DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
windows ürün/sistem kurtarma cd si nasıl kullanılıyor?YARDIM
7
Cevap
0
Favori
6.193
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> windows ürün/sistem kurtarma cd si nasıl kullanılıyor?YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      4423 Mesaj
      07 Nisan 2007 14:37:11
      elimde windows xp sp2 nin yazılımı yok.yalnızca sistem kurtarma diye bir cd war.bu nedir nasıl kullanılır.bir bilen warsa, yardımıcı olursa çok sewinirm.

Saygılarımla

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
    • Er
      10 Mesaj
      07 Nisan 2007 22:41:23
      İsim vermek doğru olur mu bilemediğim için şu kadarını söyleyeyim. bir kaç program arşiv sitesi dolaşırsan Xp sp2 yi rahatça bulursun.

• Yarbay
      4423 Mesaj
      08 Nisan 2007 21:17:19
      yok benim zaten orjinal windows ama bu cd yi kullanmayı bilmiyorum.bununla format atıyomussun ama iste nsl???

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
    • Yarbay
      4423 Mesaj
      09 Nisan 2007 22:08:23
      koskoca forumda yok mu bu cd nasıl kullanılr format atılır???

• Yarbay
      4423 Mesaj
      15 Nisan 2007 10:39:50
      ya arkadaşlar hiç biriniz yada çewrenizdeki hiç bir insan bole bir cd kullanmadımı?

• Emekli Yönetici
      15147 Mesaj
      27 Nisan 2007 02:47:53
      Sistem kurtarma cd si bütün sürücülerin ve işletim sistemlerinin birarada olduğu bir CD dir. Yani siz daha sonradan anakarta ait sürücüleri yüklemenize gerek yok. Kurtarma cd si bunu sizin yerinize yapıyor.

Benim bilgiğim bu...

Bu arada Vista yüklü Marka bilgisayar aldığınızda size ayrıca Vista CD si vermiyorlar. Bunun yerine sürücülerin ve işletim sistemini olduğu kurtarma CD leri veriyorlar..

• Yarbay
      4423 Mesaj
      27 Nisan 2007 20:59:17

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

Sistem kurtarma cd si bütün sürücülerin ve işletim sistemlerinin birarada olduğu bir CD dir. Yani siz daha sonradan anakarta ait sürücüleri yüklemenize gerek yok. Kurtarma cd si bunu sizin yerinize yapıyor.

Benim bilgiğim bu...

Bu arada Vista yüklü Marka bilgisayar aldığınızda size ayrıca Vista CD si vermiyorlar. Bunun yerine sürücülerin ve işletim sistemini olduğu kurtarma CD leri veriyorlar..

sağol werdiğn bilgiler için
      yani bildiğimiz format işini görüyor demi?

• Emekli Yönetici
      15147 Mesaj
      28 Nisan 2007 00:02:52
      Format işini gayet güzel görür.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> windows ürün/sistem kurtarma cd si nasıl kullanılıyor?YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.