Şimdi Ara

Beni neden arkadaş olarak görmek istiyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kız arkadaş olarak görmek istiyorsa yedek kulübesine alındın demektir.
  • Bir kere çok şanslısın kız seni reddetmemiş, şuan sakin ve planlı hareket etmen gerekiyor, Bir kere onu sevgiye aşka inandırman gerekecek öyle bir kaç şey yaşadı diye kimsenin, içindeki sevgi tükenmez, sevgi süregelen bir şeydir. Arkadaş olarak başla bak emin ol kızlar arkadaş oldukları erkeklere daha çok güvenir daha çok sever %50 'den fazla arkadaş olarak başlayıp evlenenleri biliyorum. İşin zor biraz sabırlı olacaksın hemen her şeyi beklemeyeceksin, arkadaş olarak şaşırt onu emin ol herkesin kalbine giden güzel yollar vardır . Pes etme derim ben . Kardeşim Allah yardımcın olsun.
  • yedek kulübesine hoşgeldin
  • Merhabalar, saygı değer büyüklerim ve küçüklerim.

Yeni tanıştığım kız arkadaşım var.Nasıl desem cana yakın ve iyi bir insan.Anlayışlı, sabırlı ve dürüst...Ben kendimi nedense ona kaptırdım.Yani aşık değilde gerçekten seviyorum ve değer verdiğim insanlardan bir tanesidir.Ne bileyim, çoğu tanıştığım kızlar instagramda takılır.Ama bu öyle değil.Sürekli instagram da takılmaz.Gece üçe dörde kadar konuştuğumuz oluyor.Kendi fikirleri var.Hobilerimiz bile uyuşuyor.Lakin kendisi geçmiş olduğu ilişkilerinde çok zor hayat yaşamıştır.İçinde artık sevgi kalmadığını söylemişti.Kendisi çok karamsardı.Şuan nasıl bilmiyorum.Ama aşk veya sevgili konusunda düşünceli.Ben güzelce herşeyi anlattım.Bir aydan beri konuşuyoruz ve kötü düşüncelerini kafasından sildiğimi düşünüyorum.Bende artık ona olan sevgimi ilan ettim.Sana "Hayır veya evet diyemem" dedi.Sustum neden diyince içinde insanlara karşı sevgi kalmadığını söyledi.Ama doğum günümü kutladığını üzerine hediye aldığını ve benimle günlerce İstanbul'u gezerek zaman geçirdiğini?Tabi bunları söyleyemedim attım içime..."Vazgeç bu sevgiden" dedi.Bende hayır diyerek karşılık verdim."Ben seni bekletmek istemem.Bekletmeyi sevmem" diyince.Başımı öne eğerek düşünüp durdum.Aklıma birşey gelmedi."Üzülmeni istemem şimdi evet desem.İleride seni yarı yolda bırakmak isteme.Önce arkadaş olarak bakmalıyız birbirimize.Ondan sonra ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz" dedi.

Sanırım ben aceleye getiriyorum.Aceleye getirmemim sebebi; onu kaybetmemek...Sizin bana tavsiyeleriniz nelerdir?Akşamınız güzel geçmesi dileğiyle, saygılar...

• İyi gidiyorsun kız hayır deyip atmamış çok sık boğaz etme seni daha iyi tanıması için zaman ver zaten sonra olur şanslısın
  • Sen iliski yasadin mi peki hic daha once?
  • Kızlar genelde biraz daha tanımak istediğinde bu tarz şeyler söylüyorlar biraz daha vakit geçirip etkilersen istediğini elde edersin diye düşünüyorum :)
  • Sevse zaten arkadaş kalalım demezdi, seven insandan arkadaş olmaz.Neden diye sorarsan arkadaş olursan zamanla kendini daha fazla kaptıracaksın ve ayrılmak zor olacak ve acı çekeceksin bırak gitsin kimse vazgeçilmez değil.
  • Hoşlandığı başka birisi var gibi duruyor ama şu da bir gerçek ki eğer sana arkadaş olarak kalalım dediyse bırak iki normal arkadaş nasıl konuşuyorsa öyle konuşun kısacası umursama, eksikliğini hissederse döner sana bu duygular gerçekten çok saçma bir hal aldı hoşlanmazsın pat diye kız arkadaşın olur, hoşlanırsın birilerinden sürünürsün o yüzden gerek yok akışına bırak duygular nankör ve aldatıcı olabiliyor bazen
  • Hayatına dair bana herşeyini anlattı.Pişman olduğu hataları tekrar tekrar anlattı.Sürekli bana “Ben seveceğin kız değilim ben lanet birisiyim”.Ben geçmiş geçmişte kalmıştır diyorum.Önüne bakmalısın diye motive ediyorum.İşin komik yanı bu kızın düşünceleriydi...”Ben senden hoşlandım.Ama sevip sevmeme konusunda kararsızım.Seni seversem sana kapılırım sonra seni yarı yolda bırakırım.Bu şekilde seni üzmek istemiyorum.Bekletmeyi de sevmiyorum.Ama benim kararım düşüncem ileride ne olabilir onu da bilmiyorum.Belki sevebilirim belki sevemem.”

Bu durumda ben bir piyon mu oluyorum?Sadece kararını açıklamasını istiyorum.Sanırım artık hevesimi yavaş yavaş kaybediyorum.
  • Sıkıcısındır. Tipi degilsindir. Ustune bir de liseli gibi kiza acilmissin.

Ask acısı, insanlara guvenmiyorum, erkekler öküz vs hepsi bahane. Seni gecistirmek icin kullanmis. Gecmis olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.