Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z kutu açılışı: Kullandık, test ettik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus'un ülkemizde tanıtımı yapılan ve ön sipariş fiyatıyla bir anda tüm dikkati üzerine çeken yeni nesil amiral gemi akıllı telefonu Zenfone 5Z elimize ulaştı. Bu videoda kutusundan çıkarıp kullanıyor, izlenimlerimizi aktarırken bazı testleri yapıyoruz. İşte detaylı ilk izlenim videomuz. 

• yaw herkes senin gibi o kutudan çıkan herşeyin poşedini yırtar parça pinçik kenara atarsa o telefon senden 2 sonrakine nasıl varır acaba hiç düşündünmü Erdi bey. hem daha ilk girişte telefon benden önce açılmıştı kutunun ve telefonun ayıpları varsa bu bana ait değildir diyorsun hemde sende kendinden sonraki gidecek inceleme kanalına telefonun kutu orijinalliğinden eksilterek kendin baştan izleyicinle paylaşıpta hoşlanmadığın durumu devam ettiriyorsun. garip geldi doğrusu poşedi küçük çocuk gibi yırtıp parçalayıp atman. halbuki gayette kolay açılır ve kapatılabilir bir yapıştırmaya sahipti.
  • Günlerdir baya iyi boostlandı asus hadi bakalım satışlar nasıl olacak

• 2 Saatte pili bitti su gibi emiyor bataryayı galiba 6 silindirli

• Chrome tarayıcı ayarlarında ana ekran ayarı bu modelde var mı? Zenfone 3'te bu ayar niyeyse yok.

• Cok pahali cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3300 lira güzel fiyat. Vatan stok adedi 100 yazmış ön sipariş veren herkese gönderecekler mi telefonu? Yoksa ilk 100'e mi gönderecekler? Ben böyle belirsiz durumda gidip ön sipariş vermem. 3700 liraya çıkarsada s9 alırım. Ekran kasa oranı dert etmeyen biri olsam 4000 liralara çıktığımda iphone 8 plus alırdım android tarafında en fazla 2 sene güncelleme alıyorsun oysa iphone 8 plus veya iphone x 3 sene sonra bile güncel kalıp donanımıyla seni hala götürebilecek telefonlar olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 7 Temmuz 2018; 10:21:8 >
  • Tam f/p cihazı şuanda

• O pili 4000 mah yapamadın değil mi

• Güzel telefon tek eksiği pil. 4000 mah yapsalarmış gözü kapalı alınırmış.

• W12 motor :)

• yaw herkes senin gibi o kutudan çıkan herşeyin poşedini yırtar parça pinçik kenara atarsa o telefon senden 2 sonrakine nasıl varır acaba hiç düşündünmü Erdi bey. hem daha ilk girişte telefon benden önce açılmıştı kutunun ve telefonun ayıpları varsa bu bana ait değildir diyorsun hemde sende kendinden sonraki gidecek inceleme kanalına telefonun kutu orijinalliğinden eksilterek kendin baştan izleyicinle paylaşıpta hoşlanmadığın durumu devam ettiriyorsun. garip geldi doğrusu poşedi küçük çocuk gibi yırtıp parçalayıp atman. halbuki gayette kolay açılır ve kapatılabilir bir yapıştırmaya sahipti.

• İnceleme kıvamında video olmus, Zenfone 5 ile yanyana getirip göstermeniz de bence güzel. Anladığım kadarıyla iki telefonun sadece donanımları farklı.

Her zamanki gibi eline eline sağlık Erdi.

• gene türkiye' ye düşük versiyonunu yollayacaklar sanırım. bizim ülkedeki kadar telefon manyağı insan başka ülkede yoktur ama nedense firmalar hala en üst donanımlı versiyonları yollamamakta inat ediyorlar.

ha ben alır mıyım derseniz, 5 senede 1 ancak telefon değiştiren birisi olarak gene almam çünkü büyük ekranlı telefon kullanamıyorum ve çentik modası geçene kadar bulaşmam. bi de telefonu ihtiyacıma göre aldığımdan 3 bin tl gereksiz pahalı benim için. takdir ettiğim tarafı 3,5 luk kulaklık girişini koruyup, 2k saçmalığına girişmemişler.

• Sadece kulaklığını satıyorlar ise sadece kulaklığını alırım

• bu model ggüzel cidi iş yapar ama fiyat ?
    xiaoilere devam :)

• @fx57 Erdi Bey bir konuda ricam olacaktı.
    Videolarınızde alt yazı yapabilmeniz mümkün mü acaba.
    İşitme engelliler için çok faydası olabileceğini düşündüğüm için söylüyorum bunu.

Saygılar Sevgiler diliyorum

• Suya ve toza dayanıklılık var mı?
  • kulaklıkta ses kontrol butonları yokmu

• Selam.
    İncelenen model 6-64 mü yoksa 8-128 mi? 13:26'da telefonun 128 gb olduğu görülüyor. 6 gb ram'li modelde 128 gb yok sanırım? 8 gb'lı model mi bu acaba? 6-128 var mı yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 6 Eylül 2018; 15:35:7 >
  • 5Z değil de 5 hem fiyatıyla hem de özellikleriyle muazzam. Fiyatıyla muazzam dediysek kura göre yoksa bir telefon o kadar para etmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.