Şimdi Ara

Bayram hediyeniz hezeyandan, jestini yapta iphone amerika fiyatina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
2.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gule gule kullan gardasim
    Tek derdimiz dua almak
  • Siteyi karistiriken gordum, jestiniyap.com da jest17 kodu ile %17 indirimli urunler
    İphone 8 64 gb silver : 4199 tl yerine 3485 tl
    İphone 8 plus 64 gb silver : 4799 yerine 3984 tl
    (Pupa urunleri)
    Urunun amerika fiyati İphone 8 64 gb silver : 699 dolar + % 8 vergi = 755 dolar > 3495 tl
    Kayit ucretini yazmiyorum bile !!!

* guncelleme: telefonu caddebostan pupadan aldim, iki yil iphone garantili, (iphone 8plus)
    * guncelleme 2: pluslar satistan kalkmis, iphone 8 , appwatch , ipadler duruyor

YANSİN BURALAR !!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 13 Haziran 2018; 19:47:11 >

• Aradaki farkı siz ödediniz sanırım hezeyandan deyince :)
  • Gündüz konusu açıldı 10 dk içinde ilk mesaj temizlendi. Birileri stok paylaşmak istememişti sanırım
  • Miles & smiles a ait site, oldukca guvenilir, daha once 100 tllik d&r ceki almistim 50 tlye, simdi de abd fiyatina iphone 8 plus aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

Bu mesaj silindi.
    kriz telefonu alamamak değilki zaten, 500 para birimine satılan malı, kendi ülkende 5000 para birimine alıyorsun, hem devlet öpüyor, hem satıcı

zaten o dediğin şekilde kriz olsaydi, sen de donanım forumda takılamazdin, ekmek arıyor olurdun dışarıda
  • Bitmiş iphonelar. Eklenmiyor
  • Siteden hediye ceki alip ayni kodla tum magazalarda %17 indirimli alisveris mumkun! Ben yaniyor dicem gene kendiyle kavgali tipler begenmeyecek!!!

siteden aldığımız jestini yap kodu mağazada mı geçiyor
  • Jestini yaptan alican, telefonla sana ulasacaklar, kodu hem magazada hem telefonda vericen, teslimat ister kargo ister pupa magazasindan, ben elden almayi sectim, magazada kimlik soruyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 13 Haziran 2018; 19:44:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezeyan01

Jestini yaptan alican, telefonla sana ulasacaklar, kodu hem magazada hem telefonda vericen, teslimat ister kargo ister pupa magazasindan, ben elden almayi sectim, magazada kimlik soruyorlar
    Kodu ne zaman aldınız acaba?
  • Saat 17:04 te kodu aldim, hemen fatura geldi, telefonla donduler, nasil almak istiosun diye, magaza ismi verdim caddebostan diye, stok sordular, ellerinde varmis aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 13 Haziran 2018; 19:48:49 >
  • Jestiniyap çeki alicam stoklar yenilensiginde ödeme yapmak için ama fiyat yükseltirler gibi duruyor
  • Hocam sepete ekledim, yazdığın kodu girdim. Ödemeyi yaptım. Başka bir şey yapıyor muyuz. Onay Mesaj geldi. Onlar mı arayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 13 Haziran 2018; 20:3:37 >
  • iphone se olsaymış keşke.
  • Bu arada başkasının sepetinde yazıyordu. Sürekli ekle diyince sepete ekledim. Ekleyemiyenler sürekli denerse olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezeyan01

Saat 17:04 te kodu aldim, hemen fatura geldi, telefonla donduler, nasil almak istiosun diye, magaza ismi verdim caddebostan diye, stok sordular, ellerinde varmis aldim
    Kodu aldım derken hediye çeki mi aldınız da kod geldi?
  • Siteye üye oldum. Telefonları göremedim.
  • YabandaGEZER kullanıcısına yanıt
    Pupayi bulup urunu sepete ekle, jest17 koduyla satin al
  • frdbb kullanıcısına yanıt
    Aricaklar hayirli olsun
  • X de yoktu s te yok malesef
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.