Şimdi Ara

Cat S60'ı kullandık: Termal kameralı ilk telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cat S60 dünyanın ilk entegre termal kameralı akıllı telefonu ve resmen ülkemiz pazarına da giriş yaptı. Bu videoda telefonu kutusundan çıkarıyor, aynı zamanda kullanım deneyimlerimiz ve ilk izlenimlerimizi paylaşıyoruz. 5 metreye kadar suya dayanıklı, 1.8 metreden düşmeye mukavemetli olan telefonun kendisine has önemli özellikleri bulunuyor.  

• TSK bunu beğendi...

• Resmi satışı nereden yapılıyor? HB den vs alabiliyor muyuz?

• Fiyatı çok yüksek. Xiaomi ye bile çekingen yaklaşan yurdum insanı bu telefona nasıl bakar bilemedim askeri sınıf telefon olsada sivil kullanım için pek tercih edilmez gibi geliyor bana yani cat Türkiye ye geldiğine pişman olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 metre değil, 2 metre değil, 3 metre hiç değil tam 5 kavanoz bal hediye.

Cihaz efsane.

• Gidin Rugged Armor tarzı kılıf alın tank gibi olsun telefon şahsen A7 2017 de kullanıyorum 2 kez düşürdüm çizik dahi yok

• 1.8 metreye kadar dayanır deniyor ama 30 cm'den düşürüp de cihazı bozduğunuzda yine garanti geçerli olacak mı? Türkiye şartlarında firmanın garanti konusuna sıcak bakacağını pek düşünmüyorum.
  • Sadece termal kamerasi icin alip farkli amaclar icin kullanacak zilyon tane liseli taniyorum xD

• s60 baya eski model yurtdısı cıkıs tarihi 2016 su an cat in s61 modeli var..
    ama bu telefonlar cok yuksek fiyatlandırıyor oysa bu segmente cok ciddi çinli rakipleri mevcut..ozellikle doogee s60 modeli
    https://www.toughgadget.com/best-rugged-smartphones-unlocked/
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/46624-90218-100694-104609/cat-s60_cat-s41_doogee-s60_cat-s61/

• 6 aydir kullaniyorum adaptor sarj cihazlari telefonla uyumlu degil vede Turkiyeye uyumsuz yapida . Galeri ve Dosya yonetici ozelligi yok. Tuketici mahkemesine verdim parami geri aliyorum.

• geçen bir ihaleye çıkıldı bir devlet kurumundaki müdürlere verilmek üzere 1 milyonluk pc tablet sipariş verildi tanesi yaklaşık 10 bin civarında bu cihazların devlet kurumundaki müdürlerin çoğu akıllı telefon kullanamıyor artık alınan pc ler ile video işlerler demem o ki bu telefonu al özel harekat polis veya askerlerimize operasyonlarda mağdur olmadan iletişimlerini sağlasınlar... müdürlere pc dağıtacaklarına...

• 8 Temmuz'da kargoya başlayan sağlam CAT S61'i öğrendim. CAT S61'in Geliştirilmiş versiyonu. Onu gerçekten etkiledi.
    https://toughdevices.com/cat-s61-review-specs-sheet-and-price/

• bir yıldır kullanıyorum su geçirmezlik diye bir şey yok baştan söyleyeyim o iş hikaye. sağlamlığına sağlam kırılmıyor fakat her tarafı ezik içinde kalıyor. önde bazı yapışkan filitreler var onlar dökülüyor. android 6 nın üzeri sürüm gelmiyor.

Termal kamera güzel bozulmadı.

Sadece termal kamera ve sağlamlık için alınır, estetik, teknik destek, su geçirmezli sıfır...
  • Ülkemizde termal kameralı telefonun satışa çıkması hiç iyi olamayacak ülkemizde satışı yapılmamalı zaten termal kamera olsa nolacak fotoğraf çeksen nolacak ekranda siyah yada beyaz bir ısı kaynağı olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.