Şimdi Ara

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
18
Favori
1.098.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkür ederim. bu siteler çok işime yaradı..
  • merhaba,

film; circle of iron (1978) veya the silent flute adıyla da biliniyor.
    türkçe veya ingilizce altyazısını (varsa?) nerden bulabilirim?
    teşekkürler
  • ya ben saw IW fliminin türkçe alt yazısını areıyordum we bu sitelerin çoğuna baktım bulamadım :S:S
  • Çok iyi saol
  • Arkadaşlar halahttp://89.149.239.114/ sitesine (divxplanet) üye olunamıyor mu? Üye olmam gerekiyor, yardımcı olabilece olan varmı? Teşekkürler.... Üyelik durdurması çok saçma yaaaa.
  • la vie en rose(la mome) (kaldırım serçesi) 2007 de yapılan bu filmin altyazısını hiçbir altyazı sitesinde bulamadım. merak eden bulan bilen var mı? teşekkürler
  • shoot em up filminin altyazısına sahip olan varsa paylaşabilir mi bulamadım bir türlü
  • saw IV sinemada izlerkenki alt yazıları nerde bulabilirm ?
  • alt yazı indirdim şimdi bunu filme koymak istiyourm nasıl koycam yardım edermisiniz ?
  • çok teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: E®eN

alt yazı indirdim şimdi bunu filme koymak istiyourm nasıl koycam yardım edermisiniz ?

bs playerda izliyorsan film açıkken altyazıyı sürükle filmin üzerine olur ya da sağ tıklayıp altyazı yükle diyip altyazıyı seç ya da altyazı ve filmin ismini aynı yap otomatik okusun altyazıyı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fr@gile -- 7 Kasım 2007; 16:49:50 >
  • www.subtitlez.com

mutlaka bir bakın, çok işinize yarayacaktır...
  • güzel konu olmus emegi gecen herkese tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Séi-Chan -- 14 Kasım 2007; 10:32:31 >
  • www.divxplanet.com

kapatıldı galiba, sayfa kararmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

www.divxplanet.com

kapatıldı galiba, sayfa kararmış

hayır ben hep bunu kullanıyorum...
    halada acık
  • Angelina Jolie nin son filmi Beowulf un alt yazısını bulabilirseniz sevinirim....
  • kaç gündür Atonement (kefaret) filminin altyazısını araya araya deli oldum ama yok hiç bir yerde bulamadım bir türlü aramadığım site kalmadı
    elinde bu filmin Türkçe altyazısı olan varsa lütfeen paylaşsın
  • Ball OF Fury ile Beowulf'un alt yazılarını arıyorum.Planette sadece sadece ingilizce alt yazısı var yardımcı olursanız sevinirim.
  • bende türkçe dublajlı çarpışma filmi vardı bs playerdan alt yazı ekledim altyazı çıkıyor ama hala türkçe dublaj var bide alt yazılar erken geliyor hem alt yazı problemini hemde dublajı nasıl silcem boşunamı indirdik alt yazıyı
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

bende türkçe dublajlı çarpışma filmi vardı bs playerdan alt yazı ekledim altyazı çıkıyor ama hala türkçe dublaj var bide alt yazılar erken geliyor hem alt yazı problemini hemde dublajı nasıl silcem boşunamı indirdik alt yazıyı

dublajlı film indirmişsin dublajı silemezsin benim bildiğim
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.