Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Kültür ve Bilim >> Kültür, Güncel ve Tarih >> Felsefe
White Eagle 26 => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 03:57:48)
quote:

Orijinalden alıntı: AlbertSchweitzer

Bacaklarin çekici bulunmasi cinsel organin bacak arasinda olmasindanmis. Koltuk altinda olsa kollar çekici bulunurdu diye bir yazi okumustum. Aslinda dediginiz gibi hepsinin biyolojik evrimsel bir nedeni var.

Tezine göre evrimemi inanak ?

ONY86 => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 07:55:30)
bu konularda bilgilisin anlaşılan.

White Eagle 26 => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 12:35:15)
quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

bu konularda bilgilisin anlaşılan.

Evet kadınlar uzmanlık alanım kadın anatomisini kadınlardan fazla bilirim

El Prezidente => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 14:15:23)
bu kişiliğin ve karakterin hakkında gerekli bilgiyi verdi zaten bize. allah korkusu var diye zina yapmıyormuş. bir de ar, namus, şeref, kültür ve aile terbiyesi sebebiyle yapmayanlar var.

alihan381 => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 14:29:01)
Tabii canım, kesin öyledir.

White Eagle 26 => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 14:41:46)
quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

bu kişiliğin ve karakterin hakkında gerekli bilgiyi verdi zaten bize. allah korkusu var diye zina yapmıyormuş. bir de ar, namus, şeref, kültür ve aile terbiyesi sebebiyle yapmayanlar var.

Vardır tabi saygı duymak lazım

White Eagle 26 => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 14:42:34)
quote:

Orijinalden alıntı: alihan381

Tabii canım, kesin öyledir.

Niye olmasın ?

El Prezidente => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (15.8.2018 15:44:46)
ALİHANCIKKK herkesi kendi gibi sanıyor.

zoilist => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (16.8.2018 23:14:33)
Bunlar dua ile olacak iş değildir evladım Aklını kullanmalısın aklını

White Eagle 26 => Kadınların göğüslerine haz duyma sebebi oranın kapalı olması mıdır ? (17.8.2018 10:31:42)
quote:

Orijinalden alıntı: zoilist

Bunlar dua ile olacak iş değildir evladım Aklını kullanmalısın aklını

Kardeş yaşın kaçki bana evladım diyorsun ? Ben 41 yaşındayım bazı şeylere akılda fayda etmiyor arzular, tutkular ve nefis ağır basıyor

Sayfa: << < önceki 1 [2]