Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı
Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 20:59:32)
Taksi ile gitsem kac tl tutar?
Yada gece 3de otobus varmi tren garina

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 21:07:00)
Up

syrialin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 21:09:11)
Insanlik ölmüş

Saat 03.00 ten 07.00 e kadar uyu otogarda

Sabah mutlaka bi vasıta bulunur

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 23:22:39)
Tesekkurler hocam dediginiz gibi yapayim

Acaba icinde uyuncak kadar buyukmudur mescidi

Yada icinde uyuncak kadar guvenilirmidir

Bi uyanmisim bakmisimki valizle labtob cantasi yerinde yeller esiyor

Yani uyumamam gerekirmiki acaba

syrialin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 23:26:10)
Forumda adanadan bu arkadaşa yardımcı olacak arkadaş yok mu ben olsam yardımcı olurdum size hocam

Hocam bence otogarın içi güvenilirdir çantanızı başınızın altına koyup yada çantanıza sarılarak uyursanz sorun olmaz

syrialin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 23:31:47)
Sizin için hemen araştırdım hocam

Adana otogar adana tren garı 6.2km

Taksi max 20tl alır... Sitede 16 diyor ama bura Türkiye

Binmeden önce fiyatı mutlaka konuş pazarlık et

http://www.taksimetre.pro/yol/adana-tren-gari-adana-otogar/

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 23:35:00)
Cok cok tesekkurler hocam valla aynisini bende forumdaslarim icin yaparim yaptimda ankaradayken

Sanirim gece tarifesi diye 20tl nin 2 katini alir 40tl tutar

Dediginiz gibi ben sabahi bekleyip otobusle gar a geceyim yada gunduz tarifesi baslayinca taksiye bineyim

Tekrar tesekkur ederim hocam

marsel221 => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (15.8.2018 23:48:25)
selam hocam . yüreğir otogar mı adana merkez otogar mı

snowtger => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 00:13:51)
Hocam Adana'da son 6-7 aydır gece belediye otobüsü seferleri başladı. Aşağıdaki linkten 252 numaranın güzergah ve saatlerine bakın.
Ayrıca Adana'da yaklaşık 5kmlik mesafe için 20 TL felan istiyor taksiler. Merkez Otogar'dan tren garına max 30tl felan isterler diye düşünüyorum.
Bu arada otogarda uyumaya karar verirseniz eşyalarınıza dikkat edin veya uyumayın zira o kesimler pek sağlam değil. 5 ay önce kurtuldum oralardan :)

cübbeli gandalf => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 02:01:27)
Gece gündüz tarifesi kalmadı hocam hepsi tek ücret, 6km civarı 15-25tl tutar. Otobüsler sabah 6gibi başlıyor sanırım. Bana sorarsanız hiç uyumayın otogarda çünkü pek güvenli olmaz. Tipleri görünce anlarsınız zaten. Aceleniz yoksa en iyisi yanınıza kahve filan alın 3-4saat oyalanın otogarda kitaptır telefondur sonra zaten otobüsler başlar, en fazla 2otobüsle gidersiniz otogara (kent kart olmadığını varsayıyorum) 6tl tutar toplamda.

cübbesiz gandalf => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 02:44:56)
Cüppeni ödünç alabilir miyim

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 07:55:26)
Cevap yazan arkadaslara tesekkurler

Sunu sorayim birde

Otogarin mescidinde mi dinlenmek daha rahattir?

Gar in mescidinde mi dinlenmek daha rahattir?

Burdur kentkart var adana da gecerlimi o?

Adana merkez otogardir sanirim firma oz elbistan

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 09:39:48)
Updullah

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 11:31:12)
Hocam link koymayi unuttunuz sanirim

Otogardan tren garina hangi otobuslerle giderim nerede ineyim

` quaD. => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 12:06:24)
Otogardan servis varsa atilla altikatta inersin. Inonu parkinin orasi zaten. Orada taksiler felan bol olur. Taksiye inersin seni 5-10dk da tren garina goturur.

Ama en iyi tavsiyem tren garina taksi ile gitmen direk pek heyecan aramaya gerek yok.

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 13:05:37)
Otogardan atilla altikata servis derken dolmus mu demek istediniz hocam

Bilmedigimden soruyorum adana da yasamadim burdur dan gaziantep e gidiyorum adana dan aktarma yapacagim

Otogardan tren garına taksiyle gitsemmi ekonomik olur atilla altikat dan gidersem mi ekonomik olur

snowtger => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 13:08:45)
Aynen unutmuşum :)http://www.adanahabermerkezi.com/guncel/adana-da-belediye-otobusleri-gece-de-calisacak-h37144.html
Üstteki arkadaşın dediği en mantıklısı aslında. Otogarda illa servis vardır. Atilla Altıkat'ta inip Atatürk Caddesine çıkarsın. Yaklaşık 1.5km mesafe var ister taksiye bin ister yürü.
Hani Atatürk Caddesi gündüzleri Adana'da ki en işlek caddelerden biri ama geceleri bizim 'cono' diye tabir ettiğimiz kesim peydah olabiliyor, o sebeple yürümek yine sakat.
Taksiye 10tl ateşle gitsin bence.
Not; Servis derken, Otogar'ın ücretsiz servisi. Dolmuş değil.

` quaD. => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 13:10:19)
Atilla altikata giden otobus servisi gece vakti var mi bilmiyorum. Bunu adana otogardaki otobus sirketinin numarasini arayarak ogrenebilirsin. Atilla altikat tren garina daha yakin. Ben zamanim bolken gunduz vakti yurumustum. Yukumde yoktu.

Vatikanli Mumin => Adana terminalden tren garina nasil giderim hangi dolmuslar? gece 3de (16.8.2018 15:13:00)
Cok tesekkurler bilgiler icin

Dedikleriniz gibi yapacagim

Son bir sorumda gece 3de otogarda inecegim ve trenim sabah 8de

Sizce otogardami geceyo gecirmeliyim yoksa tren garindami gecirmeliyim

İkisindede mescid varmi hangisinin mescidi rahat

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>