Şimdi Ara

(¯`· FIAT PALIO TAKIMI ·´¯) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
5
Favori
135.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: beymen84

quote:

Orijinalden alıntı: beymen84

arkadaşlar elimde mk1 kasa için orijinal teyp mevcuttur. düşünenler işçin yardımcı olmaya çalışırım.
    ihtiyaçtan dolayı satıyorum.
     (¯`· FIAT PALIO TAKIMI ·´¯)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-palio-mk1-kasa-orijinal-teyp-214311806/detay/

Güncell arkadaslar

günceldir arkadaşlar ihtiyaç nedeniyle !
    yanında 1 adet dandik bir teyp te hediye edeceğim. arabayı satarken kaliteli teyp gitmesin diye takılabilecek bir teyp.

• S.a arkadaslar Palio 1.6 sporting motor toplatma masrafı ne çıkar yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

Palio Sole 1.4 Fire Dynamic 2011 model fiat palio almayı düşünüyorum bu konu hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim
  • Merhabalar ,

Merhum Vehbi Koç’un 1928 yılında kurduğu, Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan OtokoçOtomotiv, aradan geçen 86 yıl boyunca birçok ilke imza attı. Otokoç Otomotiv çatısı altında Halen Orijinal Ford Grubu Fiat Grubu ve Tofaş gurubu ürünleri Toptan yedek parça olarak bayilerine ve oradan müşterilerine ulaşmaktadır.

Kendi markalarımız dışından Eş değer bir çok marka ve ürün satmaktayız.
    Ayrıca Magneti Marelli ve Birmot Akü gruplarımız ile Önemli bir alan olan akü pazarındayız.
    Yine Marin ve yatçılık malzemeleri satışımız da mevcuttur.

Hiçbir türlü sizden isim hakkı alınmaz. Bölge Müdürlüklerimizde Güncel olan en çok satış görenler liste üzerinden Yeni bayilerin Satış ve depolama Olarak 87 Yıllık kurum kültürümüzden yararlandırmaktayız. Tutacağınız mağaza yada depoya son 3 yıl Bölgeniz ve çevresinde en çok satanlar listesi hazırlanıp o çerçevede Kurulum siparişleriniz hazırlanacaktır.

Düzenli Bayi ziyaretlerimiz ve dönemsel kampanyalarımız ile destek vermekteyiz.

Başlangıç sermayesi olarak 20.000-30.000 TL Olarak düşünebilirsiniz. Nakit ,Havale, Kredi kartı taksitli yada tek çekim veya Bankalar kanalı DBS ile çalışabilmekteyiz. Bunun dışında evrak kullanabilmektesiniz.

E-ticaret olarak da bayilerimizi desteklemekteyiz. Sadece offline değil online alanda da desteklemiş olacağız. Online stok görebileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz sistemlerimizle de süreçlerimizi hızlandırmaktayız.

Araç dağıtım bölgelerimiz içerisinde iseniz ücretsiz ürünleriniz getirilmekte . Ufak siparişleriniz ise kargo bedava olarak gönderilmektedir.

Tarafımızdan form taleb ediniz: oktayce@birmot.com.tr
    Formumuzu doldurduktan sonra değerlendirmemiz olumlu olursa sizle tekrar temasa geçip bir toplantı planlayacağız .

İletişim: 4443300

Dahili 3

Link :https://www.birmot.com.tr/Sayfalar/118/Birmot/TYP-Lokasyonlari.aspx

• otokoçotom O kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam sizde fiat araçlarımız için yedek parça da bulmak mümkün mü şöyle bir örnek vereyim

bana palio 1.4 fire 2006 model için hava filtresi nin kutusu lazım

mesela ön diskler değişecek sizden bu tür parçaları almak mümkün mü sipariş verip alabilir miyim mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazınızı pek anlayamamisim pardon toptan yedek parça ve araç satisiniz var

• Yedek parça olarak opar iyidir.

• 2006-2011 dizel hırpalanmamış palio arıyorum.İlgilenenler dönüş yaparsa sevinirim.
  • nerde bu palio cular

• Arkadaşlar merhaba, bu paliolarda ABS var mı? Ben de almayı düşünüyorum ancak ABS konusunda pek bişey bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Arkadaşlar merhaba, bu paliolarda ABS var mı? Ben de almayı düşünüyorum ancak ABS konusunda pek bişey bulamadım

2005 Speedgear Dynamic versiyonlarda ABS var. Devreye girmeye de gayet istekli, en ufak kızaklamada anında çalışıyor (olması gereken bu ancak Palio modeli olunca işte insan seviniyor).

Palio modellerinin ABS'li olup olmadığını Fren Hidrolik Sıvı Kapağı'nın şeklinden anlayabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar

Bu gün triger degisimi yaptırdım.2006 model 1.2 8valf palio.

Orjinal triger kayış=50 tl

Gergi rulmanı=20 tl

Devirdaim su pompası graf marka=80 tl

İşçilik= 100tl

Toplam 250 tl

• Üstünden çıkan devirdaim su pompası çok kötü durumdaydı.Usta biraz daha gecikseydin bu pompa sarar kayışıda kopartırdı dedi.

• FİAT PALİO 1999 MODEL 1.4 EL MARKA ARACI YENİ ALDIM ÜZERİNDE ATİKER MARKA BEYİN VAR 2011 YILININ BEN BUNU BAŞKA MARKA İLE DEĞİTİREBİLİRMİYİM YANİ - LAVATO-BRC-LANZERANZO VS. SİZCE YAKITI ETKİLERMİ DEĞİŞTİRİRSEM UYUM SAĞLARMI LPG AYAR TUTMUYOR BAZEN EGSOZDAN YOGUN KOKU GELİYO LPG CİYE GİTTİM ATİKERCİ DEĞİŞTİR ATİKER TAKALIM DEDİ FAKAT ARAŞTIRDIM BİRAZ ATİKER YERİNE 50-100 DAHA FAZLA VERİP DAHA KALİTELİSİNİ TAKTIRIRIM FAKAT UYARMI UYMAZMI BİLEMİYORUM YARDIMCI OLACAK VARMI
  • Selamun aleykum palio grubu.2001 1.2 8 v 75 lik paliom var.sabahlari ilk marsta araba cok guzel calisiyo ama 10 dk sonra 3 beya 4 kez marş bas anca calısiyo nedir sorun?

• Up

• Fiat palio 1.3 multijet 2005 modelinde abs var mı acaba?

• bursada düzgün 1.2 palio arıyorum. tanıdığı olan varsa veya satmak isteyen varsa ve otomobili temizse bana mesaj atabilir
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.