Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel
Ay Adam => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (3.8.2018 22:41:29)
bir tek hardcore henry klipli sarkisini begenmistim

Oscar Nixon => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (3.8.2018 22:43:29)

Er.Ralp => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (3.8.2018 22:51:00)

https://soundcloud.com/ozziemusic/all-of-you-w-roy-wood

Oscar Nixon => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (3.8.2018 23:12:14)
Bayağı iyiymiş başka var mı?

Citizen'in Pengueni => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (4.8.2018 00:39:54)
Adam piyasa müziği yapıyor zaten ne sesinden bahsediyorsun o konuda da eh fena değil.

Oscar Nixon => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (4.8.2018 00:51:26)
Bana kaliteli birkaç müzik paylaşabilir misin bekliyorum?

Citizen'in Pengueni => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (4.8.2018 01:02:37)
80 90 hatta 00 ların müzikleri kalitelidir kalıcıdır evrenseldir.Bugün 2 sene önce çıkan müzikler bile unutulur kimse dinlemez.Artık her şeyde olduğu gibi müzikte de kullan tüket at felsefesi var şarkılarda buna göre yapılıyor bestesine sözüne çok uğraşılmadan hit olsun kafasıyla yazılıyor bu yüzdem pop,rap,elektronik müzik gibi müzikal olarak düşük üretilmesi kolay tarzlar tavan yapıyor.The weeknd den bahsedecek olursak starboy albümünü kim dinliyor artık 1.5 senede unutuldu tüm albüm.

Commodore_64_ => Bu adamın her parçası adeta bir masterpiece (The Weeknd) (15.8.2018 22:47:44)
pedofili filan değildi insanları yanlış bilgilendirmeyin 6 yaşında girdiği zorlu Amerika müzik piyasasında hayatı stüdyolarda turnelerde geçmiş biri çocukluğunu yaşayamamış bile zaten içine kapanık çok çekingen bir yapısı olan biriymiş parayı bulunca kendine dev bir oyun çiftliği kurmuş burada çocukları konuk etmiş Amerikada birine dava açmak çok kolay para sızdırmak için bazı suçlamalar yapılmış ama hepsi asılsız çıkmış tek bir somut delil yok bütün mahkemelerden aklanmış çiftliğin altını üstüne getirmişler delil bulmak için..

weeknd olayına gelirsek sadece bir kaç parçası iyi MJ kadar devamlılığı ve başarılı olacağını zannetmiyorum 30 yıl zirvede kalmış MJ 24 yaşında Thriller gibi efsane bir albüm yapmış biri bir zamanlar Lady gaga fırtınası vardı şimdi nerede kendisi acaba ?

Sayfa: << < önceki 1 [2]