Şimdi Ara

Musical.ly akımına Facebook da katıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Müziğin platformda nasıl kullanılacağı üzerine çalışmalar yürüten Facebook, Lip Sync Live adındaki özelliği duyurdu. Son dönemde oldukça popüler olan Musical.ly uygulamasından esinlenilen bu özellik sayesinde kullanıcılar müziklere dudak ve mimik hareketleriyle eşlik edebilecek.

Musical.ly’den farklı olarak Facebook’ta offline kayıt özelliği bulunmuyor. Lip Sync, sadece Facebook canlı yayını başlatıldığı zaman kullanılıyor. Yayın bittikten sonra videonuzu indirebiliyorsunuz. Ancak bu kaydı almak için yapacağınız hareketler, tüm arkadaşlarınız tarafından canlı olarak izlenebilecek. Bu nedenle çok az kişi tarafından kullanılacaktır.

Bugünlerde Musical.ly videoları sosyal medyanın büyük bölümünü işgal etmiş durumda. Facebook, akımı kaçırmamak adına Lip Sync Live özelliğini ABD’de kullanıma sundu. İlerleyen günlerde diğer ülkelerdeki kullanıcılar da bu özelliği kullanabilecek. Facebook tarafından yapılan açıklamada platforma müzik ile ilgili daha fazla özelliğin ekleneceği duyuruldu.

• ağzını yüzünü yamultup kısa video çekiyorlar

• Sosyal medya ve saçmalıkları.

• O uygulama ve reklamları zaten saçma, ama ÇALMA ARTIK ÇALMA, ne çirkef, ne pislik ,ne kanalizasyon çıktı arkadaş, instagramı ve whatsapp’ı aldı, işe yarar kaliteli bir yenilikte sunmuyor bişey popüler olsa birine entegre ediyo geçiyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygulamayı indirdim 1 verip sildim umarım ortalamayı düşürmüşümdür o kadar irite edici reklamları var ki bunun için uğraştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Uygulamayı indirdim 1 verip sildim umarım ortalamayı düşürmüşümdür o kadar irite edici reklamları var ki bunun için uğraştım.
    mantıklı. sanırım aynı şeyi yapacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklamcılık sektörü çok ciddi bir mecra.

cola turka reklamları mesela izletirdi kendini.

opet cem yılmaz reklamları.

ama bu youtube özellikle mi seçiyor bu gerizekalı reklamları bilmiyorum.

yeşil uzaylı dansı görmekten kusucam artık.

mecbur videoyu indirip izliyorum artık veya modlu youtube programlarından.
  • Uzayli dansi reklami loading

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikri çok hızlı çalıp entegre ediyorlar, maşallah. Yakında satın almak için teklif sunarlar, alamazlarsa WhatsApp ve Instagram'da da görürüz bu özellikleri.

• Adamlar ne tutsa kendisine çalıyor. Alıyor demiyoruz çalıyor. Amaçları zaten net. Ne kadar çok kullanıcı o kadar çok satılacak veri.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.