sakal kıran nasıl iyileşir? (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam
leoo20 => sakal kıran nasıl iyileşir? (8.5.2018 01:14:19)
stresden döküldü ve yayıldı sakal bölgesinde. kimini sarımsak işe yarar diyor, kimisi yaramaz diyor. kortizon çok tehlikeli diyorlar

RAMPOLDI => sakal kıran nasıl iyileşir? (8.5.2018 20:57:17)
sarımsak işe yarar ama en iyisi aktara gidip sackıran için ilacı var onu alman gerekir.ilacın kokusu çok keskin birde yanında kremi var.

elitejanissary => sakal kıran nasıl iyileşir? (10.5.2018 16:28:39)
Öncelikle geçmiş olsun. Aynı durumu birkaç kez bende yaşadım. Sarımsak sürdüm düzenli olarak ayrıca bazı krem ve spreyler var. Güvenilir olanları kullanabilirsin bende bir sprey kullanmıştım ama en etkili yöntem doğal antibiyotik olan Sarımsakdır. Sarımsağı düzenli hergün 2-3 hafta kullan öncelikle eğer geçmez ise doktora danışmanı tavsiye ederim. Krem yada sprey alacaksan doktora danışıp ve doktorun önerdiğini kullan mutlaka. Ama ilk etapda sarımsak ile geçirmeyi deneyebilirsiniz.

şimdiden geçmiş olsun.

serkann2 => sakal kıran nasıl iyileşir? (11.5.2018 20:22:28)
beyler saçkıran veya sakalkıran olan bölgeye bu sarımsagı dermaroller tarzı birşey ile uygularsak nolur?

ben saçım için 1.0mm dermastamp kullanıyom, acaba bu dökülen yerlere iğneleri batırdıktan sonra sarımsağı sürsek kötü birşey olur mu?

ne_demek => sakal kıran nasıl iyileşir? (17.8.2018 13:42:06)
Hidrojen peroksit %3 tavsiye ediyorlar. Bende de başladı umursamadım ama yayıldı. Sarımsak sürüyorum arada oda. Beyaz sakallar çıkmaya başladı ama sakallar uzayınca beyazlar görünmeyip boşluklar çok bariz görülüyor.

BadN0t => sakal kıran nasıl iyileşir? (19.8.2018 17:34:03)
Dermarollerı sakalınız için deneydiyseniz sonuçlarını yazabilir misiniz?

Sayfa: [1]