Şimdi Ara

Bedelli askerlik için satılık araç ilanlarında patlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X6ya binen adamin kenarda 15bin lirasi yok mu simdi
  • İlanlara göz attım da, başlıkla ilan fiyatlarının ilgisi yok. Normalde bedelli için satılıyorsa acil para lazımdır. Bu sebeple fiyatı normalde satacağından az da olsa aşağı olmalı. Fakat incelediğim tüm ilanlar inanılmaz yüksek fiyatlı. Arabaya bakıyorsun fiyatı normal diyorsun ama bilgilerine bakınca 200.000 km üstü perti çıkmış araçlara 50.000 TL ye yakın isteniyor. Yanlış anlaşılmasın dediğim araçlar bmw Mercedes değil, ortalama 8-10 yıllık sıradan c sınıfı araçlar.

Diğer ilanlarda hiç ederini hak etmiyor. Bence bedelli kullanılarak birilerine satma derdindeler.
  • Bu halk daha çok bedel ödeyecek....
  • İlanlara göz attım da, başlıkla ilan fiyatlarının ilgisi yok. Normalde bedelli için satılıyorsa acil para lazımdır. Bu sebeple fiyatı normalde satacağından az da olsa aşağı olmalı. Fakat incelediğim tüm ilanlar inanılmaz yüksek fiyatlı. Arabaya bakıyorsun fiyatı normal diyorsun ama bilgilerine bakınca 200.000 km üstü perti çıkmış araçlara 50.000 TL ye yakın isteniyor. Yanlış anlaşılmasın dediğim araçlar bmw Mercedes değil, ortalama 8-10 yıllık sıradan c sınıfı araçlar.

Diğer ilanlarda hiç ederini hak etmiyor. Bence bedelli kullanılarak birilerine satma derdindeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Ne alakası var. Çıkmayacak demiyor ki, gündemde yok diyor.
    "BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI
    Bedelli askerlik şu anda hükümetimizin gündeminde değil, hele hele bir tarafta Afrin bir tarafta Fırat Kalkanı bunların olduğu dönemde şehitlerimize, gazilerimize onlara karşı bir haksızlık olur."

Evet seçimden sonra masaya yatırılır gündemimizde olur belki demişler ama 3 ayda demek ki şehitlere haksızlık olmuyor. 3 ay önce evet olurdu bugün olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Eleştirilecek onca şey varken bu bana çok gereksiz geldi. Talep varsa yapılmalı bence.
    Onları da sen eleştir.
  • Çoğu fırsatçıdır bunların. Tescil kaydına baksan 15 gün önce alınmış arabalardır çoğu. Biz ne acil, ne bayandan yalanları gördük daha önce bu hiçbir şey değil.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Eleştirilecek onca şey varken bu bana çok gereksiz geldi. Talep varsa yapılmalı bence.
  • Pazarlama taktiği
  • Bedelli askerlik için satılık araç ilanlarında patlama
  • Dharma Initiative kullanıcısına yanıt
    Bmw ilanı bedelli ilanı değilmiş şimdi fark ettim.
  • Hain vatan haini
  • quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

Hain vatan haini
    para para lazım devlete
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Bulamadıysa niye doğurmuş
  • Sarı sitede "bedelli" diye aratınca ortaya çıkan sonuç

Bedelli askerlik için satılık araç ilanlarında patlama

• aşağı doğru inince bedelli için satılık iPhone x de var bu daha birinci gün daha ne ilanlar düşer.
    Ne alakası var. Çıkmayacak demiyor ki, gündemde yok diyor.
    Emredersiniz.
  • O değil de aracı olmayan biri olarak soruyorum, düşer mi bir şeyler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.