medya alır oraya da yüklerseniz tüm başınıza gelecekleri de kabul etmişsiniz demektir. Hem denize gireceksiniz hem de ıslanmak istemeyeceksiniz.. Tamam oldu o iş.

Ben hala iş yerimle ilgili şifrelerimi, notlarımı vs gerçek anlamda "ajandama" yazarım ve onu da muhafaza ederim. Başına olağanüstü bir şey gelirse de yapacak bir şey yok der geçerim ama ne olursa olsun internet ortamına yüklemem bu kadar basit. Devlet büyükleri de bir zahmet elindeki güçle kendilerini muhafaza edebilsin, onun çözümünü de üretebilsin.

Sayfa: [1]