Şimdi Ara

GEARS 5 ANA KONU 3 Ağustos operation 8 Güncellemesi! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
6
Favori
28.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son cümleyi imzan yapmalısın =),neyse yeni oyunla alakasız ve bilmediğiniz şeyler yazmayın arkadaşlar şuraya artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

İşte gerçekleri gören bir oyuncu. Bu oyunu Avrupa da oynayan geow fanı azıcık bir kesim var. Aralıksız 10 dk lobby de oyuncu beklediğimi bilirim, nat open bağlamtım 50mbit. Çekilecek dert değil multisi. Burada kendi aralarında 10 kişi ayna anda oyuna girip ‘oyuncu bulma sorunu yok’ diyenlerin lafını ciddiye almayın. Tek başınıza multiye girin beklemekten uykunuz gelebilir.

Geçen ay oynadığım çöp oyun World War Z de bile 5 saniyede oyuncu buluyordu durumun vahimliğini anlayın artık.

Alıntıları Göster
    aynen hocam.Maci bulmasi haritayi hazirlamasi vs derken 5 dakikayi buluyor zaten oyunun baslamasi... Bende tek oynuyorum bu arada aynen dedigin gibi durum.

• Geceye hızlı başladık

GEARS 5 ANA KONU   3 Ağustos operation 8 Güncellemesi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 27 Temmuz 2019; 0:37:14 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 6 Ağustos 2019; 19:56:56 >

• Muhteşem olmuş konsol, derinlik efekti başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

Selamlar, biz beraber mi oynuyorduk hatırlayamıyorum :). Hafızam aşırı kötü, bende hanım ile beraber az oynamadım geow3'ü o zamanki ortam ve oyunun yapısını bir daha yakalayamadım.
    Abi hepimiz beraber oynuyorduk.Daha geçen cuma Engin'le (Arm the Homeless) senden bahsettik, gece 4 de çay içiyordunuz
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Ahahah

Vallahi çok güzel gecelerdi. Hepinizi öpüyorum dostlarım.
  • İndirmeye açıldı 57 GB. Ultimate versiyonu 5 Eylül de çıkacak standart ise 9 Eylül.
  • Hocam 1 ve 4 var sadece pcde. En kötü 2 ve 3'ün gameplayini izlerim artık.
  • Haritalar güzel duruyor

• Oyun steamde uygun fiyatlı almamı önerir misiniz oyun yokluğunda oynanır mı daha önce serileri sadece arkadaşımlarımdan biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Çok kısa bir cevap vereyim... 5 Eylülden sonra oynayacağım tek oyun.

Alıntıları Göster
    O zaman alayım hocam fiyat uygun çünkü steamde bide xbox zamanlarımdan az çok biliyorum oyunu
  • bi zahmet
  • Steam'de oyun gayet ucuz ve Türkçe. Microsoft yavaş yavaş Türkiye'ye destek vermeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanHunt81

Gears candır. Uykusuz geceler basliyor

Alıntıları Göster
    aynen bende dün film bittikten sonra indirmeye aldım geow'u, dedim hanıma uykusuz geceler başlıyor.
    dedi hayırdır. hani dedim online oynuyodum ya canavarlı :D

hee o mu dedi.

allah başka dert vermesin dedi. hafiften kızdı.
    neyse kısmet beklicez çıkmasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

aynen bende dün film bittikten sonra indirmeye aldım geow'u, dedim hanıma uykusuz geceler başlıyor.
    dedi hayırdır. hani dedim online oynuyodum ya canavarlı :D

hee o mu dedi.

allah başka dert vermesin dedi. hafiften kızdı.
    neyse kısmet beklicez çıkmasını

Alıntıları Göster
    Benim hanimda çok kızıyor o yüzden gece oynuyorum. Özellikle testere sesine . Mecburen kulaklıkla takiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-53F6806FD

Gears 5'in PC içinde tartışma konusu burasımı olacak arkadaşlar ? Forumda aradım bulamadım da
    Hocam Xbox ve pc burdan tartışıyor şuanlık başka bir konu yok
  • Arkadaşlar merhaba;

Gears of War 5 malum bu hafta çıkıyor, bizde yıllardır gerek online gerek private Gears of War oynayan kişiler olarak bir discord kuralım ve oradan private versus ,horde ve escape maçları düzenleyelim dedik.Oyun çıktıktan sonra aşağı yukarı her akşam ben ya da ben yoksam ekipten arkadaşlar online olacaklardır ve yeterli sayı olursa private maçlar çevireceğiz.Gears'ın private maçlarının ne kadar zevkli olduğunu bilenler vardır.Katılmak isteyen herkes katılabilir iyi oynamak acemi olmak vs. hiç farketmez maksat beraber oynayıp eğlenmek.Discord linki aşağıdaki gibidir:

https://discordapp.com/invite/uANpj3P

Discord konusu da açtım:https://forum.donanimhaber.com/gears-of-war-multiplayer-discord-server-xbox--139836178#139836178

• 3 gün beklemek, beklemek ve yine beklemek...

GEARS 5 ANA KONU   3 Ağustos operation 8 Güncellemesi!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.