Şimdi Ara

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
18
Favori
1.098.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiNiK

klavyen dert görmesin
  • Ouran High School Host Club'un Türkçe altyazısı lazım. Nerden bulabilirim verilen sitelerde yok. Divxplanette ingilizce altyazısı var.
  • fearless directors cut
    filminin alt yazısını arıyorum.
  • süper konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • Favorilerime ekledim.
  • şu film için bana altayzı bulabilir misiniz?bir sürü altyazı denedim ama olmadı.hiçbirini görmedi.altyazı ve filmin dosya dı aynı.mediaplayerda,mediap classicte,splayerde denedim ama olmadı.sorun ne
  • 'Nice Guy Johnny' bu filme alt yazı aranmakta..
  • konuyu açana teşekkürler...
  • yeni gördüm bende bu konuyuteşekkürler
  • Arkadaşlar Billy Budd ın Türkçe altyazısı lazım çok acill yardımcı olursanız sevinirimm ;( sınav için lazım :/
  • Canımı sıkan bir alt yazı sorununu çözdükten sonra sizle paylaşmak istiyorum..

Amelie filmini mkv olarak alt yazısıyla falan birlikte indirmiştim.. Neyse içinde Türkçe'de vardı, ama yazıların ilk harfleri çoğu yerde gözükmüyordu ve bazende başka bir alt yazı açık olmadığı halde yazılar birbirinin üzerine biniyordu.. Okurken zorluk çıkartıyordu.. Ben başka bir alt yazı indirdim, gömülü olanı kapayıp bununla birlikte izlemeye çalıştım olmadı. Ama çook uğraştım filmi izlyebilmek için başaramadım, silip başka bir formatta falanda indirmek istemedim..

Neyse bir program aracılığıyla alt yazıyı tamamen kaldırdım sadece görüntü ve ses kalmıştı artık.. Bendeki alt yazıyı attım ama alt yazı gözükmedi.. Hemen başka film açtım daha önce izlediklerimden baktım alt yazı var, neyse tekrar Amelie'ye döndüm bu seferde son izlediğim alt yazısını oynatmaya başladı, kapatıp tekrar açtım yine aynı Amelie'den önceki oynattığım filmin alt yazısı.. Bilgisayarı kapayıp tekrar açıtım sorun düzelmedi. Neyse dün gece yattım uyudum aklımda tek bir yöndetm kalmıştı.. 3-5 dk'lik bir videonun yanında Amelie'nin alt yazısını attım ve onu açtım sonra kapattım. Tekrar Amelie'ye döndüm veeeeee, Evet artık AmeliE'nin alt yazısı sorunsuz gözüküyordu.. Ama daha izlemedim bu gece izlerim sanırım.. Bu sorun neden oluştu anlayamıyorum.. Neyse şuan çözülmüş gibi, umarım film ilerledikçe sorun oluşmaz..
  • mesajım bulunsun saol
  • TeŞekkür ederiz gerçekten lazımdı. Süper.
  • Altyazı tamamda 1080p filmleri nerden bulucaz, PM atarmısınız
  • arkadaşlar the paper brigade bu film ın hıcbır altyazısını bulamadım tükçe arıyorum onu geçtim ing bile yok yardımcı olailecek warsa bekliyoeummm
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

selam

Altyazıda istemediğimiz bazı hatalar varsa ve bunları düzeltmek istersek hangi programı tavsiye edersiniz?

"SW" namı diğer Subtititle Workshop.
  • Wildboyz dizisinin altyazısını arıyorum arkadaşlar bilen var mı ?
  • Mükemmel bir konu. Herkese teşekkürler.

lazım olursa diye birde benden gelsin

http://www.addic7ed.com/
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.